wfn_ads

پیام شهروند

سلام خدمت شهردار پرتلاش بیرجند* جناب آقای جاوید شما را خدا فکری بحال آسفالت بلوار شهدای عبادی از فلکه ابن حسام تا تقاطع بلوار پیامبر اعظم بکنید اگر با پراید در این مسیرتردد کنید حالت گهواره پیدا می کند دستوری برای پر کردن چاله های جلومجتمع امیر و مسجد کنار فروشگاه کوبر تایرو اسفالت آن صادر کنید بخدا مردم گناه دارند

باسلام خدمت شهردارمحترم خواهشمندم که پیگیری پروژه بلوارخیابان جمهوری رومدنظرداشته باشین تاکی میخوادهمنجوربمونه

سلام بابت طرح خیابان جمهوری اسلامی که اکنون یکسال ازشروع آن گذشته و به پایان نرسیده
میخواستم بدانم ما مردم تاکی باید هزینه های آزمون وخطای شهرداری ومتخصصان بی تخصص آنها را پرداخت کنیم کی از دست آنها راحت میشویم
چرا هرکسی به این شهرمی آید با دنباله و عقبه نفری می آید

سلام می دانم پیامم چاپ نمی شودولی می گویم مثل اینکه روزنامه شماباسرمقاله ویاداشت خودقصدداردمردم راازرای دادن منصرف کندشمرهم جانبازبودامامرتدشد

باسلام
از ساکنین خوابگاه دانشجویی خیابان بعثت هستم. از شهردار محترم و معاونت محترم فضای سبز درخواست رسیدگی به بلوار و میدان کوچک این خیابان را دارم. زیبا سازی این بلوار و میدان از قلم افتاده. که می شود با هزینه ای اندک( مثلا رنگ آمیزی، جدول کشی، سنگریزه رنگی و …) زیبا سازی شود. چرا در این قسمت از شهر زیبای بیرجند که در برخورد با افراد غیربومی هست زیباسازی از قلم افتاده است.

در جواب گلایه پدر خانم خدمتی اینجانب بعنوان یک شهروند اعلام می کنم که شهرداری بیرجند بعد از قهرمانی این ورزشکار تعداد 14 عدد سکه و یک پروانه ساختمانی به ایشان اهدا نمود

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و  شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم منطقه سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده، آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرایی کنید.

سلام مدتی است که آنتن دهی تلویزیون درمنطقه خیابان بهجت مهرشهر دچار اختلال شده ازمسوولین صداوسیما خواهشمندیم پیگیری کنند.

باسلام و عرض تسلییت به مناسبت شهادت سرداران مقاومت حال که میدان سپاه را به نام شهید سلیمانی نام گذاری کردید کمربندی به سمت چهکند تارکات راهم یابه نام شهدای مقاومت ویاهم سردار ابومهدی المهندس که برای جان همه شیعه های اسلام تلاش فراوان کردند نام گذاری کنید واز استاندار محبوب هم خواهان هر چه سریعتر باز گشایی این جاده هستم

با سلام خدمت شورای محترم بیرجند چقدر خوب بود که از آخر خیابان کارگران یک زیر گذر به طرف خیابان 9دی دهلکوه زده میشد تا بار ترافیکی اول دهلکوه کمتر میشد

باسلام استفاده نکردن از مداحان جوان و انقلابی در بیرجند جای خیلی تامل دارد، هیچ جای کشور اینطور نیست، چرا مردم باید همیشه تو مراسماتی شرکت کنند که فرد خاصی فقط مداحی می کند، مگر مداح جوان کم داریم،این سوال به دفتر نماینده محترم ولی فقیه هم وارد هست

با سلام خدمت مسولین محترم آب منطقه استان وشهرستان بیرجند لطفأ خواهشمندیم نسبت بازدید از بندهای خاکی روستای قطارگز که کلأ جلوی رودخانه رو گرفته اند اقدام فرمایید با تشکر

سلام حدود یک سال است که لوله گاز وارد روستاهای عبدله پیرزنوک شده ولی تاکنون هیچ اقدامی درمورد نصب علمک گاز انجام نشده است

سلام
باصلوات به ارواح طیبه شهدا
پیشنهاد میکنم بزرگراه خوسف -بیرجند رو بزرگراه حاج قاسم سلیمانی نامگذاری کنید.
چون هم پادگان ارتش در مجاورت هست هم تیپ سپاه پاسداران.
هم جاده کرمان محسوب میشه.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

wfn_ads

خیران به کمک ورزش خراسان‌جنوبی آمدند

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی «شکوه پیوند طلیعه مهربانی» خراسان‌جنوبی با هدف کمک به اتمام پروژه‌های ورزشی و حمایت از برنامه‌های خوداشتغالی جوانان برگزار شد و خیران نسبت به احداث سه سالن ورزشی قول مساعد دادند.

خیران به کمک ورزش خراسان‌جنوبی آمدند

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، خراسان‌جنوبی به مرکزیت بیرجند در سال ۸۳ از خراسان بزرگ انتزاع و با ۳۳۱ کیلومتر مربع مرز مشترک با افغانستان و مساحت ۱۵۱ هزار مترمربع به‌عنوان سومین استان کشور در شرقی‌ترین نقطه ایران قرار دارد.

غربت جغرافیایی و عقب‌ماندگی‌های تاریخی گذشته بر ضرورت تشکیل مجمع خیرین ورزش‌یار خراسان‌جنوبی افزود تا در راستای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی، کمک به ازدواج جوانان، ایجاد اشتغال و حمایت از مدال‌آوران و ورزشکاران با بهره‌گیری از مشارکت‌های مردمی گام‌های بلندی در محرومیت‌‌زدایی و شکوفایی استعدادهای بالقوه بردارد.

نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی «شکوه پیوند طلیعه مهربانی» خراسان‌جنوبی با هدف کمک به اتمام پروژه‌های ورزشی و تجهیز خانه‌های ورزش روستایی، جذب اسپانسر برای اعزام پدیده‌های ورزشی به رقابت‌های جهانی، حمایت از برنامه‌های خوداشتغالی و کمک به تأمین جهیزیه دختران آسیب‌پذیر با حضور مقام‌های وزارتخانه‌ای، وکلای مجلس و مسؤولان اجرایی کشوری و استانی برگزار شد.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت و جوانان در این همایش با اشاره به نقش خیران و کار خیرخواهان در آیات الهی و روایات اسلامی اظهار داشت: خراسان‌جنوبی از منظر علم و ادب، فرهنگ و اخلاق، خاستگاه مشاهیر اجتماعی و مفاخر دانشگاهی در کشور پیشرو و پیشگام است.

سیدعبدالحمید احمدی افزود: علیرغم محرومیت‌های زیرساختی و سخت‌افزاری می‌توان با همراهی و همکاری مسؤولان و بهره‌گیری از پتانسیل‌ها و قابلیت‌های خراسان‌جنوبی زیرساخت‌های توسعه‌ای را فراهم آورد.

کسب نخستین سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توسط بانوی خراسان‌جنوبی

وی با تأکید بر لزوم توجه به مسائل حوزه جوانان، گره‌گشایی از کار محرومین و تلاش در انجام ازدواج‌های آسان و پایدار خاطرنشان کرد: مجمع خیران ورزش‌یار خراسان‌جنوبی در راستای برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و احداث پروژه‌های ورزشی موفقیت‌های قابل شایسته‌ای داشته است.

معاون فرهنگی و توسعه‌ ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان یادآور شد: اولین ورزشکار ایرانی راه‌یافته به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از خراسان‌جنوبی است که در اخلاق و نجابت، تلاش و همت، سرآمد ملی‌پوشان است.

احمدی اضافه کرد: امیدواریم «نجمه خدمتی» در این ماراتن جهانی نیز نخستین مدال رنگی کشورمان را کسب کند و پرچم پرافتخار ایران را با اقتدار به اهتزاز درآورد.

نبود سالن تخصصی تیراندازی در خراسان‌جنوبی

 نجمه خدمتی نیز در این جشن گلریزان با اشاره به ۹ سال عضویت در تیم ملی تیراندازی ایران خاطرنشان کرد: ورزشکاران برای موفقیت و مدال‌آوری در مسابقات ملی و بین‌المللی از هیچگونه تلاشی دریغ نمی‌کنند و برای تداوم این راه نیازمند حمایت مسؤولان هستند.

نخستین ورزشکار راه‌یافته به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو یادآور شد: بسیاری از خانواده‌ ورزشکاران مدال‌آور مسابقات جهانی و آسیایی توان پرداخت هزینه‌های حضور در رقابت‌های ملی و بین‌المللی را نداشته و فدراسیون‌های ورزشی نیز ملی‌پوشان را چندان حمایت مالی نمی‌کنند.

خدمتی با بیان اینکه برای حضورش در این ماراتن جهانی ۲۰۰ روز وقت دارد، تأکید کرد: تحریم‌های ناجوانمردانه آمریکا مشکلات عدیده‌ای را برای تأمین امکانات سخت‌افزاری ورزشکاران به وجود آورده و ملی‌پوشان نمی‌توانند در تمرینات آمادگی تیم ملی موفقیت چندانی داشته باشند.

وی از نبود سالن تیراندازی استاندارد در خراسان‌جنوبی گلایه کرد و گفت: برای انجام تمرینات آمادگی رشته ورزشی‌اش در زادگاهش با مشکل مواجه است و ورزشکاران بااستعداد این استان نیز به دلیل نبود امکانات نمی‌توانند توانمندی‌های خود را پرورش دهند.

مجمع خیرین ورزش‌یار قانونی و کشوری می‌شود

‌تیرانداز المپیکی کشور تأکید کرد: اگر مسؤولان از ملی‌پوشان انتظار کسب مدال در رقابت‌هایی همچون المپیک ۲۰۲۰ دارند باید امکانات و حمایت‌هایی نیز در حد مسابقات جهانی برای ورزشکاران فراهم سازند.

معاون حقوقی، مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در نخستین همایش گلریزان شکوه پیوند خراسان‌جنوبی گفت: این همایش نقطه عطفی در توسعه زیرساخت‌های ورزشی در مناطق مرزی و کمتر برخوردار است.

محمد تقی‌زاده ادامه داد: از مجمع خیرین ورزش‌یار و اداره کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی بابت برگزاری این همایش و نگاه به توسعه زیرساخت‌های ورزشی با استفاده از ظرفیت خیرین تقدیر و تشکر می‌کنم.

آیت محمدولی از اتحادیه طلا و جواهر تهران نیز اظهار داشت: برای حضور مقتدرانه و موفقیت‌انگیز «نجمه خدمتی» در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیوی ژاپن حمایت مالی خواهد کرد.

نصرالله پریچهره دبیر مجمع خیرین ورزش‌یار کشور نیز گفت: از تجربیات موفق خراسان‌جنوبی، برای کمک به توسعه ظرفیت‌های قانونی، جذب و مشارکت خیرین در مقیاس ملی استفاده خواهیم کرد.

احداث سالن ورزشی روستای نوغاب قاینات و یکی از شهرهای مرزی خراسان‌جنوبی

حسن غفوری‌فرد، رئیس اسبق سازمان تربیت‌بدنی کشور در این جشنواره قول احداث و تجهیز سالن تیراندازی بیرجند را داد.

آذین‌مهر از خیران ورزش‌یار کشور نیز با اختصاص ۱۰ میلیارد ریال قول احداث سالن ورزشی روستای نوغاب پسکوه قاین را داد.

آیت‌الله مرعشی؛ مسؤول امور خیریه حوزه علمیه شفق تهران نیز قول احداث یک سالن ورزشی در یکی از روستاهای شهرستان‌های مرزی خراسان‌جنوبی را داد.

گفتنی است، از آنجایی که جشنواره‌های گلریزان در راستای کمک به امور خیریه و احداث اماکن عام‌المنفعه است لذا مباِلغ و مساعدت‌های اهدایی طی جلسات هیأت مدیره مجامع خیرین بررسی و با اولویت طرح‌ها توزیع می‌گردد.

در نخستین جشنواره فرهنگی و ورزشی «شکوه پیوند طلیعه مهربانی» دو طرح احداث دو پیست موتور کراس (۱۵ هزارنفری غدیر) و چندمنظوره امیرآباد بیرجند مطرح بود که مورد بررسی قرار نگرفت، همچنین ساخت خانه کشتی خراسان‌جنوبی از دیگر پروژه‌های خراسان‌جنوبی بود که بازهم مورد توجهی به آن نشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 18 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور