wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

خوب باشیم، درسِ انقلاب این است

امروز خراسان جنوبی – زنگویی zangoei@birjandtoday.ir
خوب باشیم. در همه شرایط و با همه افراد. ما را پیامبری چون محمد مصطفی (ص) است که با فلسفه به کمال رساندن اخلاق انسانها برانگیخته شد تا زشتی ها را از نگاه و رفتار انسان ها بزداید و لحظات شان را از خوبی سرشار و به عطر بهشت زیبایی بخشد. ما پیروان اهل بیت هستیم که نه تنها برای هیچ کس، بدی نمی خواستند که خیر مطلق بودند برای همگان تا جایی که فحاشی مردِ شامی را امام مجتبی(ع) با دست گیری و محبت جواب داد. ما را مادری چون حضرت زهراست که نه تنها غذای خویش را در سه روز روزه داری به یتیم و فقیر و اسیر بخشید که به گاه دعا نیز دیگران را بر خویش مقدم می شمرد. ما اگر سرمان را بالا بگیریم و سرمشق های خویش را بخوانیم و بنویسیم زندگی ما از نازیبایی خالی خواهد شد و شخصیت خویش را چنان خواهیم ساخت که آتش زبانان و کلنگ دستان هم نتوانند ما را برآشوبند و زخمی در بنای شخصیتی ما بنشانند. ما باید خود را تنظیم کنیم با ساعتِ سعدِ زیستن به شیوه امامان مان تا به شود حالِ مان و به نیرویی زایا تبدیل شویم برای خوب کردن حال دیگران. اصلا فلسفه انقلاب هم همین بود. این که حال، خوب کنیم و باعث خوب شدن حالِ دیگران شویم. فکر می کنم در شرایطی که دشمنان، ناخوش احوال مان می خواهند، انقلابی ترین کار، آرامش داشتن و خوب بودن و تلاش برای توسعه خوبی هاست. از سوی دیگر، حالِ بد داشتن و در کار خلق خدا گذاشتن و تلاش برای ناخوش کردن حالشان هم ضد انقلابی ترین رفتار است از هرکس می خواهد که سر بزند. ما باید مراقب حالِ خود و جامعه خود باشیم چنان که عزیزی در فضای مجازی به زیبایی نوشته بود؛ ” یادت باشد انسان‌هایی هستند که دیوار بلندت را می‌بینند ولی به دنبال همان یک آجر لق میان دیوارت هستند که، تو را فرو بریزند. تا تو را انکار کنند ، تا از رویت رد شوند مراقب باش …دست روزگار هولت می دهد؛ ولی قرار نیست تو بیفتی !” یادمان باشد که نه ما را برآشوبند و نه جامعه ما را . میدان ندهیم به این بدخواهان که خواسته شان حالِ بدِ مردمان است. راهش هم همین است که مؤمنانه رفتار کنیم حتی در برابر بی ایمانی شان. از کوزه وجود ما جز نیکی نخواهد تراوید حتی هنگام تراوش زهر از کوزه وجودشان. ما خود را مدیریت و امور جامعه را تدبیر خواهیم کرد چه می دانیم راه این است پس چنان که همان عزیز نوشته؛ اگر بی‌تاب نباشی و خودت را به آسمان گره زده باشی، اوج می‌گیری ، به همین سادگی. پس تو خوب باش، حتی اگر آدم‌های اطرافت خوب نیستند، تو خوب باش، حتی اگر همه از خوبی‌هایت سوء استفاده کردند، تو خوب باش ، حتی اگر جواب خوبی‌هایت را با بدی دادند، تو خوب باش” خوب باشیم. درس انقلاب این است. رسم مسلمانی نیز و نتیجه فرهنگ ایرانی هم. خوب باشیم و این گونه بر باطل بشوریم که باطل باوران از هیچ چیز به اندازه توسعه خوبی ها نمی هراسند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور