سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۳۱۰
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۶۴
  • ۲۶,۶۸۰
  • ۲۱۹,۵۱۲

خطبه ای برای شگفت زدگی جهان

امروز خراسان جنوبی – محمد فاضل
این مرد استراتژیست است. این جمله را در مطالب مختلف به نقل از چهره های گوناگون خارجی خوانده ام که در توصیف رهبر انقلاب، نگاهی چنین دارند. حق هم همین است که اگر به قاعده این جهانی -فقط- بیندیشیم، رهبری که در حلقه آتش، کشورش نگین امنیت باشد، به قاعده باید دارای راهبردهای ممتاز باشد. به ویژه که همه می دانیم هدف اصلی حلقه آتش به نابودی کشاندن این نگین است. آنان همه توان خود را گذاشته اند برای این اما با همه طرح ها و برنامه هاشان، ایران در قله امنیت و اعتبار قرار دارد و این رهین راهبری های یک فرد ممتاز است. کسی که توانسته است مردم را متحد نگه دارد تا جایی که بعد از چهل و یک سال، باز معجزه هم افزایی آنان در تشییع جنازه سردار دل ها، چشم جهانیان را خیره کند. شاید مردم کوچه و خیابان ندانند اما مطالعه گران و فعالان فضای سیاسی و نظامی خوب می دانند که چند جنگ حتمی را در دقیقه آخر به باران تدبیر همین مرد خاموش کردیم. مردی که با نام پر ارج و قرب “آیت ا… سید علی خامنه ای” جای ” امام روح ا…” را به تمامه پر کرده است. او را و تدبیرهایش را باید ستود که هرگاه به میدان پا نهاده است باعث شده که طمعکاران دست بکشند از این جغرافیا. ببخشید قصد توصیف مقام رهبری را ندارم بلکه می خواهم به یک رفتار راهبردی دیگر حضرت ایشان توجه دهم که در همین جمعه اخیر اتفاق افتاد. دوست و دشمن منتظر بودند تا سخنانی ویژه و متناسب با شرایط ویژه از زبان ایشان بشنوند. برخی روزنامه ها هم -حتی- پیشاپیش، تیترهایی می زدند که از انتظاری چنین حکایت داشت. دنیا هم انتظاری چنین می کشید اما یک بار دیگر این مرد استراتژیست، با نقشه خوانی دقیق، با آرامش آب بست به آنچه در کاغذ و در ذهن داشتند. رهبر فرزانه انقلاب، به زیبایی تبیین کردند که نه شرایط ویژه است و نه ماجراها فوق العاده. همه چیز عادی است. آدم یاد امام می افتد که وقتی همه در هول ولای آغاز جنگ بودند چنین آرامش به جامعه تزریق کردند که دیوانه ای آمده و سنگی انداخته … حالا هم حکایت همان است و اما ماجرا همان نیست چون دیوانه ای که آمده و سنگی انداخته، هم همه مردم را به یک باره در برابر خود دیده و هم سیلی خورده چنان که جرات سنگ دوم از جانش و سنگ دوم از دستش، به یک باره افتاده است. آنان می خواستند از زبان رهبر، شرایط ویژه بخوانند اما دریا که با یک سنگ برآشفته نمی شود تا دریابان اخم به ابرو بیاورد. با این خطبه خوانی آیت ا… می توان گفت دنیا بار دیگر از رهبر استراتژیست ایران، درس گرفت. درس تدبیر و مدیریت شرایط. برآن باور هم حتما مطمئن تر شدند که با یک استراتژیست تمام عیار طرفند که در نگاه دینی ما، پشتوانه های معنوی بی همانندی هم دارد.چیزی که در ترازو داری دنیا بدان نمی توان رسید….

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 8 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور