پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

خبر عجیب یک عضو هیأت رئیسه مجلس؛ چرا برخی نمایندگان با «بابک زنجانی» دیدار کرده‌اند؟! / آیا «بابک زنجانی» از درون زندان برخی مسئولان را بازی می‌دهد؟

در حالی که طی روزها و هفته های گذشته دعوای برخی نمایندگان مجلس و چهره های سیاسی با «بیژن زنگنه» وزیر نفت بالا گرفته و عده ای آن را حاصل لابی و بازی «بابک زنجانی» علیه وزارت نفت و شخص وزیر ـ که پیگیری کننده اصلی وصول مطالبات بیت المال از او هستند ـ می دانند، یک عضو هیأت رئیسه مجلس از ملاقات برخی نمایندگان مجلس با «بابک زنجانی» خبر داده است!

به گزارش «تابناک»؛ چندی پیش خبری منتشر شد، مبنی بر اینکه وکیل وزارت نفت در پرونده وصول مطالبات نفتی از «بابک زنجانی» مدعی شده بود که او اخیرا گفته به واسطه تحریم های سنگینی که علیه ایران اعمال شده، به زودی جای او (بابک زنجانی) با «بیژن زنگنه» وزیر نفت عوض خواهد شد. بسیاری از رسانه ها این را حاکی از لابی سنگینی که زنجانی به واسطه دلارهای نفتی در بیرون از زندان دارد، ارزیابی کردند؛ موضوعی که هرچند برخی هم آن را تکذیب کردند و نادرست خواندند.

وزیر نفت در همین خصوص عنوان کرده است که قصد ندارد بعد از پایان مسئولیتش به زندان برود بر همین اساس؛ بنابراین، هیچ گاه قطره ای نفت به فردی یا افرادی نخواهد فروخت که در مورد بازگشت پول آن ابهامی باشد؛ این رویکرد یعنی جلوگیری از ایجاد «بابک زنجانی» های جدید. افرادی که در شرایط تحریم سر بر می آورند و با ادعای فروش نفت و دور زدن تحریم ها، فقط به فکر پر کردن جیب های خود هستند.

حالا با وجود انتشار خبرهایی درباره تلاش برخی دلالان جهت سودجویی از شرایط اقتصادی ایران و دسترسی به فروش نفت با ادعای دور زدن تحریم های اقتصادی و تحت فشار قرار دادن وزارت نفت، یک عضو هیأت رئیسه مجلس ادعای عجیبی را پیرامون «ملاقات تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با (بابک زنجانی) خبر داده است! او در همین خصوص به انتقاد از قوه قضاییه در اجرای ضوابط دیدار با زندانیان پرداخته است.

«علیرضا رحیمی» عضو هیأت رئیسه مجلس با انتشار مطلبی در صفحه توئیتر خود نوشت: از یکی از وزیران شنیدم که به تازگی برخی نمایندگان مجلس چند نوبت با آقای بابک زنجانی در زندان دیدار داشته‌اند.

وی در ادامه نوشت: خوب است قوه قضائیه گزارشی از این دیدار‌های پرابهام به هیأت رئیسه مجلس ارائه دهد و نظارت بیشتری بر عدم تبعیض در اجرای ضوابط دیدار با زندانیان داشته باشد.

باید درستی و نادرستی این خبر توسط نهادهای مسئول بررسی شود و اگر صحت داشته باشد به این پرسش پاسخ داده شود که با وجود انتشار اخبار و ادعاهایی پیرامون اینکه برخی تلاش می کنند وزارت نفت را متقاعد به فروش نفت از طریق دلالان کنند و شیوه ای نظیر آنچه پیشتر توسط افرادی مثل «بابک زنجانی» امتحان شده است و از همین ناحیه بخش زیادی از پول بیت المال جز جیب دلالان به جایی راه نیافته است، برخی نمایندگان با امثال زنجانی دیدار می کنند؟!

در صورت درستی این خبر، باید اسامی نمایندگانی که به دیدار «بابک زنجانی» رفته اند، منتشر شده و از آنها پرسیده شود به چه منظوری با این مفسد اقتصادی دیدار کرده اند و چه سخنانی در این دیدار رد و بدل شده است؟ اگر دلایل منطقی در این زمینه نباشد، حتما برخی شایعاتی که درباره زنجانی، وزارت نفت و تلاش برای دلالی در فروش نفت می شود، جان دوباره ای خواهد گرفت.

«محمد مهاجری» فعال رسانه ای اصولگرا در توییتر خود نوشته است: «در شگفتم که چرا ‎بیژن زنگنه، ‎سعیدجلیلی را به ‎مناظره فرامی خواند؛ آن هم به خاطر حرف هایی که لابد در تلویزیون از روی کاغذ خوانده است. مناظره را با کسی انجام دهید که آن مطلب را به جلیلی القا کرده، وگرنه این چهره عزیز سلیم النفس آنقدر پیچیده نیست که بازی ‎بابک زنجانی ها را نخورد.» این توئیت نشان می دهد، اعتقاد جدی به بازی «بابک زنجانی» برای تحت تأثیر قرار دادن پرونده اش در شرایط جدید تحریمی وجود دارد و لذا باید مراقبت ویژه ای برای جلوگیری از تکرار چنین پدیده هایی صورت بگیرد.

طبیعتا نمایندگان مجلس باید در شرایطی که گفته می شود، «بابک زنجانی» از درون زندان هم با راه اندازی موج های خبری و بازی های سیاسی و رسانه ای تلاش می کند، بار دیگر فضای دلالی را برای نفت ایران در شرایط تحریم مهیا کرده و البته پرونده خود را نیز تحت تأثیر قرار دهد، باید مراقبت بیشتری در برقراری ارتباط با چنین فردی داشته باشند. اگر خبری که از دیدار برخی نمایندگان مجلس با زنجانی منتشر شده، درست باشد، باید نهادهای امنیتی و نظارتی در این ماجرا ورود کرده و دلایل انجام چنین دیداری را جویا شوند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 9 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور