پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

حیف از شهرزاد…!!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com / هادی رضوی‌ها نه اینکه نابود نمی‌شوند بلکه به نوعی دیگر پوست اندازی می‌کنند و با چهره و تیپ دیگری متولد می‌شوند، هادی رضوی تهیه کننده سریال شهرزاد مشتی است از نمونه خروار، مهم نیست که عدد اختلاس و کلاهبرداری اش چقدراست، مهم نیست رد مال کند ویا چند صباحی هم درزندان عمر بگذراند، مهم نیست که در ملاء عام هم چندضربه ای شلاق بخورد، مهم این است که این هادی رضوی‌ها چرا تمام نمی‌شوند؟ و هر روز مشتی جدید باز می‌شود و هزاران میلیارد اختلاس، چرا هر روز به شکلی تصاعدی می‌رویند و ریشه می‌زنند و چونان زالوهای تمام ناشدنی خون این مردم بدبخت را می‌مکند؟!!
عجیب است که هنوز برخی آقایان در کمال تأسف قبول ندارند که فساد مالی واداری کشور را درنوردیده وکاملا سازمان یافته و هوشمندانه همچنان و باقدرت به پیش می‌رود!!
این ساختار نابودگر در چه شرایطی آرام و بی سر و صدا شکل گرفت و این چنین تیول لاشخوران بی ریشه شد؟ چه کسانی خواب بودند و یا خود را به خواب زدند تا این بستر فراهم شود؟؟!
مگر مردم به حاکمانشان اعتماد نکردند؟ مگر هر چه آنان گفتند بی کم و کاست به اجرا در نیاوردند؟ مگر این مردم نگون بخت از حاکمانشان پرسش کردند و چرایی این اتفاق را پرسیدند؟!! مردم خوش باورانه خیال می‌کردند که جامعه‌شان اسلامیست و برابری و برادری و عدالت مو به مو در حال اجراست، و همین خوش خیالی کار دست آنان داد تا وقتی به خود آیند دیگر چیزی ته دیگ برای آنان باقی نمانده باشد!!
مردم خیال می‌کردند که نهادهای ناظر بر اجرای درست قانون آنقدر قوی هستند که کسی را یارای دست اندازی به حق و حقوقشان نیست، از بس که در این سال‌ها از اجرای قانون به نفع خودشان شنیده بودند و تبلیغات به آنان اینگونه فهمانده بود که نیروهای نظارتی نمی‌گذارند که حتی یک ریال از حق آنان حیف و میل شود..!!
به مرور که تشت های رسوایی مدعیان مردمی بودن یکان یکان بر زمین سخت وجدان جامعه فرو افتاد تازه فهمیدند که چه کلاه گشادی سرشان رفته، تازه شناختند رفیقان قافله وشرکای دزد را!!
اما دیگر دیر شده بود وقتی متوجه شدند که نه امیدی باقی مانده بود و نه انگیزه‌ای، مردم دیگر دریافتند حرف درمانی و شعار گفتاری پشیزی هم ارزش ندارد و دیگر خام کسانی نشدند و نمی شوند که با لبخندی بر لب و قطره اشک تمساحی بر گوشه چشم از پشت به آنان خنجر زده و می زنند…!!
چرا مردم؟ اینان که همیشه پای کار بودند، بیشترین خون های ریخته شده و شهدای راه دین و وطن و معلولین و اسرا که متعلق به آنان بود و همچنان است، پس چرا از اینان انتقام گرفته می‌شود؟! چرا اینان باید تقاص کار نکرده را بدهند؟! چرا اینان باید بهای رانتخواری و اختلاس و پولشویی گردن کلفتان خائن و پست فطرت و مشتی حرام خوار حرامزاده را بدهند و آخر سر هم مثل همیشه بدهکار باشند و جرات نکنند که بپرسند از این همه دادگاه و اعدام و زندانی و بگیر و ببند واقعاً همین تعداد نابکار بودند، به جایی اتصال نداشتند؟ چرا نامی از بقیه به میان نمی آید؟ چه کسی قبول می‌کند که هزاران هزار میلیارد تومان و چندین میلیارد دلار و یورو مثل آب خوردن بلعیده شده باشد اما بی اذن و حضور قدرت های سیاسی و اقتصادی کشور؟ پس چرا نامی از آنان به میان نمی آید…!!
این قصه سری دراز دارد و بهتر است آب به لانه مورچگان نیفتد، حیف شهرزاد که این گونه دامنش به لکه ننگی ابدی آلوده گردید…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور