پیام شهروند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

حوادث / نقشه داماد برای سرقت تریاک های پدرزن

قتل پسر بچه هنگام شلیک به سگ ها

مرد مسلح که هنگام شکار سگ‌های ولگرد پسر بچه 9 ساله‌ای را هدف گلوله قرار داده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

به گزارش ایران، در پی گزارش اورژانس دماوند مبنی بر مرگ پسری 9 ساله بر اثر تیراندازی در منطقه روستای جابان دماوند مأموران انتظامی و پلیس آگاهی دماوند بلافاصله در محل حاضر شدند و مشخص شد که پسر کوچولو به علت اصابت گلوله اسلحه شکاری به سینه مجروح شده و در هنگام انتقال به بیمارستان جان باخته است.

سرهنگ حسین فاضلی فرمانده انتظامی شهرستان دماوند در این باره گفت: پس از بررسی‌های همه جانبه از محل حادثه و با استناد به دلایل و شواهد موجود مبنی بر شنیده شدن صدای تیراندازی در باغ‌های اطراف، یک مظنون شناسایی و دستگیر شد.

وی در همان مراحل ابتدایی بازجویی لب به اعتراف گشود و مدعی شد که قصدش کشتن سگ‌های ولگرد اطراف ویلایش بوده است که به طور اتفاقی یکی از گلوله‌ها به این پسر اصابت کرده است.در حالی که اسلحه و 7 گلوله متعلق به متهم از خانه دوستش کشف شد وی برای تحقیقات بیشتر تحویل مراجع قضایی شد.

 

 

 

نقشه داماد برای سرقت تریاک های پدرزن

سه مرد که از سوی داماد خانواده اجیر شده بودند تا از خانه پدرزن ثروتمند وی تریاک سرقت کنند وقتی مواد مخدری پیدا نکردند گاوصندوق خانه را دزدیدند.

به ‌گزارش ایران، اواخر خرداد پیرمردی در تماس با پلیس از سرقت گاو صندوق خانه‌اش خبر داد. مرد ۷۰ ساله گفت: در خانه ویلایی سه طبقه‌ام تنها بودم که ناگهان سه مرد ناشناس وارد اتاقم شدند و دست و پایم را بستند. آنها با تهدید کلید گاوصندوق را از من گرفته و به طبقه دوم رفتند و ۲۰۰ میلیون تومان پول و دلار و طلاهای داخل گاوصندوق را سرقت کردند.

شناسایی پلاک خودروی متهمان

با شکایت پیرمرد بلافاصله تحقیقات آغاز شد و مأموران پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت راهی خانه ویلایی در خیابان ظفر شدند. بررسی‌های مأموران نشان می‌داد که سارقان از در ورودی براحتی وارد خانه شده و این در حالی بود که هیچ تخریبی صورت نگرفته بود. بدین ترتیب این احتمال مطرح شد که سارقان با کلید وارد خانه شده‌اند و همین مسأله احتمال سرقت از سوی افرادی آشنا را مطرح کرد. در ادامه مأموران پلیس در بازبینی دوربین‌ها شماره پلاک خودروی متهمان را پیدا کردند و با استعلام شماره پلاک هویت مالک آن مشخص شد.

سرقت به دستور داماد

صاحب خودرو مرد میانسالی به‌نام پرویز بود که در تحقیقات اولیه به سرقت با همدستی دو نفر از دوستانش اعتراف کرد. او در تحقیقات مدعی شد که داماد پیرمرد دستور سرقت را داده است. وی گفت: 8 سال قبل با بهروز- داماد شاکی- آشنا شدم ما دوستان صمیمی بودیم حدود یک ماه قبل به من گفت پدرزنش 30 کیلو تریاک در خانه‌اش دارد.

گفت تریاک‌ها را بدزدیم و بین خودمان تقسیم کنیم. مشتری برای مواد مخدر زیاد است و می‌توانیم به پول خوبی برسیم. وی درباره نحوه ورود به خانه پیرمرد گفت: بهروز یک سوراخ کوچک در کنار در ورودی ایجاد و یک طناب از آن رد کرده بود. یک سر طناب از در بیرون بود و سر دیگر آن به دستگیره در خروجی وصل بود. با کشیدن طناب، کشویی دستگیره کشیده و در باز می‌شد. از این طریق وارد خانه شدیم.

شاکی در طبقه سوم بود با دیدن ما ترسید گفتم تریاک‌ها کجاست اما او منکر داشتن 30 کیلو تریاک شد و فقط نفری نیم کیلو تریاک به ما داد. ما که دیدیم دست خالی می‌خواهیم از خانه بیرون بیایم تصمیم گرفتیم گاوصندوق را هم سرقت کنیم. شاکی گفته داخل گاوصندوق ۲۰۰ میلیون طلا و دلار بوده ولی کلا ً 2 میلیون تومان هم نبود. تریاک‌ها را هم بین دوست و آشنا تقسیم کردیم.

وی که کارگر ساختمانی است گفت: من آبکار هستم همدستانم هم کارگر ساختمان هستند ما به خاطر پول این کار را کردیم، اما حالا پشیمانم چون نه تنها پولی گیرمان نیامد بلکه آبرویمان هم رفت. با اعتراف پرویز دو همدست او نیز بازداشت شدند، اما وقتی داماد خانواده درشعبه هفتم دادسرای ویژه سرقت تحت بازجویی قرارگرفت مدعی شد که از این ماجرا با خبر نبوده است. بدین ترتیب تحقیقات در این باره ادامه دارد.

 

 

 

کلاهبرداری قاتل از داخل زندان

پسر جوان که به اتهام قتل در زندان است برای پرداخت دیه به خانواده مقتول از داخل زندان کلاهبرداری می‌کرد.

به ‌گزارش ایران، مدتی قبل با شکایت‌های مردمی به پلیس مشخص شد که عده‌ای با ارسال پیامک برنده شدن در مسابقات رادیو و تلویزیونی و کشاندن افراد به پای دستگاه‌های عابربانک در حال کلاهبرداری از مردم هستند.

در ادامه تحقیقات از سوی کارآگاهان پلیس پایتخت، آنها موفق شدند، رد فرستنده پیامک‌ها و فرد کلاهبردار را به‌دست آورند. بررسی‌ها نشان می‌داد که عامل این کلاهبرداری مردی زندانی است که از داخل زندان رجایی شهر این کار را انجام می‌دهد.

بررسی‌ها نشان می‌داد که متهم مدتی قبل به همراه برادرش برای بازی رایانه‌ای به مغازه بازی‌های رایانه‌ای در محله نواب رفته بود. اما یکی از مشتری‌ها برای آنها ایجاد مزاحمت می‌کند و به دو برادر اجازه بازی نمی‌دهد. پسر جوان که کینه مقتول را به دل گرفته بود، با او در خیابان بر سر همین مسأله درگیر می‌شود و او را به قتل می‌رساند.

متهم خیلی زود به اتهام قتل بازداشت می‌شود و با اعتراف به جنایت به دستور بازپرس ساسان غلامی از شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت، به زندان می‌رود.اما در زندان تصمیم می‌گیرد که با این شیوه اقدام به کلاهبرداری کند.

با برملا شدن این موضوع از پسر جوان به خاطر کلاهبرداری‌هایش تحقیق شد و او گفت: وقتی در زندان بودم با خودم گفتم اگر خانواده‌ام بتوانند رضایت اولیای دم را بگیرند برای پرداخت دیه نیاز به پول دارم. به همین دلیل تصمیم گرفتم که با این شیوه کلاهبرداری و پول جمع کنم. تحقیقات برای شناسایی شاکی‌ها ادامه دارد.

 

 

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 6 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور