پیام شهروند

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

حوادث / مومو؛ وسوسه ترسناک و تلخ

مومو؛ وسوسه ترسناک و تلخ

مومو؛ وسوسه ترسناک و تلخ

خبر کوتاه بود؛ دانش آموز 11 ساله خوزستانی تحت تاثیر چالش “مومو” جان خود را گرفت.

 قرار بود تکنولوژی به آرامش جان افراد بشر تبدیل شود اما ظاهرا در مواقعی و با سود جویی برخی به بلایی برای جان افراد حساس و گاه ناآگاه تبدیل شده است.

بعد از چالش نهنگ آبی که در چند سال گذشته نوجوانان را تحت تاثیر قرار می داد و به نوعی با مسخ کردنشان آنها را تشویق به گرفتن جان خود می کرد در تحولی نوین جای خود را به زشت سیرت و صورتی به نام مومو داده است.

در سال 2016، یک هنرمند و مجسمه ساز جاه طلب معاصر، ذهنیت جدید وهم آور خود را به جهانیان نشان داد: مادر پرنده. چهره ای زیبا و زنانه با چشمان بر آمده به حدی که در شرف دور شدن هستند و همچنین لبخندی که جوکر به آن حسادت می ورزد، موهای نامرتب و … تصویر واقعا ترسناک است، حتی در بی عاطفه ترین فرد احساسات را بر می انگیزد.

مومو یک زن ترسناک است و در حقیقت یک عروسک ژاپنی است ، که در حساب اینستاگرامش قرار گرفته است اما پس از اینکه به عنوان یک چالش خودکشی رواج یافت ، این عروسک در پروفایل کسی که با شماره های مختلف با شما تماس میگیرد قرار می گیرد.

بعد از فروکش کردن ماچرای نهنگ آبی چالش جدیدی در اپلیکیشن فیس بوک و واتس آپ ایجاد شده به نام مومو که تصویری ترسناک از یک زن است.

طبق گزارش دیلی میل، یک بازی آنلاین جدید و ترسناک و البته بسیار خطرناک در واتس آپ در هفته های اخیر در دنیا همه‌ گیر شده و جان نوجوانان را تهدید می‌کند و خانواده ها نگران هستند که مانند نهنگ آبی منجر به مرگ و خودکشی زیادی شود.

مومو با ارسال فرامینی و تصاویر خشونت به کاربر شروع می شود و در صورت عدم امتناع از رعایت قوانین بازی، کنترل کننده می ترسد.

چالش مومو تصویری ترسناک از زنی با ویژگی های گروتسک و برآمدگی چشم است که احتمالاً بر گرفته از کار هنرمند ژاپنی Midori Hayashi است (هایاشی هیچ ارتباطی با بازی ندارد).

این بازی در اپلیکیشن واتس آپ گسترش پیدا کرده و به این صورت است که مرحله اول شماره تماسی به صورت ناشناس ، کاربران را به چالش دعوت کرده و آنها را تحریک می‌کند تا به مومو یک پیام ارسال کند.

 

 

 

اعدام اولین زن آمریکایی پس از ۷۰ سال

یک زن آمریکایی محکوم به قتل عمد، ۷۰ سال پس از آخرین اعدام یک زن در این کشور، اوایل ماه دسامبر با تزریق مواد کشنده اعدام می‌شود.

به گزارش  دویچه وله، بنا به اعلام وزارت دادگستری آمریکا اولین اعدام فدرال یک زن در این کشور پس از ۷۰ سال اوایل ماه دسامبر اجرایی می‌شود.

الیزا مونتگمری که در سال ۲۰۰۴ به دلیل ارتکاب به قتل محکوم شد، قرار است در ماه دسامبر و بنا به تصمیم وزارت دادگستری آمریکا با ترزیق مواد کشنده اعدام شود. او همچنین نهمین فردی خواهد بود که از ماه ژوئیه تاکنون بنا به حکم وزارت دادگستری آمریکا به اعدام محکوم می‌شود. بانی هدی آخرین زنی است که در سال ۱۹۵۳ در آمریکا به روش گاز گرفتگی اعدام شد.

مونتگمری در سال ۲۰۰۴ یک زن باردار را خفه کرد. دادستان‌های منطقه‌ای اعلام کردند وی با استفاده از چاقوی آشپزخانه، کودک ۸ ماهه این زن را از رحم او خارج کرد. دادگاه منطقه‌ای آمریکا در سال ۲۰۰۷ این زن را به دلیل ارتکاب به قتل محکوم کرد. اما وکلای او معتقدند که موکل آن‌ها در زمان ارتکاب قتل دچار جنون روانی شده است. یکی از وکلای مونتگمری با استناد به این دلایل اعدام او را بی عدالتی توصیف کرد.

گفته می‌شود هم اکنون ۵۶ محکوم دیگر نیز در صف اعدام قرار دارند. دولت آمریکا علی رغم اینکه همیشه به اجرای حکم اعدام در کشور‌های دیگر اعتراض می‌کند و آن را مخالف «حقوق بشر» می‌داند، امسال پس از ۱۷ سال، اجرای حکم اعدام در این کشور از سر گرفته است.

دولت ترامپ اعدام‌های فدرال را از ماه ژوئیه مجدداً از سر گرفته است. در آن زمان دانیل لوئیس لی، سفیدپوست افراطی به قتل یک خانواده سه نفره محکوم و اعدام شد. طبق گفته گروه‌های ضد مجازات اعدام، رئیس جمهور آمریکا برای نشان دادن شهرت خود به عنوان رهبر پایبند به نظم و قانون به اجرای اعدام‌های بیشتر در این کشور روی آورده است.

انتهای پیام/

موتورسواران قانونمند خوسف تقدیر شد
به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و با حضور امام جمعه خوسف، فرمانده انتظامی استان،مدیرکل آموزش و پرورش استان و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از موتورسواران قانونمند شهرستان خوسف با اهداء کلاه ایمنی تقدیر شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور