پیام شهروند

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

حوادث / مرگ مرد بدهکار زیر چرخ های خودروی طلبکار

قتل کارگر مبل سازی برای 100 هزار تومان

دزدان موتورسوار وقتی با مقاومت دوکارگر جوان مواجه شدند یکی از آنها را مجروح و دیگری را که در حال فرار بود با چاقو به قتل رساندند.

به گزارش ایران، ساعت 6:30 پنجشنبه 2 مرداد مأموران کلانتری 152 خانی آباد نو در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از قتل مرد جوانی و مجروح شدن دوستش در خیابان دولتخواه منطقه مرتضی گرد خبر دادند.

با اعلام این خبر بازپرس ساسان غلامی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. با حضور در محل آنها با جسد خونین پسر جوانی و در چند قدمی او دوستش که او نیز مجروح شده بود و روی زمین افتاده بود مواجه شدند.

مرد مجروح در تحقیقات گفت: من و ایمان کارگر مبل‌سازی هستیم. در حال بازگشت به خانه بودیم که موتورسواری دو ترک به سمت ما آمد. آنها با تهدید چاقو از ما خواستند که هر چه پول و وسایل با ارزش داریم در اختیارشان قرار دهیم. اما من و ایمان مقاومت کردیم و موتورسواران با چاقو به من حمله کرده و مرا مجروح کردند.

او ادامه داد: با مشاهده این صحنه ایمان پا به فرار گذاشت تا بتواند از کسی کمک بگیرد اما سارقان او را تعقیب کرده و باهم درگیر شدند. لحظاتی طول نکشید که ایمان با ضربه چاقوی موتورسواران روی زمین افتاد و سارقان هم پا به فرار گذاشتند. من بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفتم و موضوع را گزارش کردم. من و ایمان 100 هزار تومان بیشتر به همراه نداشتیم و دوستم قربانی این پول شد.

بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت دستور انتقال مقتول به پزشکی قانونی و دستور انتقال دوست ایمان به بیمارستان برای درمان را صادر کرد. همچنین بازپرس جنایی دستور شناسایی هویت متهمان و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه را صادر کرد.

 

 

 

 

مرگ مرد بدهکار زیر چرخ های خودروی طلبکار

مرد جوان که متهم است بدهکار خود را در یک تصادف عمدی به قتل رسانده است در حالی در شعبه دوم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد که منکر تمامی اتهامات خود شد.

به گزارش ایران، حدود دو سال قبل خبر قتل مردی در پاکدشت ورامین به پلیس اعلام شد. نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد جواد – مقتول – با مردی به‌نام غفور که صاحب یک کارگاه تولیدی بوده اختلاف حساب 60 میلیون تومانی داشته و غفور پس از ربودن وی با همدستی دوستانش او را به کارگاه خود در پاکدشت ورامین برده و حبس کرده بود اما جواد پس از کتک زدن یکی از متهمان از اسارتگاهش موفق به فرار شد ولی دقایقی بعد غفور وقتی متوجه این موضوع شد با خودروی پرایدش او را تعقیب کرده و زیر گرفت در این حادثه جواد کشته شد و غفور و همدستانش دستگیر شدند.

این در حالی بود که کارگران کارگاه تولیدی در اظهارات خود مدعی شدند غفور به خاطر اختلاف مالی جواد را ربوده و در کارگاه حبس کرده بود اما جواد پس از کتک زدن یکی از کارگرها فرار کرد و بعد هم این اتفاق افتاد.

صبح دیروز متهم و همدستانش در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. در ابتدای جلسه دادگاه پدر و مادر مقتول از طرف خود و نوه صغیرشان برای متهم ردیف اول پرونده درخواست قصاص کردند.

اما وقتی متهم در جایگاه ایستاد منکر اتهاماتش شد و گفت: من یک کارگاه تولیدی داشتم و جواد هم از من خرید می‌کرد تا اینکه حدود 60 میلیون تومان به من بدهکار شد و هر چه می‌گفتم پولم را بده توجهی نمی‌کرد تا اینکه روز حادثه من در خانه بودم که یکی از همسایه‌های کارگاه تماس گرفت و گفت جواد به کارگاه آمده و یکی از کارگرانت به‌نام محمد را کتک زده.

من هم به کارگاه رفتم و دیدم حالش خیلی بد است محمد از من خواست که او را به بیمارستان برسانم وقتی سوار خودرواش کردم تا او را به خانه ببرم و دفترچه بیمه‌اش را بردارد تا به بیمارستان برویم ناگهان کنار جاده چشمم به جواد افتاد خودرو را با عجله نگه داشتم و می‌خواستم دنده عقب بگیرم تا او را سوار کنم که ناگهان خودروام به جواد خورد و او هم روی خاکی کنار جاده پرت شد من که خیلی ترسیده بودم فرار کردم. من قصدی در این تصادف نداشتم و عمدی در کار نبود الان هم گزارش کارشناس راهنمایی و رانندگی را که گفته من به عمد با جواد برخورد کرده‌ام قبول ندارم.

در ادامه متهمان دیگر پرونده نیز به دفاع از خود پرداختند و همگی ادعای آدم ربایی و قتل را منکر شدند.

بدین ترتیب در پایان جلسه قضات برای تصمیم‌گیری در این پرونده وارد شور شدند.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + هشت =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور