پیام شهروند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

حوادث / ربودن مرد مغازه‌دار برای تسویه‌حساب

ربودن مرد مغازه‌دار برای تسویه‌حساب

تیزهوشی کارمند جایگاه سوخت که با مشاهده چهره متهم وی را شناسایی کرده بود، منجر به دستگیری سردسته باند آدم‌ربایی و بازداشت او شد.

به گزارش ایران، مرد جوانی در یکی از خیابان‌های خلوت تهرانسر پیاده در حرکت بود که مردی زخمی را دید که دست و پا و چشم‌هایش را بسته بودند.

مرد جوان بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفت و مأموران راهی محل شدند.

مرد مجروح به بیمارستان منتقل شد و در رابطه با اتفاقی که برایش رخ داده بود، گفت: سه شب قبل مثل همیشه مغازه‌ام را بستم و راهی خانه شدم. این شب‌ها به خاطر کرونا تردد خودرو خیلی کم شده و هر چه به انتظار تاکسی ماندم، ماشینی گیرم نیامد. به ناچار سوار خودرویی عبوری شدم، اما هنوز مسافتی طی نشده بود که یکی از سه سرنشین خودرو چاقویی زیر گلویم گذاشت و از من خواست سرم را زیر صندلی کنم.

او ادامه داد: چشم‌هایم را با پارچه بستند و پس از طی مسافتی مرا به باغ ویلایی بردند که بعداً متوجه شدم در شهریار است. سه شبانه روز مرا کتک زده و از صحنه کتک زدنم فیلم گرفتند و بعد هم مرا مجبور کردند چند برگ چک سفید امضا کنم و اثر انگشت بزنم. ۲۰۰ میلیون تومان پول هم در حسابم بود که اینترنتی خرید کردند، بعد هم انگشتر طلا و ساعت و گوشی تلفن همراه و هر چیزی را که همراهم بود سرقت کرده و پس از سه روز شکنجه، مرا سوار خودروشان کرده و در یکی از خیابان‌های تهرانسر رها کردند.

تصویری از متهمان

به دنبال اظهارات مرد مغازه‌دار، تحقیقات پلیسی برای دستگیری اعضای باند آدم‌ربایی آغاز شد. بلافاصله دوربین‌های مداربسته اطراف محلی که مرد مغازه‌دار ربوده شده بود و دوربین‌های محلی که او را رها کرده بودند، مورد بازبینی قرار گرفت و چهره متهمان به دست آمد. اما از آنجایی که پلاک خودرو پوشانده شده بود، مأموران موفق نشدند شماره پلاک خودروی پژو را به دست آورند.

تصویر به دست آمده از متهمان به تمامی واحدهای گشت و متصدیان جایگاه‌های سوخت ارسال شد. بررسی‌ها در این خصوص ادامه داشت تا اینکه مرد جوانی از یکی از جایگاه‌های سوخت تماس گرفت و مدعی شد یکی از متهمان برای سوخت‌گیری خودرواش به پمپ بنزین آمده است. بلافاصله مأموران راهی جایگاه سوخت شده و در بازبینی دوربین‌های مداربسته جایگاه سوخت موفق شدند شماره پلاک خودروی متهم فراری را به دست آورند. با استعلام شماره پلاک خودروی پژو، صاحب آن شناسایی و مرد جوان دستگیر شد.

دستور آدم‌ربایی

مراد، صاحب خودروی پژو در تحقیقات اولیه منکر آدم‌ربایی بود، اما زمانی که در برابر مدارک پلیسی قرار گرفت، به جرم خود اعتراف کرد و گفت یکی از دوستانم به من دستور داد تا شاکی را بربایم.

مرد جوان ادامه داد: دوستم از انگیزه‌اش برای این کار حرفی نزد، من هم نپرسیدم اما تا آنجایی که از حرف‌هایش می‌شد فهمید، با شاکی اختلاف حساب قدیمی داشت و می‌خواست به حقش برسد. من هم دو نفر از دوستانم را با خودم همراه کردم. طبق خواسته دوستم از شاکی فیلم گرفتیم و با تهدید ۵۰ برگه چک و برگه‌های سفید امضا گرفتیم و در نهایت او را رها کردیم. ۲۰۰ میلیون پول حساب شاکی و وسایل با ارزش او را هم به عنوان دستمزد برداشتیم.

با اعتراف مرد جوان، تحقیقات برای دستگیری سایر همدستان مراد و شخصی که دستور این آدم‌ربایی را صادر کرده بود، ادامه دارد.

 

 

 

 

جدال مرگبار زوج پرستار در حیاط بیمارستان

درگیری زوج میانسال که هر دو از کادر درمانی یک بیمارستان در شهرری بودند با مرگ شوهر و زخمی شدن همسرش پایان یافت.

 

این حادثه که شامگاه چهارشنبه در حیاط بیمارستان رخ داد به پلیس اعلام شد. نخستین بررسی‌ها نشان می داد حدود ساعت۸ و 30 دقیقه شامگاه چهارشنبه درگیری خونینی بین یک زوج میانسال در مرکز روانپزشکی رازی رخ داده است وقتی مأموران کلانتری ۱۷۳ کهریزک راهی محل شدند جسد رضا ۵۰ ساله را که با ضربه چاقو به قلبش مرده بود پیدا کردند. همسر وی نیز که زنی ۴۵ ساله بود به شدت مجروح شده بود.

زن ۴۵ ساله برای درمان به بیمارستان منتقل شد. بررسی های اولیه حکایت از آن داشت که زوج میانسال در حیاط بیمارستان باهم دعوایشان شده و آنها با چاقو به هم حمله کرده اند.

زن ۴۵ ساله پس از درمان و بهبودی نسبی در تحقیقات گفت: همسرم سوپروایزر بیمارستان بود و من هم به عنوان کمک بهیار در همان بیمارستان کار می کردم. من و همسرم باهم اختلاف خانوادگی داشتیم و قبل از حادثه با همسرم سر مسائل جزئی دعوایمان شد. یکدفعه او چاقویی برداشت و ابتدا به من حمله کرد و چند ضربه به من زد و بعد از آن خودش را با چاقو زد.

باتوجه به اینکه زن میانسال مدعی بود همسرش دست به خودکشی زده و جنایتی از سوی او رخ نداده است، تحقیقات برای بررسی اظهارات او و اینکه آیا این حادثه قتل است یا خودکشی از سوی تیم جنایی ادامه دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 17 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور