پیام شهروند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

حوادث / دختری که بعد از ۲۲ سال زنده شد

دردسر تسویه حساب با ۲ برادر کلاهبردار

مردان خشن که برای پس گرفتن طلب میلیاردی خود از دو برادر فراری آنها را ربوده و کتک زده بودند سرانجام در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند.

به ‌گزارش ایران، این پرونده از حدود یک سال قبل و با شکایت دو برادر به پلیس آغاز شد. آنها مدعی شدند که 6 مرد تبهکار آنها را ربوده‌اند و پس‌از کتک زدن و سرقت تلفن‌های همراه شان از ترس مأموران پلیس آنها را رها کرده‌اند.

با این شکایت مأموران پلیس به بررسی ماجرا پرداختند و با توجه به مشخصاتی که شاکی‌ها دادند شش مرد جوان را به اتهام آدم ربایی و ضرب و جرح بازداشت کردند اما متهمان در بازجویی‌ها منکر ادعای دو برادر شدند و گفتند این دو برادر کلاهبردار بوده و مبلغ زیادی به آنها بدهکار هستند.

متهمان سرانجام در شعبه هفتم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. ابتدای جلسه دو برادر به بیان شکایت شان پرداختند و یکی از آنها گفت: من و برادرم به متهمان بدهکار بودیم اما آنها شب حادثه ما را ربودند. وقتی ما از خانه پدرمان حوالی میدان منیریه بیرون آمدیم تا به خانه خودمان برویم آنها با یک نیسان به ماشین ما کوبیدند و تصادف ساختگی راه انداختند. بعد هم به محض اینکه من و برادرم از ماشین پیاده شدیم به سمت ما حمله کردند و گاز اشک آور به چشمانمان زدند. آنها شیشه‌های ماشین ما را شکستند و با چوب بشدت ما را کتک زدند بعد به زور پشت وانت نیسان سوار کردند و ما را ربودند. آنها می‌خواستند ما را به کهریزک ببرند چند ساعتی در خیابان گرداندند اما وقتی خودروی مأموران پلیس را دیدند و آنها متوجه درگیری ما در قسمت عقب وانت شدند ، به ناچار رهایمان کردند.

این شاکی گفت: آنها ماشین گرانقیمت ما را که متعلق به مادرمان بود بشدت تخریب کردند و ما را کتک زدند. حالا به خاطر آدم‌ربایی و ضرب و جرح و تخریب ماشین از آنها شکایت داریم.

انکار آدم ربایی

سپس شش متهم یک به یک در جایگاه ویژه ایستادند تا از خود دفاع کنند. یکی از آنها گفت: من از سال‌ها قبل این دو برادر را می‌شناختم و با آنها کار می‌کردم. تا اینکه مدتی قبل ۳۰۰ میلیون تومان از من پول گرفتند تا سرمایه‌گذاری کنند اما پولم را پس نمی‌دادند. چند بار با آنها تماس گرفتم اما هر بار بهانه‌ای می‌آوردند.بعد از مدتی فهمیدم آنها از پنج مرد دیگر هم کلاهبرداری کرده و پول های میلیاردی به جیب زده‌اند.

وی ادامه داد: من پس از مدتی جست‌و‌جو توانستم پنج شاکی دیگر را پیدا کنم. من و سایر طلبکارها 11ماه به‌دنبال این دوبرادر بودیم اما آنها برای اینکه پولمان را ندهند متواری بودند. ما از آنها شکایت کرده‌ایم و حکم جلب‌شان را داریم.

وی درباره شب حادثه گفت: یکی از طلبکارها با من تماس گرفت و گفت دو برادر را دیده که شبانه وارد خانه پدری‌شان در حوالی میدان منیریه شده‌اند. من و ۵ طلبکار دیگر مقابل خانه پدری آنها رفتیم و ساعت‌ها کشیک دادیم. نیمه شب بود که آنها با ماشین گرانقیمت مادرشان از خانه بیرون آمدند. ما برای اینکه آنها را متوقف کنیم با نیسان به ماشین آنها کوبیدیم و وقتی پیاده شدند درگیر شدیم.

این متهم ادامه داد: ما همان شب به کلانتری رفتیم و برای جلب متهمان مأمور خواستیم اما رئیس کلانتری گفت صبح روز بعد بیایید تا به شما مأمور بدهیم ولی ما که می‌ترسیدیم دوباره آنها فرارکنند خودمان دست به کار شدیم.

پنج متهم دیگر نیز حرف‌های این مرد را تأیید کردند و منکر اتهام آدم ربایی شدند آنها گفتند وقتی مأموران پلیس را دیده‌اند این دو برادر کلاهبردار را تحویل پلیس داده‌اند. در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رأی مناسب را برای این افراد صادر کنند.

 

 

 

دختری که بعد از ۲۲ سال زنده شد

مرد میانسال که فکر می‌کرد 22 سال قبل نوزاد دخترش در بیمارستان فوت کرده با تماس یک فرد ناشناس دریافت دخترش زنده است و او را به‌خانواده دیگری سپرده‌اند.

به‌ گزارش ایران، چند روز قبل مرد میانسالی نزد پلیس رفت و گفت: 22 سال قبل همسرم دختری به دنیا آورد اما به من گفت که بچه به‌خاطر بیماری فوت کرده است. آن زمان که این اتفاق افتاد با همسرم اختلاف داشتم اما واقعاً تصور نمی‌کردم که به من چنین دروغی بگوید. البته اختلافات من و همسرم روز‌به‌روز بیشتر شد و درنهایت هم چند سال قبل بچه‌هایم را با خودش به آلمان برد. هرچند که طلاقش نداده‌ام اما مدت‌هاست که جدا از او زندگی می‌کنم.

این مرد که سروش نام دارد، ادامه داد: در تمام این مدت تصور می‌کردم دخترم مرده است تا اینکه چند روز قبل فرد ناشناسی با من تماس گرفت و مدعی شد دختری که 22 سال فکر می‌کردم مرده، زنده است. او مشخصات خانواده‌ای را که دخترم نزد آنها زندگی می‌کرد به من داد. آن خانواده را می‌شناختم، از دوستان همسرم بودند و بچه دار نمی‌شدند. به سراغ آنها رفتم تا مطمئن شوم که واقعاً آنها دختری به‌نام المیرا دارند. از دور بررسی کردم و متوجه شدم که آنها دختری با مشخصات و سن و سال دختر من دارند. حالا از شما می‌خواهم که بررسی کنید آیا این دختر همان فرزند من است؟

با شکایت مرد میانسال تحقیقات آغاز شد و به دستور بازپرس جنایی از بیمارستانی که 22 سال قبل فرزند سروش درآن به دنیا آمده بود استعلام شد.بیمارستان در پاسخ استعلام گفت که دخترک آن زمان فوت نکرده و به خاطر بیماری تنفسی که داشته به بیمارستان دیگری معرفی شده است.

بدین ترتیب تیم تحقیق به سراغ بیمارستان دوم رفته اما آنها در پاسخ اعلام کردند که آن زمان نوزادی با مشخصات دخترک پذیرش نکرده‌اند.

بدین ترتیب برای مشخص شدن این موضوع که آیا المیرا دختر گمشده این مرد است یا خیر، بزودی آزمایش دی ان ای از او انجام خواهد شد.

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + نوزده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور