پیام شهروند

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

حوادث / جدال خانوادگی مرد چاه‌کن با قتل پایان یافت

جدال خانوادگی مرد چاه‌کن با قتل پایان یافت

مرد خشمگین که در اقدامی هولناک همسرش را با ضربه‌های جسمی نوک تیز به قتل رسانده بود در حالی دستگیر شده که پیش از این نیز بارها اعضای خانواده‌اش را مورد ضرب و جرح قرار داده و تهدید به قتل کرده بود.

به گزارش ایران، این مرد 55 ساله که محمدعلی نام دارد نیمه شب چهارم خرداد امسال در حالی که همسرش فاطمه – 48 ساله- را که در خواب بود با جسمی نوک‌تیز بشدت زخمی کرد، سپس به خانه برادرش رفت و در حالی که خبر مجروح کردن همسرش را به آنها داد از وی خواست کمکش کرده تا بتواند فرار کند.

محمدرضا – داماد خانواده- در تشریح این ماجرا به «ایران» گفت: برادر متهم بعد از شنیدن این خبر بلافاصله با همسرش به خانه آنها رفته و با دیدن پیکر غرق در خون زن برادرش وی را به بیمارستان بافت کرمان منتقل کردند و از آنجا او را به کرمان بردند اما حدود 10 روز بعد فاطمه در بیمارستان شهید باهنر کرمان جان باخت و شوهرش به اتهام قتل بازداشت شد.

این مرد درباره رفتارهای متهم گفت: پدر همسرم چاه کن بود و گاهی نیز برای حفاری به بیابان‌های اطراف بافت و کرمان می‌رفت. اما او رفتارهای عجیبی داشت خیلی زود عصبانی می‌شد و شروع به تهدید و فحاشی و ضرب و جرح می‌کرد به نحوی که هیچ یک از اعضای خانواده امنیت جانی نداشتند. پدر همسرم وقتی عصبانی می‌شد به هیچ‌کس رحم نمی‌کرد.

او یک بار در سال 94 به‌خاطر اختلافی که با همسرش داشت با چند ضربه تبر او را بشدت مجروح و راهی بیمارستان کرد.

بعد از بهبود نسبی به اتفاق مادر همسرم از او شکایت کردیم اما وقتی پدرزنم از ماجرا آگاه شد یک شب وقتی که خواب بودم با جسمی سخت به من حمله کرد و چند ضربه به سرم زد که بشدت مجروح و راهی بیمارستان شدم. وی در ادامه افزود: چند ماه بعد نیز متهم به خاطر اختلاف با باجناقش او را بشدت مصدوم کرد تا جایی که فک او شکست و چند روزی در بیمارستان بستری بود و بعد از عمل جراحی مرخص شد اما به خاطر تهدیدهای این مرد شرور ناچار شد رضایت دهد.

وی افزود: من و همسرم وقتی دیدیم شکایت‌های ما راه به جایی نمی‌برد و تهدیدهای پدرزنم هر روز بیشتر می‌شود ناچار شدیم محل سکونت‌مان را تغییر دهیم و به‌ روستایی 40 کیلومتر دورتر برویم. با این حال این فرد محل سکونت ما را پیدا کرد و چندباری به سراغ من و خانواده‌ام آمد تا اینکه ما مجبور شدیم موضوع را به پلیس اطلاع دهیم اما به‌خاطر اینکه نزدیک‌ترین پاسگاه انتظامی با محل سکونت ما 25 کیلومتر فاصله داشت در فاصله‌ای که مأموران به خانه ما برسند او آنجا را ترک کرده بود.

داماد این خانواده در ادامه تصریح کرد: این مرد یک بار نیز به خانه خواهر همسرش رفت و با ضرب و شتم او را بشدت مجروح کرد و وقتی پسر 9 ساله‌اش قصد داشت مانع این کار شود به او هم آسیب جدی رساند و هر دوی آنها همان روز در بیمارستان بستری شدند.

اما در مرداد سال 95 و درست زمانی که فکر می‌کردیم این شخص مجازات می‌شود حکم منع تعقیب گرفت و دوباره به سراغ‌مان آمد که ما از ترس نمی‌دانستیم باید به کجا پناه ببریم. شاید باورتان نشود ولی تقریباً همه اعضای خانواده نزدیک این مرد اثری از جای زخم‌های وی بر بدنشان وجود دارد که نشان می‌دهد از سوی او مورد حمله قرار گرفته‌اند.

به ما گفته‌اند که وی را از نظر روانی تحت بررسی قرار داده‌اند و احتمال اینکه وی جزو بیماران کارت قرمز محسوب شود زیاد است که اگر چنین باشد باید در بیمارستان روانی تحت درمان قرار گیرد. حالا چهار فرزند و مادر مقتول خواهان قصاص متهم هستند.

 

 

مردی بعد از قتل همسرش خودکشی کرد

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اعلام کرد: در پی درگیری یک خانواده در شهرستان کرج، یک نفر از اعضای خانواده به قتل رسید و فرد قاتل پس از خودزنی به زندگی خود پایان داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد نادربیگی گفت: این حادثه عصر روز شنبه در منطقه ۴۵ متری گلشهر کرج رخ داد که در این جنایت، مرد خانواده خود و همسرش را به قتل رساند.

وی اضافه کرد: طبق تحقیقات اولیه ماموران پلیس مشخص شدکه قاتل ۶۵ ساله به دلیل مصرف مواد مخدر چندی قبل در زندان به سر می‌برده که به دلیل اختلاف با همسر ۴۵ ساله خود اقدام به قتل وی و سپس خودکشی کرده است.

سرهنگ نادربیگی اظهار داشت: خبر تکمیلی در خصوص جزییات بیشتر این حادثه متعاقبا اعلام می‌شود.

 

 

 

رئیس پلیس بین الملل ناجا از دستگیری و استرداد یک کلاهبردار میلیاردی به کشور که در یکی از کشورهای منطقه به سر می‌برد خبر داد.

کد خبر:۹۸۴۵۹۹
تاریخ انتشار:۲۵ خرداد ۱۳۹۹ – ۱۷:۵۵14 June 2020
                          کلاهبردار ۳۷ میلیاردی به کشور برگردانده شد
به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سردار هادی شیرزاد در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مقامات قضائی مبنی بر اینکه فردی به اتهام کلاهبرداری هم اکنون در خارج از کشور اقامت دارد، پلیس بین الملل ناجا ضمن هماهنگی‌های لازم با مراجع مربوطه داخلی و خارجی، فرد کلاهبردار را به کشور بازگرداند.

وی ادامه داد: این متهم با فریب هموطنان به بهانه خرید مسکن در یکی از کشورهای منطقه و به منظور اخذ اقامت، از آنها مبالغ هنگفتی دریافت و اقدام به کلاهبرداری می کرد. تاکنون ۱۲ نفر از این فرد شکایت کرده اند و مبلغ کلاهبرداری ازسوی شاکیان تا امروز ۳۷ میلیارد تومان اعلام شده است.

رئیس پلیس بین الملل ناجا عنوان کرد: در حال حاضر این فرد دستگیر و به کشور بازگردانده شده و با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضائی است.

سردار شیرزاد تاکید کرد: افرادی که به این نحو از آنها کلاهبرداری شده، می توانند برای پیگیری شکایت خود به دادسرای ویژه جرایم اقتصادی مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور