پیام شهروند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

حوادث / برای انتقام از دوستم همسرش را کشتم

برای انتقام از دوستم همسرش را کشتم

مرد جوان که برای انتقام از دوست دوران مدرسه‌اش همسر وی را به قتل رسانده بود بزودی در دادگاه محاکمه خواهد شد.

به ‌گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از یک سال قبل با قتل زن جوانی به‌نام مائده در یک آپارتمان مسکونی آغاز شد. گزارش این قتل توسط مهران همسر این زن به پلیس داده شد. او در توضیح به مأموران گفت: روز جنایت مثل بقیه روزها صبح از خانه خارج شدم و عصر پس از بازگشت از سرکار هرچه زنگ خانه را زدم کسی در را باز نکرد. آنگاه با کلید خودم در را باز کردم و با جسد همسرم مواجه شدم. ما هیچ دشمنی نداشتیم و نمی‌دانم چه کسی این قتل را مرتکب شده است.

پس‌ از اظهارات همسر مقتول، جسد مائده به پزشکی قانونی منتقل شد و مأموران تحقیقات‌شان را در رابطه با شناسایی عامل قتل آغاز کردند و در ابتدا مشخص شد که عامل قتل بدون هیچ درگیری وارد خانه شده و سارق هم نبوده چراکه هیچ پول یا شیء گرانبهایی از داخل خانه سرقت نشده است.

در ادامه مأموران با دوربین مداربسته‌ای که نزدیک خانه مقتول بود مواجه شدند و بررسی این دوربین نشان داد که صبح روز جنایت پس از خروج مهران، مرد جوانی وارد خانه آنها شده و پس از مدتی هم خانه را ترک کرده است. نشان دادن تصویر این شخص به همسر مقتول راز این قتل را هویدا کرد و مهران با دیدن او گفت: این شخص بابک همکلاسی دوران کودکی من است اما سالهاست نه او را دیده و نه با او در ارتباط بوده‌ام.

اعتراف به قتل

بدین ترتیب بلافاصله بابک بازداشت شد و در همان مراحل ابتدایی بازجویی اتهام قتل را پذیرفت و گفت: من از دوران کودکی با مهران و میثم – برادر مائده – همکلاسی بودم. اما مدتی بعد از اطرافیانم شنیدم که می‌گفتند مهران و میثم مرا مورد تعرض قرارداده‌اند. این موضوع خیلی برایم گران تمام شد چراکه هیچوقت چنین مسأله‌ای واقعیت نداشت. اما هرکدام از همکلاسی‌ها و دوستان آن دوران را که می‌دیدم با طعنه به من می‌فهماندند که ما ماجرای تعرض آنها به تو را می‌دانیم و من تصور می‌کردم که عامل این شایعه خود مهران و میثم هستند. بنابراین به‌دنبال آن بودم تا به نوعی انتقامم را از آنها بگیرم.

وی در ادامه افزود: چند سال بعد از دبیرستان مهران با خواهر میثم ازدواج کرد و من تصمیم گرفتم با رفتن به خانه مهران و گرفتن عکس بدون حجاب از مائده که به هردو آنها مرتبط بود از آنها انتقام بگیرم تا اگر دوباره آن حرف‌ها را شنیدم عکس مائده را منتشر کنم تا آنها بدانند بازی کردن با آبروی افراد چقدر آزاردهنده است.

بابک در مورد روز جنایت هم گفت: آن روز با شاه کلید به خانه مهران رفتم اما وقتی مائده من را دید شروع به جیغ و داد کرد و بین ما درگیری رخ داد. او دستم را گاز گرفت و در یک لحظه برای ساکت کردنش مجبور شدم او را بکشم و بعد هم از آنجا خارج شدم اما فکر نمی‌کردم کسی بتواند من را شناسایی کند.

پس‌از اظهارات متهم به قتل، مهران و میثم مورد بازجویی قرار گرفتند و اظهارات بابک در مورد شایعه دوران کودکی را رد کردند. همسر مقتول به بازپرس گفت: من و میثم از دبیرستان با هم آشنا شدیم و بعد از دوران سربازی با کمک پدرم خانه‌ای خریدم و به خواستگاری خواهر میثم رفتم و زندگی بسیار خوبی داشتیم.

برادر مائده هم عنوان کرد: من هیچ وقت با بابک دوست نبودم و فقط او را می‌شناختم. او با این افکار و حرف‌های دروغش تنها خواهر من را قربانی کرد و ما از خون او نمی‌گذریم.

در ادامه بازپرس پرونده برای تکمیل تحقیقات متهم را به پزشکی قانونی معرفی کرد و متخصصان این سازمان اعلام کردند که متهم علایمی از بیماری پارانویا(بدگمانی) دارد اما رافع مسئولیت کیفری نیست.

بعد از آخرین اظهارات بابک در دادسرا، کیفرخواست علیه او صادر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و متهم بزودی محاکمه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: والدین هنگام استفاده فرزندانشان از بازی‌های رایانه‌ای حتما به رده بندی سنی بازی‌ها توجه کنند.

سرهنگ داوود گودرزی معظمی رئیس پلیس فتا پایتخت، اظهار کرد: همواره انتخاب بازی‌های رایانه‌ای به ویژه براى کودکان و نوجوانان با چالش‌هایی همراه بوده و دغدغه‌هایی برای والدین ایجاد می‌کند.

وی افزود: کودکان بسته به سن آن‌ها در برابر مواردی از قبیل ترس، خشونت، نابهنجاری‌های اجتماعی و… آسیب پذیر هستند و دقت در انتخاب نوع بازی از آسیب پذیری کودکان جلوگیری می‌کند.

رئیس پلیس فتا تهران با اشاره به اینکه با توجه به ایجاد نظام رده‌بندی بازی‌های رایانه‌ای در کشور، والدین با خیالی آسوده قادر هستند بازی‌های مناسب را برای فرزندان خود انتخاب کنند، گفت: والدین براى مشاهده و انتخاب بازى‌هاى رایانه‌اى داراى رده‌بندى سنى مى‌توانند به سایت‌های معتبر موجود در وب سایت‌های رسمی مراجعه کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − چهار =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور