پیام شهروند

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

جزئیات استعلام متقاضیان دریافت یارانه معیشتی/ چطور درخواست دریافت یارانه معیشتی دهیم؟

سخنگوی ستاد حذف یارانه نقدی در پاسخ به سوالات کاربران باشگاه خبرنگاران جوان آخرین جزئیات طرح یارانه معیشتی را اعلام کرد.

یاانهحسین میرزایی، سخنگوی ستاد حذف یارانه نقدی در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به سوالات برخی از مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان، توضیحاتی را ارائه داد.

این مقام مسئول در پاسخ به سوال یکی از کاربران مبنی بر فقدان سیم کارت به نام سرپرست خانوار در برخی موارد، برای اعلام تقاضا دریافت یارانه حمایت معیشتی، بیان کرد: در صورتی که در کشور موارد استثنا وجود داشته باشد و فردی به علت کهولت سن تلفن همراهی در اختیار نداشته باشد نزدیکان و بستگان وی باید با مدارک هویتی وی با خرید یک سیم کارت نسبت به استعلام و یا اعلام تقاضا برای دریافت یارانه معیشتی اقدام کند.

یارانه معیشتی افرادی که سیم کارت به نام ندارند چطور ارزیابی می شود؟

یاانه

او در پاسخ به این سوال که آیا این روند مورد سو استفاده قرار نمی گیرد؟ بیان کرد: ملاک این است که سیم کارت به نام  فرد سرپرست باشد که مرجع رسمی موضوع دریافت یا عدم دریافت یارانه معیشتی را به وی اطلاع رسانی کند، این اتفاق تنها برای استعلام رخ می دهد، در سایر مراحل نظیر احراز هویت به حضور فرد نیاز است.

بیشتر بخوانید: سوالات خود درباره یارانه حمایتی و معیشتی را از ما بپرسید


این مقام مسئول ابراز کرد: بیش از جمعیت کشور سیم کارت داریم، در نتیجه به نظر می رسد وجود افراد این چنینی بسیار کم رخ دهد.

اول دی زمان مراجعه به پلیس + ۱۰ برای اعلام دریافت یارانه نقدی حاصل از هدفمندسازی

میرزایی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه زوج‌های جوانی که از خانواده جدا شده و حتی یارانه نقدی آن‌ها قطع شده است و هم اکنون نیز مبلغ یارانه معیشتی را هم دریافت نکرده اند، گفت:هم اکنون در پی بررسی متقاضیان یارانه معیشتی هستیم و برای ثبت نام یارانه نقدی حاصل از هدفمند سازی متعاقبا اطلاع رسانی خواهیم کرد، اما قرار بر این است کسانی که یارانه اشان قطع شده و خود را مستحق دریافت ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان می‌دانند در اول دی امسال به پلیس + ۱۰ مراجعه و ساختار خانوار خود را اعلام کنند تا در سیستم پرداخت یارانه نقدی قرار بگیرند. بعد به شعبات بانکی مراجعه و حساب بانکی معرفی می‌کنند تا در مسیر بررسی قرار بگیرند.

او ادامه داد: این موضوع در خصوص یارانه نقدی حاصل از هدفمندی است و موضوع یارانه معیشتی متفاوت است.

سخنگوی ستاد حذف یارانه نقدی اظهار کرد: این افراد (کسانی که یارانه آن‌ها قطع شده است اعم از زوج‌های جوان) در صورتی که یارانه حمایت معیشت خود را دریافت نکرده اند تنها راه استفاده از کد دستوری *۶۳۶۹# است. این افراد کد ملی سرپرست خانوار‌های خود را در سیستم وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام می‌کنند تا مورد بررسی قرار گیرند.

میرزایی تاکید کرد: توجه داشته باشید شماره تلفن همراهی که در سیستم اعلام تقاضا برای دریافت سبد معیشتی می‌کند باید به نام سرپرست خانوار و مطابق با کد ملی باشد. نتیجه استعلام ظرف مدت ۲۴ ساعت به متقاضی اعلام می‌شود.

همچنین میرزایی در خصوص اختلاف حدود ۱۶ میلیون نفری میان یارانه‌بگیران و مشمولان دریافت بسته حمایت معیشتی که تا شب گذشته بسته خود را دریافت کرده‌اند نیز کسانی که یارانه‌بگیر بودند و در لیست سه دهک بالای درآمدی قرار نداشتند، در لیست مشمولان طرح حمایت معیشتی قرار گرفته‌اند که حدود ۶۰ میلیون نفر برآورد شده‌اند؛ بنابراین ۲۵ میلیون نفر از ایرانیان مشمول طرح حمایت معیشتی نمی‌شوند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + یازده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور