پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

جام ملت‌های والیبال؛ تیم ملی والیبال ایران ۳ – استرالیا صفر/ پیروزی مقتدرانه سروقامتان ایران مقابل کانگوروها

دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و استرالیا در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌ها با برتری ۳ بر صفر به سود شاگردان کولاکوویج به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در چارچوب رقابت‌های جام ملت‌ها تیم‌های ملی والیبال ایران و استرالیاامروز «شنبه» به مصاف هم رفتند.

سعید معروف و مکس استپلس، کاپیتان‌های ایران و استرالیا

تیم‌های ملی والیبال ایران و استرالیا در سالن رضازاده اردبیل به مصاف هم رفتند.

ست نخست/ ایران ۲۵ – استرالیا ۱۹

قائمی نخستین سرویس بازی را به زمین استرالیا زد که با دریافت و ضربه خوب حریف تبدیل به نخستین امتیاز برای استرالیایی‌ها شد.

آن‌ها در ادامه هم روی یک سرویس و ضربه دقیقه ۲ امتیاز دیگر کسب کردند تا جمع امتیاز هایشان به عدد ۳ برسد، اما در ادامه تیم ملی ایران روی اسپک محکم غفور نخستین امتیازش را کسب کرد.

دفاع خوب، سرویس‌های دقیق و بی دقتی ایرانی‌ها در ضربه آخر باعث شد تا استرالیا ۵ -۱ پیش بیافتد.

هواداران پرشور حاضر در سالن با شعار ایرانی با غیرت تمام مدت ملی پوشان را حمایت کردند و همین باعث شد تا ایران با کسب امتیاز خودش را به کانگورو‌ها نزدیک کند.

بازی در لحظاتی به درخواست تیم ملی ایران برای صحنه‌ای مشکوک متوقف شد و در ادامه ملی پوشان کشورمان موفق به کسب امتیاز شدند.

سرو قامتان ایرانی در ادامه بازی خوبشان موفق شدند از حریف چند امتیاز بگیرند و در نهایت نخستین تیمی باشند که به امتیاز ۸ می‌رسند.

استرالیایی‌ها از ایران امتیاز گرفتند. آن‌ها روی دریافت‌های بسیار قدرتمند کار می‌کردند، اما در بیشتر موارد که امتیاز از دست می‌دادند برای این بود که نمی‌توانستند توپی از دفاع ایران رد کنند.

تیم ملی ایران در حالی که ۴ امتیاز از حریفش پیش بود با بازی خوب استرالیایی‌ها رو به رو شد و اختلاف دو تیم تنها به ۲ امتیاز رسید با این حال تیم ملی والیبال ایران نخستین تیمی هم بود که به امتیاز ۱۶ رسید.

نکته جالب در بازی تیم‌های ملی والیبال ایران و استرالیا این بود که سالن نسبت به بازی قبل از آن روشن‌تر بود.

سرویس‌های غفور در ادامه برای تیم ملی ایران ۲ امتیاز شیرین را در پی داشت و همین باعث شد تا سرمربی استرالیایی‌ها درخواست وقت استراحت کند.

این سرویس‌ها در ادامه کار برای ایران ۲ امتیاز دیگر را همراه داشت و اختلاف دو تیم را به امتیاز ۵ رساند.

کانگوروها، اما نمایش خوبی داشتند و اجازه نمی‌دادند که تیم ملی والیبال ایران به راحتی امتیاز‌های پایانی را کسب کند.

با این حال عملکرد سروقامتان به قدری خوب بود که در نهایت تیم ملی ایران با نتیجه ۲۵ – ۱۹ به پیروزی رسید.

ست دوم/ ایران ۲۵ – استرالیا ۱۹

در ابتدای این ست در حالی که یکی از افراد حاضر در زمین قصد داشت زمین را با حوله خشک کند به درخواست استرالیایی‌ها بیرون رفت.

شروع تیم ملی والیبال کشورمان در ست دوم بسیار خوب بود و شاگردان کولاکوویچ با ارائه بازی خوب توانستند همان ابتدا از حریفشان پیشی بگیرند.

دریافت‌ها و دفاع خوب ایرانی‌ها سالن را به وجد آورده بود و امتیاز‌های خوبی را در پی داشت.

تیم ملی ایران به طور کلی در این ست نمایش متفاوتی داشت. ملی پوشان با سرویس‌های خوب و حملات عالی و همچنین دفاع تور خیلی راحت به امتیاز ۸ رسیدند.

تیم ملی ایران در ادامه کار هم به خوبی امتیاز می‌گرفت، اما چند بار اشتباه بازیکنان برای ضربات آرام در پشت دفاع استرالیا به اوت رفت تا استرالیا تیمی باشد که در این بازی امتیاز می‌گرفت.

سرو قامتان ایرانی در این ست هم نخستین تیمی بودند که به امتیاز ۱۶ رسیدند تا دو تیم به وقت استراحت بروند. سعید معروف و غفور عملکرد خوبی در این ست و مخصوصا در امتیاز‌های میانی داشتند تا تیم ملی کشورمان اختلافش را بیشتر کند.

کولاک شاگردان کولاکوویچ ادامه دار بود ودر نهایت تیم ملی ایران با نتیجه ۲۵ – ۱۹ به پیروزی رسید.

ست سوم / ایران ۲۵ – استرالیا ۱۴

تیم ملی ایران در آغاز ست سوم هم شروع بسیار خوبی داشت و توانست نخستین امتیاز این بازی را به دست آورد.

شاگردان کولاکوویچ مورد حمایت هواداران بودند و هواداران اردبیلی حتی ثانبه‌ای دست از تشویق تیم ملی بر نمی‌داشتند.

از جمله حواشی این ست می‌توان به استقرار ۴ کودک در جایگاه خبرنگاران و پخش پرچم‌های کوچک ایرانی میان هوادارن اشاره کرد. همچنین تمام پله‌های سالن هم پر شده بود و بسیاری ایستاده و در پشت خبرنگاران به تماشای بازی مغول بودند. مسئله‌ای که نشان می‌داد که احتمالا بیش از ظرفیت هوادار به سالن مسابقه آمده است.

عملکرد تیم ملی ایران در ابتدای این ست باعث شد تا سرمربی تیم ملی والیبال استرالیا خیلی زود درخواست زمان استراحت داشته باشد. تیم ملی والیبال ایران د این ست نخستین تیمی بود که به امتیاز ۸ در این ست رسید. کانگورو ها، اما در ادامه نمایش خوی داشتند و توانستند چند امتیازی بگیرند و خودشان به تیم ملی ایران نزدیک کنند. با این حال بازی سرعتی ملی پوشان ایران اجازه نمی‌داد تا اختلاف دو تیم کم شود.

در حالی که داور مسابقه روی صحنه‌ای در حال مشاهده ویدیو چک بود و بزخی بازیکنان معرتض بودند هوداران در سالن شروع به هو کردن، کردند و استرالیایی‌ها هم که به اشتباه تصور کردند امتیاز به آن‌ها داده شده است خوشحالی کردند.

تیم ملی والیبال ایران در ادامه و روی یک رالی جذاب و دیدنی که رخ داد به امتیاز شیرین و دلچسبی رسید که سالن را تا مرز انفجار پیش برد.

ملی پوشان در ست سوم با عملکرد خوب خود در حالی موفق به ثبت امتیاز شانزدهمشان شدند که استرالیا هنوز نتوانسته بود امتیاز دهمش را هم ثبت کند.

بی دقتی در کسب امتیاز‌های پایانی باعث شد تا استرالیا اختلافش را با ایران کمتر کند، اما جو خاص سالن به آن‌ها هم اجازه نمی‌داد تا به راحتی پیش بروند و روی سرویس اشتباهشان امتیاز نوزدهم را به ایران دادند.

این ست با برتری ۲۵ بر ۱۴ به سود ایران به پایان رسید تا شاگردان کولاکوویچ با نتیجه ۳ بر صفر پیروز این دیدار بوده و به دهمین پیروزی خود در لیگ ملت‌های والیبال دست یابند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + بیست =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور