پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

تنها ملی پوش تکواندو کار استان عنوان کرد: تکواندوکاران خراسان جنوبی زنگ تفریح دیگر استان ها

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / تکواندو زمانی از ورزش های پر طرفدار بود ولی سال هاست به دلایلی در رکود به سر می برد و چندان استقبالی از این ورزش نمی شود. در همین راستا با مجتبی خالصی 34 ساله تنها ملی پوش تکواندوی استان در سال های گذشته گفت و گو کردیم. او معتقد است امروزه ورزشکاران خراسان جنوبی در مسابقات کشوری زنگ تفریح تیم های استان های دیگر هستند و اصلا جدی گرفته نمی شوند و سال هاست که مدالی کسب نکرده ایم و باید نوع مدیریت و نگرش ها تغییر کند و با انگیزه دادن به مربی و ورزشکار، راه توسعه را هموار کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.
*از چه زمانی به ورزش تکواندو روی آوردید و به چه جایگاه هایی دست یافتید؟
از سال 79 تکواندو را شروع کردم و با کسب قهرمانی کشور توانستم وارد تیم ملی شوم و تنها ملی پوش استان در تکواندو هستم و اکنون هم دان 5 تکواندو و داور درجه یک استان و مربی درجه سه هستم. در داوری هم فقط من و رئیس هیئت استان داور درجه یک هستیم و تنها مربی که قهرمان پروری داشته است.
*چه مشکلاتی در این راه داشته اید و چه کمبودهایی در تکواندوی استان داریم؟
به نظر من یکی از مشکلات ریاست بیش از 14سال یک نفر است چرا که اوایل برنامه های خوبی اجرایی می شد ولی اکنون دیگر برنامه ای وجود ندارد و باید کسی با تفکرات و برنامه های جدید وارد شود. همچنین در اعزام هایی که داریم مدالی کسب نمی کنند و این را حداقل در ورزش آقایان می بینم و در بخش بانوان هم تا جایی که اطلاع دارم همین گونه است و این ورزش در استان رو به افول رفته است و ورزشکاران ما زنگ تفریح تیم های دیگر استان ها هستند و فقط بودجه و بیت المال هدر داده می شود و مسابقات استانی و شهرستانی هم خیلی کم است. از نظر تجهیزات هم مشکلاتی داریم و هنوز هوگوی الکترونیکی در استان نداریم و این در حالی است که دیگر استان ها سالهاست از این تجهیزات بهره مند شده اند و همین موضوع برای ورزشکاران ما مشکل ایجاد کرده است چرا که با این هوگوها تمرین نکرده اند که بدانند در کجا سنسور دارد و ضربات باید کجا اصابت کند و وزن آن هم خیلی سنگین است و در خود مسابقه تازه هوگو را می بینند و یکی از دلایل شکست ما هم همین موضوع است. حتی تاتامی هم نداریم، تاتامی هایی که الان وجود دارد از چندین سال قبل است که دیگر کارایی خود را از دست داده است.
*خانه تکواندو در چه وضعیتی قرار دارد؟
سال هاست که در خانه تکواندو مشکلات فراوانی داریم و هر سال همه قول دادند که کاری انجام می دهند و وضع را بهبود می بخشند ولی اتفاقی نیفتاده است و هر از چند گاهی هم که خانه تکواندو تعطیل یا برق آن قطع می شود و کسی هم جوابگو نیست و از نظر تجهیزات سرمایشی و گرمایشی هم مشکل داریم و دلسوزی برای درست کردن وضعیت وجود ندارد.
*در زمینه داوری و مربی گری وضع چگونه است؟
در این دو بخش هم با مشکلاتی روبه رو هستیم در زمینه داوری که به دلیل هزینه ها کسی استقبال نمی کند چرا که بعد از آن برای او خروجی ندارد و آنچنان مسابقه ای برگزار نمی شود تا بتوانند از مدرکی که می گیرند درآمدزایی داشته باشند. در حوزه مربی گری هم مشکل داریم و افراد خیلی کمی هستند و دارای علم روز نیستند هر چند در حوزه مربی گری نباید دنبال مدرک بود بلکه مربیان باید دانش خود را به روز کنند و قهرمان پروری داشته باشند کفایت می کند و من قهرمان پرورش دادم ولی چون حمایتی نشدم انگیزه خود را برای ادامه راه از دست دادم.
*استقبال از این ورزش در استان در چه حدی است؟
استقبال کاهش یافته است و انگیزه ای هم ورزشکاران ندارند و باید انگیزه ای به آنها داده شود.
*برای جذب ورزشکار چکاری باید انجام شود؟
تبلیغات گسترده و انگیزه های قوی در استقبال بیشتر ورزشکاران مؤثر است و انگیزه دادن به مربی هم خیلی اهمیت دارد تا با حمایت هایی که می شود و مشوق هایی که به مربی قهرمان پرور داده می شود همه به سمت توسعه تکواندو حرکت کنند.

دیدگاه ها

1 دیدگاه در “تنها ملی پوش تکواندو کار استان عنوان کرد: تکواندوکاران خراسان جنوبی زنگ تفریح دیگر استان ها”

  • amir آگوست 13, 2019 at 12:47 پاسخ

    حیف که تموم شد تکواندوی استان همش به دلیل بودن ادم های علکی در راس است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نوزده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور