پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

تربیت بدنی از 650 به اصطلاح ورزشکار تجلیل کرد/ بازی با قهرمانان

امروز خراسان جنوبی- قاسمی/ همایش تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران استان روز شنبه با حضور استاندار خراسان جنوبی و نماینده های مردم در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان استانی برگزار شد. در این جلسه 650 ورزشکار، مدال آور، ملی پوش، روسای هیئت ها و روسای ادارات شهرستان ها تقدیر شدند. با وجود اینکه برگزاری چنین مراسمی ارزش بیشماری دارد و این موضوع را نباید فراموش کرد اما در این همایش حاشیه هایی وجود داشت که شاید بر متن گزارش تأثیر بیشتری داشته باشد. در این گزارش از آوردن اسامی افراد مصاحبه شونده خودداری می کنیم تا در آینده مشکلاتی برای آنها ایجاد نشود، هر چند بیشتر این افراد از ذکر نام خود هیچ هراسی نداشتند و گفته های خود را عین حقیقت می دانستند.
نسبت به سال های قبل خیلی بهتر بود
در این مراسم شاهد حاشیه های مثبت و منفی بودیم که توسط برخی از ورزشکاران و مسئولان بیان شد. اینکه برخی از ورزشکاران از مبلغ هدیه ای که دریافت کرده بودند راضی بودند و تمایل داشتند در سال های آینده نیز این نوع تجلیل ادامه داشته باشد. همچنین برخی از مسئولان هیئت هایی که تجلیل شدند خود را محق دریافت این هدایا می دانستند و اظهار خرسندی از دیده شدن کارهایشان داشتند. به گفتۀ یکی از ورزشکاران هدایای اهدایی و نوع برگزاری نسبت به سال های قبل خیلی بهتر بود و اظهار امیدواری کرد که در سال های آینده نیز با کیفیت بهتر و بیشتر این کار انجام شود.
روسای هیئت ها و شهرستان ها زمان کسب مدال کجا بودند
اما در کنار این رضایتمندی برخی هم بودند که هیچ رضایتی نسبت به این مراسم نداشتند از جمله برخی به این موضوع که چرا در همایش تجلیل از مدال آوران و قهرمانان از رئیس هیئت، نایب رئیس، خزانه دار و رئیس شهرستان ها تجلیل شد، اگر اسم همایش تجلیل از مدال آوران است پس این افراد چه نقشی داشته اند. یکی از مقام آوران پر افتخار استان گفت: زمانی که من مقام گرفتم رئیس هیئت و خزانه دار و رئیس شهرستانی ندیدم و حتی برای اعزام هم با هزینه خودم رفتم و حالا نمی دانم چرا از آنها تجلیل می شود. به گفتۀ یکی از مربیان از ملی پوشان تجلیل شد اما از مربیان این ملی پوشان در استان حتی اسمی آورده نشد هر چند که از خود این ملی پوشان هم در طول سال خبری گرفته نمی شود.
از 650 نفر فقط یک سوم گویا مدال آور بودند
یکی از مدعوین جلسه گفت: از ابتدای مراسم حضور دارم و آنطور که من دیدم از 650 نفر که تجلیل شدند شاید یک سوم این تعداد فقط مدال آور بودند و باقی آنها از خود اعضای هیئت ها و ادارات بودند و به نظر من این کار اصلا درست نبود. به گفتۀ وی خیلی خوب می شود اگر اسامی و تعداد مدال آوران جداگانه گفته شود تا ما هم شاید واقعیت را بدانیم. یکی از مسئولان حاضر در جلسه گفت: در کل کشور چنین مراسمی ندیده ام و فقط قهرمانان باید دیده شوند نه کسانی که حقوق خود را دریافت می کنند، وظیفه آنها حمایت از ورزشکار است که بعضا همان را هم درست انجام نمی دهند.
گزینشی انتخاب شدند
یکی دیگر از مربیان با بیان اینکه تجلیل از مدال آوران خیلی مهم و خوب است، گفت: اما کاملا گزینشی انتخاب شده بودند و هر کس که باب میل رئیس هیئت بود را آورده بودند. به گفتۀ وی نباید در انتخاب ورزشکار، مربی و داور هیئت ها را ملاک قرار می دادند و از هیئت ها اسامی را می خواستند چرا که در تجلیل از مربیان، داوران و پیشکسوتان برتر گزینشی عمل شده بود و این موضوع را خیلی ها تأکید کردند، همچنین مربیان سرشناسی وجود داشتند که دیده نشده بودند. به گفتۀ وی حتی برخی از ورزشکاران هم نادیده گرفته و توسط رئیس هیئت حدف شده بودند. او تصریح کرد: خود اداره کل ورزش باید افراد را شناسایی و تجلیل می کرد و با وجود اینکه کاری عالی انجام دادند ولی این نکته منفی ماجرا بود که هیئت ها هر کسی را خودشان خواسته اند معرفی کرده بودند. همچنین وی خاطر نشان کرد: چرا در چنین همایشی که برای انگیزه دهی به ورزشکاران و مربیان قهرمان پرور برگزار می شود و اسم آنها را یدک می کشد باید از روسای هیئت ها، نایب رئیسان و خزانه داران و روسای شهرستان ها و ادارات تجلیل شود، آنها که حقوق می گیرند و اگر حقوقی هم دریافت نمی کنند وظیفه خود را انجام می دهند و اگر تلاش آنها بر مبنای دلسوزی و توسعه ورزش است نباید انتظار تجلیل از خودشان داشته باشند مگر اینکه آنها هم به دنبال منافع خود باشند.
ورزش نقش مؤثری در جامعه و روح و جسم دارد
در این مراسم استاندار خرسان جنوبی هم گفت: توسعه فرهنگ ورزشی در زندگی فردی و اجتماعی، سلامت جسم و روح شهروندان تأثیرگذار است و از ورزش به عنوان عامل انگیزشی و پیشگیری و درمانی یاد می‌شود. محمد صادق معتمدیان با بیان اینکه حوزه ورزش و جوانان یکی از اساسی‌ترین بخش‌ها در فرهنگ کشور می باشد، تصریح کرد: این بخش سبب تحرک و فعالیت‌های زیادی در جامعه شده و با توجه به الگوپذیری جامعه از ورزشکاران تأثیر این حوزه در سطح جامعه نمود بالایی یافته است. وی تأکید کرد: ورزش قهرمانی هم یکی از ارکان توسعه ورزش در کشور است و باید به ورزش حرفه ای توجه ویژه ای شود چرا که توسعه ورزش قهرمانی در هر کشور پیش زمینه کسب موفقیت در رقابت‌های جهانی و المپیک و موفقیت بین المللی برای ورزشکاران تقویت کننده وجهه و اعتبار کشور در سطح جهانی می‌شود. به گفتۀ وی حمایت از ورزشکاران حرفه ای و اشاعه ورزش همگانی در بین دانش‌آموزان، بانوان، جوانان، جانبازان و کارمندان باید به‌عنوان یکی از ارکان مهم جامعه همواره مورد تأکید و توجه مسئولان حوزه ورزشی استان باشد. استاندار خراسان‌جنوبی ورزش را سبب گسترس حس تعامل و ارتقای روحیه جمعی دانست و افزود: ورزش سبب افزایش سلامت روح و جسم انسان و جمع‌گرایی و اجتماعی شدن شده و یکی از نتایح مفید ورزش نیز نشاط و شادابی و افزایش اعتماد به نفس می باشد. معتمدیان فعالیت 48 هیأت ورزشی، 450 هیأت ورزشی در شهرستان‌ها، اولین مسافر المپیک 2020 توکیو، کسب بهترین استان در میزبانی مسابقات استانی و کشوری، مقام دوم توسعه ورزش روستایی، مقام پنجم ورزش همگانی و مقام اول در حوزه پژوهش را جزو افتخارات این استان ذکر کرد و ادامه داد: بی‌شک کسب این افتخارات ارزشمند برای استان مستعد خراسان‌جنوبی مرهون زحمات و تلاش‌های بی‌شائبه ورزشکاران و قهرمانان، خادمین حوزه ورزش و حمایت خیران و همکاری و همراهی هیئت‌های ورزشی است.
در حوزه قهرمانی ضعیف هستیم
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این مراسم تأکید کرد: نماد توجه به ورزش استان بحث توسعه ورزش قهرمانی است چراکه سهم خراسان جنوبی در ورزش ملی بسیار اندک است. مهران سرپرست با بیان اینکه پتانسیل های خیلی خوبی در حوزه ورزش داریم، گفت: یکی از نشانه های آن اولین سهمیه المپیک توسط نجمه خدمتی بانوی خراسان جنوبی می باشد. وی به تفاهم نامه با آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: امیدواریم در قالب این تفاهم نامه مسیر توسعه ورزش قهرمانی در استان هموار شود. به گفتۀ وی خراسان جنوبی در حوزه ورزش جزو 12 استان درجه 3 کشور است و سال های پر فراز و نشیبی را طی کرده است و تمام کسانی که در حوزه ورزش فعالیت می کنند کمک کرده اند تا از این دوران عبور کنیم و به یکی از استان های تأثیرگذار تبدیل شویم. این مقام مسئول تأکید کرد: ما پتانسیل های بالایی داریم و امیدواریم در آینده افتخاراتی بیش از این و در شأن استان رقم بزنیم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور