پیام شهروند

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

تأکید نماینده ولی فقیه بر کمک به اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا

نماینده ی ولی فقیه در خراسان جنوبی، بر کمک به اقشار آسیب دیده از ویروس کرونا در آستانه ماه مبارک رمضان تأکید کرد.

آیت الله عبادی امروز در نشست تبیین و هماهنگی تحقق فرمایشات رهبر معظم تأکید نماینده ولی فقیه بر کمک به اقشار آسیب دیده از ویروس کروناانقلاب اسلامی در ۱۵ شعبان با بیان اینکه در اثر شرایط پیش آمده از کرونا بعضی از قشر‌های ضعیف و کارگر دچار مشکلات معیشتی شده اند گفت: برخی از افراد نیازمند زیر پوشش نهاد حمایتی قرار دارند و برخی نیز از بیمه بیکاری می‌توانند استفاده کنند، اما در این وضعیت بیماری آنچه مهم است شناسایی افرادی است که تحت پوشش هیچ ارگانی نیستند و وضعیت اقتصادی مناسبی ندارند.
وی با تأکید بر رعایت هر چه بیشتر مسائل بهداشتی و ادامه این روند گفت: در این شرایط کرونا نباید نسبت به مشکلات روزمره‌ی مردم بی تفاوت باشیم و به لطف خداوند، مردم انقلابی ایران اسلامی در رابطه با بیماری کرونا بیکار ننشستند و مشغول کمک به هموطنانشان شده اند.
نماینده، ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: حضور فعالانه‌ی مردم در قضیه‌ی ویروس کرونا آنقدر افتخار انگیز است که یک مقایسه‌ی بسیار خوبی را می‌توان میان مکتب ایمان با مکتب‌های فاسد انجام داد چرا که بر خلاف ایران که مردم همه پای کار آمده اند و به یکدیگر کمک می‌کنند، در کشور‌های غربی با شیوع کرونا، دزدی، حمله و هجوم افراد به فروشگاه ها، بر هم خوردن نظم جامعه، صلب اعتماد عمومی و همچنین صف خرید اسلحه را شاهدیم که نتیجه عملکرد نامناسب دولتهایشان را نشان می‌دهد.
آیت الله عبادی از تلاش کادر پزشکی و پرستاران، مسئولان، بسیجیان، طلاب، روحانیت و کسبه که تمامی تلاشان را به کار گرفته اند و بر اساس احساس وظیفه‌ی خدمت رسانی، با ایثار و عشق به ملت خدمت می‌کنند، تشکر و قدردانی کرد.
وی گفت: شاید در وضعیت موجود به دلیل شیوع کرونا، نماز جمعه و بسیاری از مراسمات مذهبی انجام نشود و این موضوع در ماه رمضان نیز برقرار باشد، اما همین خدماتی که مردم و مسئولان در کمک به همنوع خود در این ایام انجام میدهند، ارزش معنوی زیادی دارد.
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی نیز با تشکر از تمامی اقشاری که به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک گفتند، گفت: مجموعه بسیج و سپاه کشور به یاری خدا رزمایش کمک مومنانه را برای ۴۵ روز برنامه ریزی کرده است که هم اکنون در حال اجرا است.
سردار قاسمی افزود: در کشور با چهار عنوان کمک مؤمنانه بسیج کشور، رزمایش مواسات ائمه جمعه سراسر کشور، بخشش ایرانیان کمیته امداد و پویش مردمی، به ملت بزرگ ایران برای شکست بیماری کرونا خدمت رسانی می‌شود که همه‌ی این موارد یک هدف بزرگ و ارزشمند را دنبال می‌کند و جامعه‌ی هدف ما نیز قشر آسیب پذیر، متضرر و خسارت دیده است.
وی با اشاره به اینکه یکی از ارزشمندترین یادگار‌های امام خمینی (ره)، بسیج است گفت: بسیج از استعداد نیرویی بسیار قوی، مومن و مخلص در دورترین نقاط کشور برخوردار است که شاید خیلی از تشکل‌ها از آن بی بهره باشند و همین نیرو‌ها از همان لحظه‌ی اول کشف بیماری کرونا در ایران، در کنار مردم بوده و خواهند بود.
فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی افزود: ما به فرمایشات مقام معظم رهبری لبیک میگوییم و آمادگی خود را در تمامی جهات اعلام می‌کنیم.
منتخب مردم طبس، بشرویه، فردوس و سرایان در یازدهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی نیز گفت: همه‌ی ما می‌دانیم که ظرفیت بسیج یک ظرفیت همه گیر است و شامل مجموعه افرادی مومن و متعهد است که در همه جا حضور دارند و مؤثرند، لذا می‌توانیم محور عملیاتی کمک به اقشار ضعیف را بر عهده بسیجیان قرار دهیم.
حجت الاسلام و المسلمین نصیرایی افزود: برای اینکه توزیع عادلانه‌ی کم‌ها را بین قشر آسیب دیده و جامعه‌ی هدف خود داشته باشیم پیشنهاد می‌کنم تا محله‌ها تفکیک و هر محله‌ای به ارگانی واگذار شود تا بقیه‌ی دستگاه ها، حوزه‌ی انجام وظایف خود را بدانند.
رئیس سازمان صدا و سیمای خراسان جنوبی نیز گفت: باید طبق گفته نماینده، ولی فقیه، در استان تقسیم کاری صورت گیرد و چارتی برای مبارزه با بیماری کرونا طرح ریزی گردد، زیرا این تقسیم کار بسیار کارگشا خواهد بود.
آینه دار با اشاره به اینکه تقسیم کار می‌تواند کمک کند تا هر کسی به وظیفه‌ی خود آشنا شود و طبق آن عمل کند، افزود: ما در رسانه ملی پای هرگونه اقدامی که بخواهد در این جهت انجام شود، هستیم.
وی گفت: رسانه‌ی ملی در خصوص بقیه‌ی تشکل‌هایی که در این چند ماه اقداماتی انجام داده اند نیز پای کار بوده و کمکشان کرده است.
سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) خراسان جنوبی هم با اشاره به اینکه رزمایش ملی بخشش ایرانیان نیز در دستور کار کمیته‌ی امداد قرار گرفته است، گفت: کمیته امداد در ۲۱ نقطه استان دفاتر مستقلی دارد که اگر سایر دستگاه‌های مرتبط همکاری کنند می‌تواند بانک اطلاعات بسیار خوبی برای اجرای این رزمایش داشته باشد.
در این نشست اعضا در خصوص تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب پیشنهادات، نظرات و طرح‌هایی برای حمایت از اقشار مختلف مردم به ویژه محرومان در آستانه ماه مبارک رمضان ارائه کردند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 8 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور