پیام شهروند

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

گزارش سفر سلطانی فر به خراسان جنوبی / بیش از هزار پروژه نیمه‌تمام ورزشی در کشور تکمیل می‌شود

 وزیر ورزش و جوانان گفت: اکنون حدود سه هزار پروژه نیمه‌تمام ورزشی در کشور وجود دارد و براساس اولویت‌بندی بین ۸۰۰ تا هزار و ۲۰۰ پروژه در سال پایانی دولت تکمیل و افتتاح می‌شود.

به گزارش ایرنا مسعود سلطانی فر روز شنبه در آیین افتتاح و بهره‌برداری از ۱۳ پروژه ورزشی استان خراسان جنوبی افزود: امسال در سال آخر فعالیت دولت تدبیر و امید برنامه‌های بسیار گسترده‌ای را در حوزه ورزش کشور پیش‌بینی کرده‌ایم.

وی با اشاره به سه هزار پروژه ورزشی نیمه‌تمام در سطح کشور اظهار داشت: تعدادی از این پروژه‌ها پیشرفت فیزیکی ۱۰ تا ۲۰ درصدی دارند که با توجه به محدودیت منابع در اولویت ما نیستند و اولویت با پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی بالای ۵۰ درصد است.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: اکنون به دلیل محدودیت‌های مالی که به خاطر تحریم‌های ناعادلانه، گسترده و عمیق دشمن بر کشور اعمال می‌شود سعی داریم با اولویت‌بندی پیش برویم و بخشی از پروژه‌های دارای پیشرفت فیزیکی مناسب را تا پایان دولت تکمیل خواهیم کرد.

وی افزود: امروز توفیق پیدا کردیم در سفر به استان خراسان جنوبی ۱۳ پروژه ورزشی را با اعتبار ۱۹۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری برسانیم و تاکید بر این بود در شهرستان‌های مرزی و محروم حضو پیدا کنم و از نزدیک در جریان وضعیت این شهرستان‌ها قرار بگیرم.

سلطانی فر بیان کرد: در ادامه برنامه‌هایی در ارتباط با اقتصاد مقامتی و بازدید از چند پروژه تولیدی و صنعتی خواهیم داشت و در ستاد اقتصاد مقاومتی با حضور استاندار، نمایندگان و مسوولان استان شرکت خواهیم کرد.

جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و وزیر معین خراسان جنوبی گفت: ۲ ماه قبل قرار بود به استان خراسان جنوبی سفر کنیم اما به دلیل محدودیت‌های شیوع بیماری کرونا در سراسر دنیا و لزوم محدود کردن سفرها و رعایت فاصله اجتماعی این سفر به تاخیر افتاد.

وی با بیان اینکه تاخیر سفر به خراسان جنوبی را جبران می‌کنیم افزود: تا پایان دولت تدبیر و امید تلاش می‌کنیم چند سفر دیگر به استان داشته باشیم و با بررسی مسائل و مشکلات حوزه ورزشی و ستاد اقتصاد مقاومتی، موضوعات را با وزرا، مسوولان و دست اندرکاران پیگیری خواهیم کرد تا گره‌هایی باز شود.

سلطانی فر گفت: امروز ورزش ارزان‌ترین و موثرترین ابزار برای پرکردن اوقات فراغت مردم و تامین سلامت، صحت و درستی است و اینکه با هزینه کم می‌توان این امکانات را فراهم کرد.

وی افزود: با تامین زیرساخت‌ها، برگزاری مناسبت‌ها، رویدادهای ملی، استانی و بین‌المللی می‌توان بخش زیادی از اوقات فراغت مردم را پر کرد و نشاط، شور و شعف را به وجود آورد.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: تمام توان ما این است با بردن امکانات ورزشی، احداث اماکن ورزشی، استخرها، سالن‌های فوتبال و تامین زیرساخت‌های مختلف بتوانیم زمینه‌ای برای بروز و ظهور استعدادها و خلاقیت‌ها را به ویژه در مناطق مرزی و محروم ایجاد کنیم.

وی اظهار داشت: بین روستاییان و عشایر استعدادهای ورزشی فراوانی وجود دارد که تا زمینه مناسب برای این افراد فراهم نشود زمینه بروز و ظهور این استعدادها فراهم نخواهد شد.

سلطانی فر بیان کرد: بهره‌برداری از هر مکان ورزشی این شرایط را فراهم می‌کند تا همه جوانان و نوجوانان بتوانند از این امکان استفاده و در مسابقات استانی، ملی و رویدادهای بین المللی حضور پیدا کنند تا بتوانیم در آینده قهرمانانی از بین این مناطق داشته باشیم.

وی وضعیت ورزش خراسان جنوبی در بخش‌های مختلف را امیدوارکننده و رو به رشد دانست و گفت: با بهره‌برداری از ۳۷ پروژه ورزشی هدف‌گذاری شده در خراسان جنوبی، پیشرفت بیشتری را در وضعیت ورزش این استان شاهد خواهیم بود و در آینده، خبرهای بسیار خوبی را از افتخارآفرینی‌های دختران و پسران مستعد استان در زمینه‌های مختلف خواهیم شنید.

وی افزود: از مجموع ۳۷ پروژه ورزشی هدف‌گذاری شده در استان، ۱۳ پروژه امروز افتتاح شد و ۲۴ مورد باقیمانده نیز تا پایان دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.

وزیر معین خراسان جنوبی اظهار داشت: سلام گرم رییس جمهوری را به مردم خونگرم شهرستان نهبندان ابلاغ می‌کنم و این اطمینان را می‌دهم که مسایل و مشکلاتی که امروز در استان مطرح خواهد شد را در جلسات هیات دولت و در دفاع از حقوق این مردم با جدیت پیگیری کنم تا به نتیجه مطلوب برسد.

 

 

 

سلطانی فر سه پروژه ورزشی را در نهبندان افتتاح کرد

سلطانی فر سه پروژه ورزشی را در نهبندان افتتاح کرد

وزیر ورزش و جوانان در ادامه سفر به استان خراسان جنوبی سه پروژه ورزشی را در شهرستان مرزی نهبندان افتتاح کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در این آیین گفت: سالن ورزشی چند منظوره بانوان به مساحت یکهزار و ۴۱۷ مترمربع از جمله این پروژه‌ها است.

حسن عزیزی افزود: با افتتاح این پروژه با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۷۰۳ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی ۲۰ هزار نفر از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

وی بیان کرد: همچنین برای سالن ورزشی سقف کوتاه این شهرستان به مساحت ۴۵۰ مترمربع هشت میلیارد ریال اعتبار از منابع استانی و مساعدت های ویژه استاندارخراسان جنوبی هزینه شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی جمعیت برخوردار از این پروژه را ۲۰ هزار نفر دانست و تصریح کرد: همچنین سومین برنامه وزیر ورزش و جوانان در شهرستان نهبندان، افتتاح زمین چمن مصنوعی در روستای بندان است.

وی عنوان کرد: برای این پروژه به مساحت یکهزار و ۵۰۰ مترمربع از محل اعتبارات استانی چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده و جمعیت برخوردار نیز یکهزار و ۵۰۰ نفر پیش‌بینی شده است.

عزیزی یادآور شد: تا پایان سال افتتاح ۳۷ پروژه ورزشی در استان هدف گذاری شده است که در این سفر ۱۳ پروژه افتتاح می‌شود.

وی افزود: با حمایت استاندار خراسان جنوبی ۲ زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در طبسین و شوسف شهرستان نهبندان هفته دولت افتتاح خواهد شد.

فرماندار نهبندان هم گفت: نهبندان به عنوان یکی از جوان‌ترین شهرستان‌ها به لحاظ جمعیت در استان شناخته شده است و در حال حاضر بیش از ۳۵ درصد جمعیت آن معادل ۱۹ هزار نفر بین ۱۵ تا ۳۵ سال سن دارند.

مجید بیکی با بیان اینکه نیازمندی‌ها و امکانات نهبندان جوابگوی جمعیت جوان این شهرستان نیست افزود: نهبندان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار خوبی دارد که از جمله آن می‌توان به وجود ۲۳ نوع ماده معدنی منحصر به فرد از جمله طلا ، آندنزیت، سنگ گرانیت و محصولات کشاورزی زیتون و خرما اشاره کرد.

وی خواستار تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی و زیرساخت‌های شهرستان شد و ادامه داد: با همت و تلاش مسوولان امید است این زیرساخت‌ها به زودی تکمیل شود تا شاهد حضور جوانان و استمرار حضور مردم در این شهرستان مرزی باشیم.

فرماندار نهبندان با اشاره به اینکه ۶۰ درصد جمعیت شهرستان در مناطق روستایی و مرزی سکونت دارند تصریح کرد: جوانان این شهرستان در رشته‌های ووشو، کاراته، پاورلیفتینگ و تکواندو مقام‌های کشوری کسب کردند که حائز اهمیت است.

وی یادآور شد: این نیروی انسانی با استعداد نیاز دارند از ظرفیت‌ها و زیرساخت‌هایی ورزشی در راستای اهداف و سیاست‌های کلان نظام و حوزه ورزش و جوانان استفاده کنند.

بیکی به سفر مقام معظم رهبری در سال ۷۸ به این شهرستان اشاره کرد و گفت: در این سفر رهبری فرمودند به نهبندان آمدم تا بتوانم نگاه و توجه مسوولان را به این شهرستان و سایر نقاط جلب کنم لذا بدون شک حضور وزیر ورزش در نهبندان در راستای منویات مقام معظم رهبری بوده و بسیار پرخیر  برکت خواهد بود.

وی از پایین بودن سرانه‌های امکانات ورزشی نهبندان نسبت به میانگین کشور خبر داد و افزود: در مجموع هفت سالن ورزشی با ظرفیت هشت هزار و  ۵۰۰ مترمربع در سه نقطه روستایی و چهار نقطه شهری وجود دارد.

فرماندار نهبندان بیان کرد: عملیات احداث یک سالن سقف کوتاه ورزشی سال گذشته در شهرستان آغاز شد که امسال ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ارزش افزوده ۲۷ صدم به آن اختصاص یافته است و نیازمند تامین ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار ملی است.

وی اظهار داشت: در حوزه هیات‌های ورزشی نیز شهرستان با نیازمندی‌های متعددی مواجه است، چند ماه است فعالیت‌های ورزشی دچار مشکل شده است اما با ریشه کن شدن بیماری کرونا شاهد حضور مجدد ورزشکاران در عرصه‌های مختلف خواهیم بود.

بیکی با اشاره به نبود اسپانسر برای ورزشکاران شهرستان عنوان کرد: یکی از مشکلات ورزشکاران برای شرکت در مسابقات کشوری و استانی نبود اسپانسر است چراکه کارخانجات و واحدهای تولیدی و صنعتی کم داریم لذا نیاز به حمایت ویژه وزارت ورزش است.

وی یادآور شد: با حمایت بنیاد برکت و بنیاد مستضعفان ۱۱ واحد چمن مصنوعی در حوزه روستاها در دست انجام است که درخواست داریم با اختصاص اعتبار تا سال آینده این پروژه‌ها نیز به بهره‌برداری برسد.

 

 

 

 

سالن بین‌المللی اسکواش بیرجند افتتاح شد

سالن بین‌المللی اسکواش بیرجند افتتاح شد

 نخستین سالن تخصصی و بین‌المللی اسکواش بیرجند روز شنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در این آیین گفت: این مجموعه در زمینی به مساحت ۹۳۰ مترمربع و با اعتبار ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از منابع ملی و استانی به بهره‌برداری رسید.

حسن عزیزی، جمعیت برخوردار این سالن بین‌المللی را ۲۲۰ هزار نفر ذکر کرد و افزود: نداشتن سالن اسکواش یکی از چالش‌های اساسی ورزش استان بود که با همت و پیگیری به نتیجه رسید.

وی بیان کرد: این پروژه به صورت استاندارد بین‌المللی طراحی و با نظارت فنی فدارسیون اجرا شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تصریح کرد: به قول رییس فدراسیون اسکواش مقرر شد اینجا محل برگزاری و کمپ‌های تیم ملی فدراسیون باشد.

وی ادامه داد: با عنایتی که استاندار خراسان جنوبی داشتند قرار است زمینی در سایت ۲ هکتاری مجموعه گردشگری بند دره بیرجند نیز به این مجموعه افزوده شود تا میزبان رشته‌های مختلف در بخش اسکواش باشیم.

رییس هیات اسکواش خراسان جنوبی هم گفت: سال ۹۶ مسوولیت هیات را قبول کردم و آن زمان رتبه ۲۸ کشور را داشتیم که با کمک اعضای هیات، ورزشکاران و مسوولان مربوطه اکنون رتبه اول کشور را داریم.

علی غنی افزود: کسب رتبه برتر کشور در حوزه اسکواش نشان دهنده کار جهادی است همچنین یکی از عوامل که می‌تواند اسکواش استان را پیشرفت و توسعه دهد افتتاح این مجموعه است چراکه افراد زیادی کمک کردند این پروژه به این مرحله برسد.

وی با بیان اینکه پیمانکار این پروژه در زمینه پرداختی‌ها نیاز به مساعدت و حمایت دارد تصریح کرد: استان ۳۳۱ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان دارد لذا در معرض خطرات بسیار زیادی است.

رییس هیات اسکواش خراسان جنوبی ادامه داد: یکی از عواملی که می‌تواند جوانان را دور هم جمع کند ورزش است.

وی عنوان کرد: امروز بخاطر کرونا خیلی از مجموعه‌های ورزشی در سراسر استان دچار مشکل شده‌اند که درخواست داریم نگاه ویژه‌ای به ورزش استان داشته باشید تا شاهد افتتاح مجموعه‌هایی مانند این پروژه که مدرن‌ترین مجموعه کشور است باشیم.

 

خراسان جنوبی به یکی از کانون‌های اسکواش تبدیل می‌شود

خراسان جنوبی به یکی از کانون‌های اسکواش تبدیل می‌شود

 

 وزیر ورزش و جوانان گفت: با افتتاح سالن بین‌المللی و بروز اسکواش در بیرجند استان خراسان جنوبی به یکی از کانون‌های اسکواشی کشور تبدیل می‌شود.

مسعود سلطانی فر روز شنبه در حاشیه آیین افتتاح سالن تخصصی و بین‌المللی اسکواش بیرجند در جمع خبرنگاران افزود: این سالن با بروزترین تجهیزات دنیا به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: امروز پروژه‌های متعددی در حوزه ورزش در شهرستان‌های مختلف استان خراسان جنوبی افتتاح خواهد شد.

جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و وزیر معین خراسان جنوبی گفت: همچنین از پروژه‌های مربوط به امور اقتصاد مقاومتی در استان بازدید و نشست‌هایی با حضور استاندار، نمایندگان مجلس و مسوولان برگزار می‌کنیم.

وی تصریح کرد: مسایل مرتبط با مشکلات اقتصادی استان، تنگناها، پیچیدگی‌ها و موانع بررسی خواهد شد و سپس در جلسه هیات دولت و ستاد مرکزی اقتصادی مقاومتی که به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار می‌شود مطرح و پیگیری خواهیم کرد.

سلطانی فر افزود: خراسان جنوبی از استان‌های پرظرفیت و پتانسیل در همه بخش‌ها از جمله صنعت، کشاورزی، گردشگری و تجارت است و باید با توجه به موقعیت خوب مرزی ( ۳۳۱ کیلومتر) از این ظرفیت‌های تجاری بهره‌مند شویم.

وی گفت: امید است با برطرف شدن موانع بتوانیم در بخش تجارت شاهد رشد و شکوفایی این استان مرزی شویم و در سایر بخش‌ها نیز مشکلات واحدهای تولیدی را برطرف کنیم.

 

 

سالن ورزشی شهید سلیمانی در روستای خُنگ بیرجند افتتاح شد

سالن ورزشی شهید سلیمانی در روستای خُنگ بیرجند افتتاح شد

سالن ورزشی چند منظوره سردار شهید سپهبد سلیمانی در روستای «خُنگ» شهرستان بیرجند روز شنبه با حضور رییس مرکز مشارکت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد.

برای احداث این سالن ورزشی به متراژ هزار و ۳۰۰ متر مربع، یک میلیارد و ۲۲۷ میلیون تومان اعتبار هزینه شد که ۷۰۰ نفر از مزایای آن برخوردار شدند.

 

 

 

استخر سرپوشیده سربیشه با حضور وزیر ورزش به بهره‌برداری رسید

استخر سرپوشیده سربیشه با حضور وزیر ورزش به بهره‌برداری رسید

استخر سرپوشیده سربیشه روز شنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان در این شهرستان مرزی به بهره‌برداری رسید.

برای احداث این استخر در محیطی به مساحت یکهزار و ۵۲۰ مترمربع ۳۵ میلیارد و ۵۲۱ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است که جمعیت برخوردار آن ۹ هزار نفر پیش‌بینی شده است.

این پروژه که در سال ۸۹ کلنگ‌زنی و در سال ۹۰ عملیات اجرایی آن آغاز شد به نام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شده است.

 

افتتاح چمن مصنوعی بزرگ سردارسپهبد شهید سلیمانی در شهرستان مرزی زیرکوه

افتتاح چمن مصنوعی بزرگ سردارسپهبد شهید سلیمانی در شهرستان مرزی زیرکوه

با حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش وزارت ورزش و جوانان بزرگترین چمن مصنوعی شهرستان مرزی زیرکوه با اعتباری بالغ بر 14.610.000.000 ریال به متراژ هشت هزار متر افتتاح و به بهره برداری رسید.

بزرگترین چمن مصنوعی شهرستان مرزی زیرکوه با اعتباری بالغ بر 14.610.000.000 ریال به متراژ هشت هزار متر با حضور دکتر احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان افتتاح و به بهره برداری رسید.
شایان ذکر است این پروژه از محل اعتبارات استانی ایجاد و تعداد هفت هزار نفر از آن بهره مند خواهند شد

مینی چمن مصنوعی روستای شهید پرور استند با زیربنای 1500 متر و با اعتباری بالغ بر ۴۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی،  افتتاح سالن ورزشی چند منظوره روستای زول قاینات افتتاح و بهره برداری از چمن مصنوعی روستای موسویه قائنات با مساحت ۱۵۰۰متر مربع و مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات ملی و مساعدت بنیاد مستضعفان از دیگر طرح ها بود که توسط معاون فرهنگی و توسعه ورزش وزارت ورزش و جوانان کشور به بهره برداری رسید

 

وزیر ورزش و جوانان صبح روز (شنبه) برای افتتاح ۱۳ پروژه ورزشی و بازدید از طرح‌های اقتصاد مقاومتی وارد خراسان جنوبی شد و بدو ورود به فرودگاه بیرجند مورد استقبال استاندار خراسان جنوبی، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان استانی قرار گرفت.

وزیر ورزش و جوانان در سفر یک روزه خود به استان خراسان‌ جنوبی، سالن تخصصی و بین‌المللی اسکواش بیرجند، استخر سرپوشیده سربیشه و سه پروژه ورزشی را در نهبندان افتتاح کرد.

همچنین سالن‌های ورزشی چند منظوره بانوان سرایان، سالن‌های ورزشی چند منظوره روستای زول قاین و چمن بزرگ زیرکوه، زمین چمن موسویه و زمین چمن سه قلعه سرایان در این سفر به بهره‌برداری رسید.

همزمان با سفر وزیر ورزش و جوانان به خراسان ‌جنوبی زمین چمن‌های مصنوعی روستای بندان نهبندان و روستای رقه بشرویه نیز افتتاح شد

در سفر یک روزه وزیر ورزش و جوانان به خراسان ‌جنوبی ۱۳ پروژه ورزشی استان با اعتبار ۱۹ میلیارد تومان و زیربنای ۲۳ هزار و ۸۳۴ مترمربع به بهره برداری رسید که جمعیت ۳۰۳ هزار و ۲۰۰ نفر از شهروندان استان از امکانات و خدمات آن بهره‌مند می‌شوند.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان، رییس مرکز مشارکت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در ورزش، مدیرکل امور مجلس و مدیرکل مرکز اطلاع‌رسانی وزارت وزرش و جوانان نیز سلطانی‌فر را در این سفر همراهی کردند.

 

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور