پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

بهره برداری از آکادمی کشتی استان تا پایان سال 99 / قول سه میلیاردی مدیرکل برای تکمیل آکادمی کشتی

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / آئین کلنگ زنی آکادمی کشتی استان در منطقه مهر شهر بیرجند با حضور مهران سرپرست مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیسیان، رئیس مجمع خیرین ورزش یار کشور برگزار شد. این آکادمی شامل سالن ۲۰۰۰نفره با ۳تشک کشتی، خوابگاه، ساختمان اداری، سالن بدنسازی، نمازخانه و کتابخانه تخصصی می باشد و تا پایان سال ۱۳۹۹ به بهره برداری می رسدکه در این مراسم مدیرکل ورزش و جوانان استان قول سه میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه را داد.
به اعتبار 8 میلیارد تومانی نیاز داریم
رئیس هیئت کشتی استان در این باره گفت: این پروژه مشارکتی می باشد و به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و مجمع خیرین ورزش یار خراسان جنوبی احداث خواهد شد. عباس سروری تصریح کرد: آکادمی کشتی در قالب ساخت سالن ورزشی ویژه کشتی با زیربنای دو هزار متر مربع و خوابگاه ورزشکاران با ظرفیت ۴۰۰ نفر در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع احداث می‌شود. وی هزینه ساخت این آکادمی کشتی خیرساز در مهرشهر را حدود 8 میلیارد و 500 میلیون تومان پیش بینی کرد و افزود : ۳۰ درصد هزینه ساخت این پروژه را خیران تقبل کرده‌اند که به مبلغ حدود 3 میلیارد تومان می رسد و مابقی هزینه‌کرد نیز از منابع ملی و استانی تأمین می‌شود. به گفتۀ وی تجهیزات تخصصی سالن ورزشی آکادمی کشتی مهرشهر بیرجند توسط فدراسیون کشتی صد در صد تأمین می‌شود و رئیس فدراسیون این قول را داده اند تا این پروژه تا پایان سال ۹۹ تکمیل و در اختیار فعالیت‌های ورزشی و رفاهی علاقه‌مندان قرار گیرد.
هدف توسعه کشتی استان
رئیس هیئت کشتی استان با بیان اینکه هدف ما از ساخت آکادمی کشتی توسعه این ورزش در استان می باشد، گفت: در این راه یکی از مشکلات ما نبود فضای مناسب بود. سروری افزود: با توجه به اینکه برای توسعه کشتی و حتی دیگر ورزش ها و ارتقاء سطح ورزشکاران نیاز به مسابقات کشوری، لیگ و اردوهای مختلف و مسابقات بین استانی می باشد،تصریح کرد: در همین راستا برای برگزاری چنین مسابقات و دریافت میزبانی ها و اردوها نیاز به سالن بزرگ اختصاصی و خوابگاه داشتیم که با ساخت این آکادمی این مشکل ما برطرف می شود. سروری اعلام کرد: در سال 97 هیئت کشتی استان در جذب ورزشکار مقام دوم کشوری را داشته است و به دلیل همین استقبال سالن موجودی که در اختیار هیئت می باشد فضای کافی برای تمرین ورزشکاران ندارد و در همین راستا به سمت ساخت آکادمی کشتی رفتیم. به گفتۀ وی مجمع خیرین ورزش یار کشور و جناب بهره مند، خیر دیگری که پای کار هستند و صد در صد قول حمایت داده اند و مشکلی در این زمینه نداریم.
مسابقات بین المللی کشتی در استان
رئیس هیئت کشتی استان اعلام کرد: اکنون مجوز برگزاری مسابقات بین المللی را به میزبانی خراسان جنوبی گرفته ایم و با بهره برداری آکادمی و تأمین منابع مالی می توانیم این مسابقات را هر ساله در استان برگزار کنیم. سروری با اشاره به اقدامات انجام شده هم گفت: با وجود اینکه از نظر سالن ورزشی و خوابگاه مشکلاتی داشتیم با این وجود چندین میزبانی را داشته ایم که از جمله آنها میزبانی مسابقات نونهالان و نوجوانان کشور، میزبانی در مسابقات لیگ کشور و میزبانی اردوی تیم ملی آلیش بانوان می باشد. به گفتۀ وی می توانیم در این آکادمی کشتی بیشترین میزبانی ها و اردوهای تیم ملی را برگزار کنیم تا ورزشکاران ما هم با حضور در این اردوها و مسابقات بتوانند به جایگاهی که شایسته خراسان جنوبی است دست پیدا کنند.
هر شهرستان یک خانه کشتی
رئیس هیئت کشتی استان عنوان کرد: با وجود تمام محدودیت ها و مشکلات توانسته ایم در رده سنی نوجوانان فرنگی و رده سنی بزرگسالان آزاد از سطح (ج) به (ب) ارتقاء پیدا کنیم. سروری افزود: همچنین با توجه به اینکه در لیگ دسته یک باشگاه های کشور دوم شدیم توانستیم به لیگ برتر هم دست پیدا کنیم. وی تأکید کرد: هدف هیئت این است که در هر شهرستان هم یک خانه کشتی تأسیس کند که حداقل حتی سقف کوتاه باشد تا کشتی در تماشم استان رشد داشته باشد.
3 میلیارد تومان می دهیم
مدیرکل ورزش و جوانان استان هم در این مراسم قول داد که برای سال آینده 3 میلیارد تومان به خانه کشتی استان اختصاص بدهد. مهران سرپرست با تاکید براینکه خراسان جنوبی اولین استان کشور در حوزه پروژه های خیر ساز می باشد، گفت: وزرات ورزش و جوانان و دولت آمادگی دارد تا در صورت تامین زمین چندین پروژه عمرانی را اجرا کند. وی بیان کرد: آکادمی کشتی خراسان جنوبی باید تا سال 99 به اتمام برسد. سرپرست با اشاره به اینکه پروژه های خوبی در شما شهر دیده ایم، گفت: یکی از این موارد همین آکادمی خانه کشتی می باشد که می تواند علاقه مندان زیادی را از شمال شهر جذب کند.
خبرهای خوب در راه است
رئیس مجمع خیرین ورزش یار کشور نیز با بیان اینکه خبرهای خوبی برای خراسان جنوبی خواهیم داشت، گفت: این پروژه آکادمی کشتی مشارکتی است و گفته ایم که طرح به ما بدهند و در مجمع بررسی می شود و کمک خواهیم کرد. رئیسیان افزود: مطمئن باشید چه در این زمینه و چه در حوزه های دیگر استان خبرهای خوب و همکاری خوبی از این پس خواهیم داشت که تا دو هفته دیگر اطلاع رسانی می کنیم. وی تصریح کرد: همچنین در حوزه اشتغال و ازدواج ورزشکاران برنامه هایی داریم که در خراسان جنوبی نیز اجرایی می شود. به گفتۀ وی حتی اگر در زمینه تجهیز و تعمیر ورزشگاه ها هم کمک بخواهند با ارائه طرح همراهی خواهیم کرد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور