پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

بنیان گذار بوکس استان: افراد متخصص و علاقه مند مدیریت را برعهده بگیرند

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / ناصر تیمورپناه بنیانگذار ورزش بوکس در 50 سال قبل خراسان جنوبی می باشد و خود هم جزو مدال آوران آن زمان است. او معتقد است که برای توسعه ورزش باید افراد متخصص با دانش فنی و علاقه مند و دلسوز بر مسند ریاست هیئت ها بنشیند تا کاری انجام دهند. وی این موضوع تأکید کرد که ورزشکاران الگوی رفتاری و کرداری در جامعه هستند که امروزه با وجود فساد اخلاقی و مالی این مسأله مشکل ساز شده است و باید مدیریت انجام شود تا دوباره تماشاچی به عرصه ورزش باز گردد. در ادامه با نقطه نظرات تیمورپناه بیشتر آشنا می شویم.

*از چه سالی وارد ورزش بوکس شدید؟
50 سال پیش به خراسان جنوبی آمدم و این رشته ورزشی را در بیرجند که آن زمان هنوز جزو شهرستان های خراسان بزرگ بود پایه گذاری کردم و چندین مدال استان خراسان بزرگ و کشوری دارم و 5 مدال دستکش طلایی را بردم و عضو تیم ملی بودم، حتی در مسابقات کشوری قهرمانان آسیا را شکست داده ام و اکنون مربی درجه یک هستم.

*اکنون مشکل ورزش استان و رشته هایی مانند بوکس را چه می دانید؟
مشکل این است کسانی به ریاست می رسند که دلسوزی و تخصص ندارند و به دنبال کسب منافع و درآمد برای خود هستند و می خواهند اسم ریاست را یدک بکشند. حتی احترام کسوت و پیشکسوتان هم امروزه رعایت نمی شود و به دلیل همین نوع رفتارها حتی رفتار ورزشکار با کسی که پیشکسوت و مربی اوست مناسب نبوده و این ضعف ورزش ما می باشد. استعداد جوانان این استان خیلی زیاد بود و برای برگزاری مسابقات تمام ارگان ها از شهرداری، فرمانداری و هیئت بوکس آن زمان با هم همراه بودند و استقبال خانواده ها و مردم خیلی زیاد بود و قبل از برگزاری مسابقه جایی برای نشستن نبود و تمام سالن پر از تماشاچی می شد. اما برای یک دهه این ورزش در کشور ممنوع شد و به همین دلیل با افت مواجه شدیم ولی حتی بعد از لغو این ممنوعیت هم خراسان جنوبی به دلیل اینکه افراد متخصص کاری انجام ندادند و به درستی برنامه ریزی نشد افول زیادی پیدا کرد و این در حالی است که در گذشته تیم بیرجند حرف اول را در خراسان می زد ولی اکنون کسانی بر مسند می نشینند که ناوارد هستند و با کارهایی که انجام شده در این سال ها حتی یک قهرمان هم نداشته ایم و بیشتر از قبل افت کرده ایم.

*به نظر شما برای توسعه بوکس یا ورزش های دیگر در استان چه باید کرد؟
باید کسانی سر کار بیایند که دانش فنی، تخصص و علاقه داشته باشند وقتی فردی دانش فنی نداشته باشد و متخصص آن حوزه نباشد و از همه مهمتر علاقه و دلسوزی نداشته باشد نمی تواند هیچ کاری انجام دهد. همچنین برنامه ها و فعالیت هایی که اجرایی می شود هیچ نظارتی بر روی آن نیست و اگر کسی حرفی می زند باید اداره کل ورزش و جوانان آن را پیگیری کند و با توجه به قانون همه برنامه ها برگزار شود. باید مدیریت درست وجود داشته باشد که دلسوز باشد و برای رشد و توسعه بوکس و ورزش کاری انجام دهد و حتی اگر دید سودی ندارد کناره گیری کند تا افراد متخصص وارد شوند.

*تفاوت سال های فعالیت شما با اکنون چیست؟
در آن زمان با اینکه از نظر تجهیزات و منابع مالی چندان بهره مند نبودیم ولی همه علاقه مند بودند و با دانش فنی وارد عرصه ورزش و رشته های مختلف می شدند. همچنین از همه مهمتر اینکه مسابقات زیادی برگزار می شد چه استانی که آن زمان خراسان بزرگ بود و چه با دیگر استان ها کلا مسابقات فراوان بود و انگیزه ای برای جوانان و ورزشکاران بود و اینکه به دلیل انواع مسابقات و برگزاری درست مسابقات جذب تماشاچی هم زیاد بود چرا که بوکس ورزشی است که می تواند تماشاچی را جذب کند و استقبال از آن زیاد است ولی اکنون این نکته فراموش شده است.
*برای جذب ورزشکار چه کاری باید انجام داد؟
در ابتدا باید با تبلیغات و برگزاری مناسب، با برنامه و قوانین درست مسابقات تماشاچی را جذب کنند کلید جذب ورزشکار و استقبال جوانان این است که تماشاچی وارد گود شود و حضور تماشاچی کلید اصلی استقبال و انگیزه برای ورزشکاران می باشد که به سمت این ورزش بیایند. همچنین باید انگیزه های خوبی به ورزشکار داده شود از جمله اهدای جوایز نقدی که می تواند خود محرک برای مسابقه دادن باشد. هم اینکه داوران حاضر در مسابقه باید از خود صبر بیشتری نشان دهند چرا که ورزشکاران در طول مسابقه استرس فراوانی دارند و ممکن است هر نوع رفتاری داشته باشند و باید درک شود چرا که دیده شده با یک برخورد بد و حتی محرومیت آن ورزشکار به سمت ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی برود. به همین دلیل معتقدم هر چه در حوزه ورزش هزینه شود باز هم کم است چرا که باعث کاهش آسیب های اجتماعی و جهت دهی به جوانان می شود و از هزینه کردن برای کاهش و رفع آسیب های اجتماعی می کاهد و به همین دلیل باید هزینه های ورزشی برای ورزشکار کاهش یابد تا انگیزه خود را از دست ندهد.

*تماشاچی را چگونه می توان جذب کرد؟
اخلاق و ادب در میان ورزشکاران و مدال آوران خیلی مهم است و اینکه با تبلیغات و فرهنگ سازی و افزایش مسابقات می توان دوباره تماشاچی را به این ورزش پر شور علاقه مند کرد و فقط باید مدیریت و برنامه ریزی وجود داشته باشد و با کارهای بی فایده مردم را دلزده نکرد. یکی از دلایلی که مردم دیگر مانند قبل به ورزش علاقه ندارند فساد اخلاقی و رفتاری برخی ورزشکاران می باشد که در جامعه رواج پید کرده است این در حالی است که ورزشکار باید الگوی مناسبی در تمام زمینه ها برای جوانان دیگر و مردم باشد که امروزه اینگونه نیست. مربی و ورزشکار مدال آور هر گونه باشند الگوی رفتاری و کرداری دیگر و رزشکاران می شوند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 12 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور