wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

برنامه ریزی و مدیریت ، از شعار تا عمل..!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
حرف زدن و صف کلماتی که فقط معنایی انتزاعی دارند کاربسیار ساده و آسانی است، آسمان و ریسمان کردن و قشنگ حرف زدن و سخنور بودن کار ساده ای است که در کشور ما بسیار رایج است و سکه اش در بازار حرف درمانی و شعارسازی و هجمه گری بسیار رایج و بس گران سنگ و قیمتی است.
اینکه پشت میکروفن از عدالت حرف بزنی و لبخند بزنی و گاه اخمی و گاه هر دو باهم، عدالت نه اینکه زاده نمی شود بلکه تحقیر هم می شود، اینکه از مدیران قوی حرف زده شود اما نتیجه اش اوضاع کنونی اقتصاد و فرهنگ و سیاست یعنی از این باب هم آبی گرم نخواهد شد، این که از تولید و خودکفایی و اقتصاد مقاومتی دایم زبان بچرخانیم بدون اینکه فضا و شرایط و بستر کار فراهم نباشد باز هم در حال آب در هاون کوبیدنیم، اینکه از بانکداری اسلامی آنقدر بگوییم که کف بردهان آوریم اما واقعیتی را که می دانیم کتمان کنیم و دایم درحال توجیه نوع رباخواری علنی و وحشتناک بانکها باشیم خود نشان از مشت بر سندان کوبیدن مان است، اینکه دایم از کلمه انقلابی برای تمشیت امور استفاده کنیم بدون اینکه واقعیات تلخ و عریان اطراف مان را بفهمیم نشان از ضعف بینایی و شنوایی مان دارد…!! تمام عوامل اجتماعی هر کشوری بنحو باور نکردنی از هم متاثرند و ما نباید و نمی توانیم هریک را بدون تاثرپذیری از دیگری تحلیل و عملیاتی کنیم، مگر می شود بدون نقش یک مدیر زبده و کار آمد دست به برنامه ریزی و پلن بندی رسیدن به اهداف عالیه زد؟ مگر بدون اجرای قوی و محکم قانون می شود مدیریت کرد؟ مگر بدون داشتن نیروی انسانی کارآمد میتوان برنامه ریزی نمود؟ مگر می شود بدون اتکا به اعتماد عمومی کل جامعه مدیریت کرد؟ مگر می شود بی اعتماد افکار عمومی برنامه ریزی متقن و پیشرویی را طراحی کرد ؟ مگر بدون آزادیهای مشروع و مطروح می شود تن به توسعه داد ؟ مگر می شود فرهنگ را بخشنامه ای و دستوری و متاثر از افکار ایدئولوژی سامان داد و بار عظیم مدیریت و برنامه ریزی را بر آن سوار کرد؟ مگر می شود با شعار توسعه یافتگی سر بر سریر دور شدن از عقب ماندگی سایید؟ مگر می شود با چرخاندن زبان در دهان و شعار علی گونه زیستن فاصله های مرگبار طبقاتی را کم کرد؟ مگر می شود که خودت درگیر بازی های پشت پرده قدرت باشی و آنگاه از تقسیم عادلانه ثروت بین تمامی مردم حرف بزنی؟ مگر می شود نماینده مجلس باشی اما جرات کنکاش در خط قرمزها را نداشته باشی که اگر چنین شود فقط درحد همان چهار سال حق نمایندگی داشته باشی…!!!
مدیریت و برنامه ریزی دو عنصری هستند که نیاز به بسترسازی و تولید کادر دارند، همینطور فله ای و ابن الوقت و باری به هر جهت بدون تفکر و تخصص نمی شود شرایط پیشرفت را فراهم نمود، وگرنه همچنان شاهد چرخه معیوب مدیریتها و برنامه ریزی هایی هستیم و خواهیم بود که هرسال و به هر دلیل جامعه و کشورمان دایم باید از در و دیوار برایش بدبختی و فقر و بی برنامگی بریزد و تازه به او هم بگویند که باید شاکر خدا هم باشی که زنده ای و باصطلاح داری ادای زندگی کردن را در می آوری…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور