پیام شهروند

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

برقراری مجدد آزمون‌های فنی و حرفه‌ای در حوزه صنعت ساختمان

آزمون‌های فنی و حرفه‌ای ویژه کارگران ساختمانی در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استان با اشاره به برگزاری اولین آزمون ویژبرقراری مجدد آزمون‌های فنی و حرفه‌ای در صنعت ساختمانه صنعت ساختمان سال جاری گفت: آزمون‌های فنی و حرفه‌ای ویژه کارگران ساحتمانی پس از وقفه چند ماهه برگزار می‌شود و از مهمترین مزایای دریافت گواهی مهارت صنعت ساحتمان، برقراری بیمه برای کارگران است.
خوشایند زمان ثبت نام برای شرکت در این آزمون را ۱۵ تا ۲۰ شهریور اعلام کرد و افزود: متقاضیان می‌توانند از طریق سامانه www.portaltvto.com اقدام کنند.
وی  گفت: زمان برگزاری آزمون ۲۷ شهریور بصورت همزمان با  سایر استانهای کشور  برگزار می شود.

خوشایند با اشاره به طرح ارتقاء مهارت شاغلین در بخش صنعت ساختمان افزود: این طرح به منظور تقویت و مقاوم سازی ابنیه، جلوگیری و کاهش خسارت‌های ناشی از عدم رعایت استاندارد‌های ایمنی در ساخت و ساز و ساختمان‌ها و بهره مندی کارگران فعال در این بخش از مزایای بیمه تامین اجتماعی در دستور کار دولت قرار گرفت.

وی گفت: در این طرح آموزش و توانمند سازی شاغلین حوزه صنعت ساختمان و تعیین صلاحیت و صدور پروانه مهارتی آنان توسط آموزش فنی و حرفه‌ای انجام می‌شود.
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی اجرای قانون منع بکارگیری کارگران ساختمانی فاقد مهارت، ایجاد بستر مناسب برای الزام به استفاده از کارگران دارای کارت مهارت فنی درجه دو و یک به منظور ارتقاء سطح کیفی اجرای ساختمان‌ها و بهره مندی کامل از مزایای بیمه تامین اجتماعی را از جمله اهداف اجرای طرح عنوان کرد.

وی با اشاره به استاندارد‌های ویژه صنعت ساختمان گفت: در سامانه ملی استاندارد تا کنون بیش از 5 هزاراستاندارد آموزشی در گروه‌های ۶۵ گانه تعریف شده است.

خوشایند افزود: در حوزه صنعت ساختمان ۳۹ استاندارد در گروه جوشکاری و بازرس جوش، ۱۶۰ استاندارد در گروه تاسیسات، ۳۴ استاندارد در گروه رنگ، ۱۵۶ استاندارد در گروه برق،  ۲۰۱ استاندارد در گروه ساختمان و ۹۲ استاندارد در گروه معماری تعریف شده است.

پارسال هزار و ۲۱ نفر در آزمون های این حوزه شرکت کردند که از این تعداد ۷۲۵ نفر در ۶ حرفه آموزشی از جمله آرماتور بند، بنای سفت کار، سنگ کار، گچ کار، نقاش ساختمان و نقشه بردار قبول شدند و گواهینامه مهارت دریافت کرده اند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور