پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

بانوی قهرمان اسکیت استان عنوان کرد: نبود مربی و فضای مناسب برای تمرین

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / اسکیت از ورزش های مورد علاقه تمام سنین می باشد و به نظر افراد جامعه کار سختی به حساب نمی آید ولی این موضوع فقط برای بخش مبتدی درست است کسانی که وارد ورزش حرفه ای می شوند باید از قدرت جسمانی، انعطاف بدنی و تمرکز بالایی برخوردار باشند. فاطمه ادیبی فر بانوی 20ساله خراسان جنوبی کسی است که با داشتن این توانایی ها توانسته است در کشور حرفی برای گفتن داشته باشد و بعد از قهرمانی های مختلف عضو تیم ملی رول بال کشور نیز باشد اما او به رشته سرعت علاقه فراوانی دارد و این در حالی است که از نظر وجود مربی مجرب در استان و فضای مناسب برای تمرین با مشکلاتی رو به رو است. با او در ادامه بیشتر آشنا می شویم.
از چه زمانی روبه ورزش و اسکیت آوردید؟
من از 8 سالگی ورزش را با کاراته شروع کردم و 4 سال ادامه دادم و در کنار آن از سن 10 سالگی اسکیت را هم شروع کردم و اکنون 10 سال است که اسکیت کار می کنم و 7 سال به صورت حرفه ای این رشته را دنبال می کنم.
چرا به سمت این ورزش رفتید؟
علاقه خاصی به اسکیت داشتم و مهمتر اینکه برادرم هم اسکیت کار می کرد و دو مقام کشوری در رشته رول بال داشت و به اردوی تیم ملی دعوت شده بود و از بچگی با این ورزش بزرگ شدم و دوست داشتم آن را کار کنم و بالاخره هم با حمایت و مربی گری برادرم توانستم به اینجا برسم.
چه مقام هایی تاکنون کسب کرده اید؟
در رشته رول بال اسکیت توانسته ام در سال های 94، 95 و 97 مقام های متعدد اول تا سوم را در سطح کشور کسب کنم و یک مقام جهانی هم در سال 94 دارم و ملی پوش رشته رول بال اسکیت هم هستم.
مشکلات عمده سر راه شما چه مواردی بوده است؟
مشکلات مالی و نبود امکانات و تجهیزات از مهمترین موارد بوده است و اینکه اسپانسری نداشته ام و همه با هزینه های خانواده تأمین شده است. از طرف هیچ ارگانی تا امسال حمایت نشدم تا اینکه در مسابقات لیگ رول بال مدیرکل جدید تیم را حمایت کردند که اگر این حمایت نبود شاید نمی توانستیم در لیگ حتی حضور داشته باشیم. هزینه های اسکیت خیلی بالا است به ویژه اگر بخواهی حرفه ای کار کنی تمام تجهیزات مخصوص خیلی گران تمام می شود و من هم به ماراتن علاقه دارم ولی اسپانسری در این زمینه ندارم و فقط خانواده از من حمایت می کنند تا توانسته ام به این نقطه برسم و اگر برادرم نبود شاید نمی توانستم به اینجا برسم.

گفتید به اسکیت ماراتن و سرعت علاقه دارید، توضیح می دهید؟
من از سال 94 رول بال را شروع کردم و گرنه قبل از آن اسکیت سرعت کار می کردم ولی از آنجایی که در استان فعالیت این رشته کم بود و امکانات و فضایی نداشتم تا تمرین کنم به همین دلیل به رول بال روی آوردم تا اینکه در سال گذشته رشته سرعت هم اضافه شد و اکنون زیر نظر مربی تیم ملی و برادرم رشته سرعت را کار می کنم.

اکنون برای اسکیت سرعت با کمبود تجهیزات و فضا روبه رو نیستید؟
اکنون با وجود اینکه بیشتر کار می شود ولی فضای مناسبی برای تمرین نداریم چرا که سرعت مخصوص جاده است و جاده های استان حاشیه های مناسبی برای تمرین ندارند و خطرات زیادی برای تمرین در جاده وجود دارد و هم اینکه جاده های استان جاده نیستند و به دلیل دست انداز ها و نامطلوبی نوع آسفالت مشکلاتی در این زمینه داریم و به ویژه اینکه برای تمرین بانوان هم در جاده ها حاشیه هایی است که برخی مواقع نمی گذارند که کار کنیم و جلوی ما گرفته می شود. ولی در حوزه رول بال یک سالن داریم که در آن کار می کنیم و مشکلی نیست.
گفتید به ویژه بانوان مشکلاتی دارند، توضیح می دهید؟
بانوان اسکیت باز در تمام کشور با همین پوشش که تأیید شده است در جاده ها و سالن ها تمرین می کنند و کسی حرفی نمی زند ولی در خراسان جنوبی با وجود این پوشش مشکلاتی داریم که در جاده ها به ویژه جلوی تمرین بانوان گرفته می شود که البته الان وضع بهتر شده است ولی باز هم هنوز این مشکل وجود دارد.
اگر بخواهید خراسان جنوبی را با دیگر استان ها مقایسه کنید چه مشکلاتی دارند؟
اصلا قابل مقایسه نیست. استان های دیگر مانند خراسان رضوی و تهران به ورزشکاران خود خیلی رسیدگی می کنند و از همه مهمتر اینکه مربیان با تجربه ملی در آنجا بیشتر هستند و هم مسابقات بیشتری برگزار می کنند و به همین دلیل ورزشکاران بیشتری را تربیت کرده اند که در کشور حرفی برای گفتن دارند چرا که تا مسابقه نباشد نمی توان به آنجایی که باید رسید، همچنین از نظر امکانات و تجهیزات هم قابل مقایسه نیست.
علاقه خانواده ها و جوانان همسن خود به این ورزش را چگونه می بینید؟
علاقه و جذب به ورزش اسکیت بالا است و جزو ورزش های محبوب به حساب می آید چرا که تمام اعضای خانواده می توانند با هم این ورزش را انجام دهند پر طرفدار شده است و باعث می شود ذهن بچه فعال تر شود و عکس العمل او در مقابل با موارد و مسائل هم بالاتر برود.
درخواست شما از مسئولان چیست؟
اینکه به ورزشکاران خود بها بدهند تا بتوانند با فکری آزاد و آسوده به قهرمانی خود بپردازند و دغدغه ها و حاشیه ها باعث نشودد که راه قهرمانی آنها بسته شود بلکه با همدلی بتوانند شرایط قهرمانی های بیشتر ورزشکاران را فراهم کنند و از لحاظ روحی و روانی نیز ورزشکاران حمایت شوند.
همچنین از مربیان با تجربه تر و کارکشته سطح بالای کشوری دعوت کنند تا در استان نیز برای ورزشکاران و مربیان کلاس های بیشتری برگزار کنند تا ورزشکاران فرصت تمرین با بهترین مربیان ملی را هم داشته باشند. همچنین به ورزش بانوان توجه بیشتری شود چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ مسائل دیگر چرا که محدودیت های بانوان بیشتر است و نیاز به حمایت آنها هم بیشتر دیده می شود.
برنامه شما برای آینده چیست؟
یکی از برنامه های من که اکنون هم با برادرم آن را اندکی شروع کرده ایم این است که به کسانی که شرایط مالی خوبی ندارند و نمی توانند هزینه های بالای این رشته را پرداخت کنند به صورت رایگان آموزش دهیم. همچنین برای مسابقات جهانی تمرین می کنم و اینکه در اسکیت سرعت نیز مانند رول بال عضو تیم ملی شوم و در جهان در قهرمانی اعتبار زیادی داشته باشم. کلا هدف های بزرگی دارم مثل اینکه نمی خواهم فقط به عنوان قهرمان دیده شوم بلکه در حوزه مربی گری و داوری هم می خواهم اعتبار بالایی در جهان داشته باشم و به نوعی بتوانم حرف اول را در کشور و جهان در حوزه مربی گری بزنم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 9 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور