سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۲۸۲
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۳۶
  • ۲۶,۶۵۲
  • ۲۱۹,۴۸۴

بازتاب دوخبر…!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فر
mohammadraeifard@yahoo.com
گاه یک کلمه فقط یک کلمه در عرف سیاسی یک کشور چنان بلوا و مشکلی برای مردم می سازد که واقعا تأسف بار و تکان دهنده است، چرا که این مردم اند که باید بهای آن را بپردازند و در این وانفسای فشار و دفورمه شدن اوضاع اجتماعی تاوان سنگین اش را بپردازند…!!! آقایان جای گرم و نرم و بی دغدغه و با امکانات مکفی و بدون در نظر گرفتن بعد حقوقی الفاظی که از دهان خارج می کنند برای مُلک و ملت مشکل می تراشند و غرق در شعارهایی که از روی شکم سیری است نسخه کشور و مردم مستأصل را می پیچند…!!
گاه شعار از دهان مردم عادی و عامی است که نه کسی می شنود و نه کسی برایش مهم است، اما گاه از زبان نماینده مجلس گفته می شود که بدون تعقل و تفکر از جایگاه مجلس قانونگذاری کشور می تواند تبعات بسیار بزرگی داشته باشد، نماینده کهنوج استان کرمان اعلام کرده که هر که ترامپ را ترور کند سه میلیون دلار به او جایزه می دهد…!!
اگر اکبر آقای سوپری محله مان این حرف را بزند و بجای ۳میلیون دلار یک میلیارد دلار هم بگوید نه به جایی بر می خورد و نه کسی حتی گوش می دهد، اما اولین بازتاب این سخنان نسنجیده و بی موقع بازتاب های بسیار بدی در اتحادیه اروپا و آمریکا داشت که به عنوان سندی که اثبات می کند تفکر ایرانیان تروریستی است از آن یاد شد، هر چه می اندیشیم که این حرف بر چه مبنای دیپلماسی و قانونی زده شده نتوانستیم پاسخی در خور بیابیم لطفا شما کمک مان کنید…
دوم … گزارشگر صدا و سیما و باصطلاح رسانه ملی برای توجیه رد صلاحیت های تاریخی شورای نگهبان به بازار تره بار و میوه می رود و مصاحبه ای به این مضمون می کند، آیا شما وقتی مهمان دارید برای پذیرایی میوه های در هم جلوی او می گذارید؟ مردم می گویند نه، حتما دستچین می کنیم، سپس گزارشگر محترم چنین نتیجه می گیرد که برای انتخاب نمایندگان هم باید آنان را دستچین کرد تا مردم به راحتی در گزینش، بهترین ها را انتخاب کنند، این نوع نگرش انتخاباتی و مثال میوه و تره بار هم توهینی است به آقایانی که دعوی نمایندگی دارند و هم توهینی است به شعور مردم و تمسخر کردن آنان و توجیهات آبکی و گاه طنزگونه اما تلخی که به خورد ملت داده می شود …!!!
خداوند هم به ما صبر ایوب دهد و هم به برخی تفکری حداقلی عنایت کند…!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 3 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور