پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

اولتیماتوم برای مهمترین رویداد ورزشی استان / توریسم ورزشی را جدی بگیرید

امروز خراسان جنوبی- قاسمی / سال گذشته بود که ساخت به روزترین کورت های اسکواش کشور در بیرجند خبرساز شد چرا که با احداث این مجموعه می توانستیم رویدادهای بین المللی و کشوری را میزبانی کنیم و با حضور رئیس فدراسیون اسکواش در استان قول این میزبانی بین المللی به خراسان جنوبی داده شد. اکنون هم با خبر شدیم که برگزاری مسابقات بین المللی بیرجند جنیور در تقویم فدراسیون جهانی ثبت شده است که هر سال در این استان برگزار شود اما شاهد این هستیم که هنوز این کورت اسکواش به بهره برداری نرسیده است و گویا مسئولان درخواب به سر می برند و گویا باید برای آنها از توریسم ورزشی و مزایای آن هم سخن بگوییم که تمام کشورهای جهان با هم رقابت می کنند تا بتوانند مسابقات بین المللی را در هر رشته ای که شده برگزار کنند تا با این کار توریست های ورزشی را جذب کنند. اکنون در جهان گردشگری ورزشی مهمترین و پرسودترین نوع گردشگری محسوب می شود و این در حالی است که شانس در خانه خراسان جنوبی را زده است و استان ما میزبان مسابقات بین المللی اسکواش شده است در حالی که دیگر استان ها برای این رویداد هر کاری انجام می دهند ولی ما هنوز در ساخت کورت که قول آن داده شده بود مانده ایم و حال فدراسیون ایران به هیئت اسکواش استان اولتیماتوم داده است که به دلیل اینکه آبروی کشور در خطر است اگر تا یک هفته دیگر به صورت عملیاتی تایید انجام و پایان کار تا آبان داده نشود میزبانی بیرجند را لغو و به استان دیگری خواهند داد یعنی یک هفته دیگر بیشتر مهلت نداریم تا از این فرصت عالی بهره ببریم و حال چگونه باید مسئولان را بیدار کنیم که آقایان خراسان جنوبی به دلیل محرومیت ها، دوری از مرکز استان، نبود زیرساخت های حمل و نقل و خیلی از موارد دیگر تنها راه حل توسعه و اشتغال زایی، گردشگری می باشد و حالا که در مهمترین نوع گردشگری که ورزشی است فرصتی داریم همه با هم نباید آن را هدر دهیم مگر اینکه منافع خود شما اجازه نمی دهد که کاری کنید و اگر این میزبانی از خراسان جنوبی گرفته شود باید جوابگوی این اهمال کاری خود باشید.
مزیت مسابقات بین المللی
رئیس هیئت اسکواش استان نیز در این زمینه گفت: مسابقات بین المللی اسکواش به میزبانی بیرجند با نام بیرجند جنیور قرار است در اواسط اسفند ماه در رده های سنی پایین تر از 9، 11، 13، 15، 17 و 19 در بخش دختران و پسران برگزار شود. غنی تصریح کرد: مسابقات بین المللی را تاکنون فقط استان های تهران، اصفهان و یزد برگزار کرده اند که اگر در استان ما هم برگزار شود به عنوان چهارمین استان در کنار این استان ها قرار می گیریم و این در حالی است که استان های بزرگتر برای برگزاری آن هر کاری در توان داشته باشند انجام می دهند. وی با اشاره به اینکه با برگزاری رویداد بین المللی مزیت های فراوانی پیش رو داریم، عنوان کرد: معرفی جاذبه های گردشگری استان، پر شدن تمام هتل ها، خریدهایی که انجام می شود و تورهای گردشگری که قرار است برگزار کنیم، تمام این موارد یعنی رونق و توسعه و اشتغال زایی در استان که انجام می شود و خوبی این مسابقات بین المللی این است که هر ساله در اسفند به میزبانی بیرجند برگزار خواهد شد. به گفتۀ وی مسابقات اسکواش در یزد بدون جایزه در حال برگزاری است و 220 ورزشکار به آنجا رفته اند و این در حالی است که برای مسابقات بین المللی بیرجند 5 هزار دلار جایزه در نظر گرفته شده است و اسکان برای ورزشکاران رایگان خواهد بود حدود 500 نفر فقط از داخل کشور به خراسان جنوبی می آیند و تعداد بیشماری هم از کشورهای دیگر که در این ورزش حرفی برای گفتن دارند به بیرجند سفر خواهند کرد.
40 درصد پیشرفت و اخطار فدراسیون ایران
رئیس هیئت اسکواش استان عنوان کرد: 4 کورت که در حال احداث است بهترین و به روزترین کورت در کشور است ولی تاکنون فقط 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است. غنی ادامه داد: این در حالی است که باید تا آبان کار تمام شود و زمانی که نماینده و بازرس فدراسیون جهانی برای تأیید می آیند همه موارد حل شده باشد. وی تصریح کرد: در همین راستا فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی هم به ما اخطار داده است که اگر تا یک هفته دیگر تکلیف را روشن نکنید در 10 تیر ماه میزبانی این مسابقات به استان دیگری داده می شود. به گفتۀ وی این حرف درست است چرا که پای آبروی کشور درمیان است و اگر اجرایی نشود این مزیت برای همیشه از بین می رود.
مسئولان پای کار بیایند
رئیس هیئت اسکواش استان خاطر نشان کرد: تاکنون مدیرکل ورزش و جوانان استان به جد پای کار بوده است و جلسات و رایزنی های فراونی داشته است و مدیردفتر فنی استانداری نیز قول همکاری داده اند ولی مسئولانی که این نوع رویدادهای ورزشی در حیطه وظایف آنها است جوابی به ما نداده اند. غنی تصریح کرد: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هنوز هیچ جوابی به ما نداده است و از استاندار تقاضای ورود به این موضوع را داریم هرچند تاکنون موفق به گفتگو با استاندار نشده ایم.
3 میلیارد تومان برای اتمام کار
رئیس هیئت اسکواش استان در زمینه هزینه ها هم گفت: در ابتدای کار که ساخت را شروع کردیم پیش بینی ما برای بهره برداری یک میلیارد و 800 میلیون تومان بود ولی با نوسانات قیمتی که ایجاد شد همه چیز بهم ریخت. غنی افزود: برای همین 40 درصد پیشرفت، یک میلیارد تومان از اعتبارات استانی هزینه شده است و برای اتمام کار حدود 3 میلیارد تومان دیگر نیاز است.
به گفته وی شانس در خانه استان را زده است تا رویداد بین المللی در حوزه ورزش که طرفداران بیشماری دارد هر سال در بیرجند برگزار شود ولی به دلیل نبود همکاری مسئولان استانی این فرصت از دست می رود. به گفتۀ وی این در حالی است که تمام مسئولان گردشگری را بهترین مزیت توسعه استان می دانند و حال که بهترین و پرسودترین نوع گردشگری که توریسم ورزشی است را راحت داریم از دست می دهیم و باید تمام مسئولان استان با هم این کار را به پایان برسانند و از قول و شعار خارج شوند و این کار را برای توسعه استان انجام دهند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور