wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

انقلاب در صراط مستقیم

امروز خراسان جنوبی – محمد فاضل
ما و انقلاب، این رابطه ای است که باید دقیق تعریف شود تا هم حق ها مشخص و هم تکلیف ها روشن و احصا شود. با مشخص شدن این رابطه، رفتارها هم ریل گذاری و در داد و ستد ما و انقلاب، هدف ها هم به تحقق نزدیک تر خواهد شد. در این تعریف باید تبیین کرد که علتِ موجده انقلاب، نسل های پیشین بودند که در هندسه طراحی شده توسط امام خمینی(ره)، نقش خود را چنان به درستی ایفا کردند که پیروزی، میسر شد. علت مبقیه انقلاب باز هم مردم بودند که در همان هندسه با نقشه راه رهبر انقلاب، موفق شدند تا امروز آن میراث گران بها را حفظ کنند و برسیم به امروز که 41 سال را با سلامت به سال چهل و دوم گره می زنیم. واقعیت این است که به راحتی تا این جا نیامده ایم. از سنگلاخ جنگ و تحریم و توطئه عبور کردیم برای رسیدن به این نقطه. زخم هم زیاد دیدیم و داغ بر دل مانده هم فراوان است اما به رغم خواست و تلاش دشمنان، از تنگناها و دره ها و میدان های مین گذشتیم و رسیدیم به امروز. و با همان علیت مبقیه به فرداها نظر داریم و می دانیم که تا مردم پای کار باشند، تا همه بازو به بازوی هم داده باشیم پرچم همچنان در اهتزاز خواهد بود. این البته بدان معنا نیست که همه چیز وفق مراد است و ناکامی نداریم و زبان فقط به تحسین باید گرداند. اتفاقا ناکامی هم فراوان داریم. زخم هم زیاد خورده ایم از خودی و بیگانه. انتقاد هم البته داریم که حق ماست به تندترین کلمات هم بیان کنیم و به مطالبه هم برخیزیم اما نسبت ما به انقلاب و نظام، همچنان بر همان هندسه اول برقرار است. دلیل روشن این پایداری نیز همان است که جاودانیاد، آیت ا… صفائی حائری، در پاسخ به نامه نهضت آزادی نوشتند ؛ “مادام که حکومتی از اهدافش چشم نپوشیده و تخفیف نداده، حتی در زیر فشارهای سیاسی و دخالت‌های جاسوسی و نظامی و تحمیل جنگ و صلح قد خم نکرده و به جایی وابسته نشده، مادام که اهداف دست نخورده‌اند، باید با حکومت همراه بود، حتی اگر تو را کنار گذارده باشد”. ما نباید فقط خود را ببینیم و یا تنها به نیمه خالی لیوان نظر داشته باشیم بلکه باید افق بلندِ اهداف انقلاب را در نظر گیریم و حرکت در هندسه انقلاب را هم از مسئولان بخواهیم که ظرفیت های انقلاب، چندین و چند برابر کار انجام شده است و سرمایه ایرانِ بزرگ نیز ده ها برابر بیشتر از وضع موجود را اقتضا می کند. به گمانم مطالبه و تلاش برای فعال سازی ظرفیت ها، انقلابی ترین کاری است که در دهه پنجم باید انجام دهیم و سوای طلب از متولیان امر چنان که استاد می فرماید باید خود را هم در برابر این سؤال قرار دهیم که؛ من و تو در برابر کمبودها و نارسایی‌‏ها چه باید بکنیم؛ تضعیف کنیم، توجیه کنیم یا به تکمیل برخیزیم؟ جواب به این پرسش است که هم کارنامه ها را عیار می سنجد و هم فاصله ما را با افق اهداف مشخص می کند. فکر می کنم اگر ما بنشینیم و همه چیز را از متولیان بخواهیم به نتیجه نخواهیم رسید حتی اگر مسئولان صد در صد توانایی را داشته باشند و پای کار بیاورند باز کم خواهیم آورد. باید همه ما ظرفیت هامان را فعال کنیم و در همراهی همگانی کارها را سامان دهیم و این یعنی همان تکمیلی که استاد صفائی وظیفه همگان می داند. به وظیفه عمل کنیم تا خدا به وعده ها جامه عمل پوشاند، ان شاءا…

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور