wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

انقلابی با اهداف زیبا

امروز خراسان جنوبی – زنگویی zangoei@birjandtoday.ir
ما یک مأموریت مهم داریم. یک مأموریت جهانی، کوچک نباید ببینیم خود را که افق پیش روی مان از نوک دماغ، آنسو تر نرود و جغرافیای فکری ما در جیب های دو سوی کتِ مان، خلاصه شود. خدا ما را بسیط آفریده تا به بسط خیر و نیکی در جهان بپردازیم. هدف گذاری این تکاپو هم باید برای این باشد که فردا، حتما از امروز بهتر باشد. یعنی تصور همسانی دو روز نباید در ذهن ما بنشیند و ما را به عادت تکرار مبتلا کند. باید هر روز به سوی بهتر شدن گام برداریم. گام ها را هم شتاب دهیم چه همان گونه که ” گابریل گارسیا مارکز” می گوید: ” باید جهان را بهتر از آنچه تحویل گرفته‌ای تحویل بدهی، خواه با فرزندی خوب یا باغچه‌ای سرسبز؛ اگر فقط یک نفر با بودن تو ساده‌تر نفس کشید، یعنی تو موفق شده‌ای” این فهرست را می شود ادامه داد و بعد از فرزند خوب و باغچه ای سرسبز به کتاب خوب، سنت خوب، تعلیم خوب، میراث نیک، رفتار پسندیده و الگو شونده و… هم اشاره کرد. مهم تر از همه این ها که در لیست رفتار شخصی می گنجد می توان به نظام سازی توجه داد. همانی که امام خمینی(ره)، به زیبایی ترین شکل به انجام رساند و تاریخ ایران را به بعد از انقلاب و قبل از انقلاب، تقسیم کرد. انقلابی که مأموریت اصلی آن ساختن ایرانی است که چندین و چند برابر باید بهتر از فصل پیش خود باشد. امام با انقلاب، خیل عظیمی از فرزندان خوب را در شناسنامه ایران نوشت که شناسه نیکی شدند. فرزندانی که مام میهن و اندیشه ناب دینی را نمادی مانا شدند و با شیوه مواجهه جهانی خویش، باطل را به چالش کشیدند و حق را یاورانی راست قامت شدند. اعجاز خمینی در این سرفصل چنان پرشکوه بود که تاریخ تا همیشه از آن با افتخار یاد خواهد کرد. مردی که آمد و با نفس و کلام و رفتار خویش، نسلی را از میانه راه تباهی به نقطه اوج سعادت برگرداند. زنان و مردانی را تولدی دوباره بخشید که اگر نبود او، میان مرگ و زندگی شان فرقی نمی افتاد.
او با انقلاب خود، هم فرزندانی خوب در شمار ده ها میلیون به جامعه تحویل داد و هم با ظرفیت های موجود بهترین باغچه ها را زیبا کرد تا دیده ها به شکوفه ها شکوفا شود. انقلاب، زاینده سنت های خوب هم بود که هر کدام بسان صدقه ای جاریه، از زمین خشکی زده و مردمان گرفتار خشکسالی فرهنگی، رفع عطش می کند. امام با انقلاب، دروازه ای به سمت خوبی ها گشود و راهی باز کرد که تا همیشه ادامه خواهد داشت و امروز چراغ دار این راه خلف صالح اوست که بر دیده ها نور می افشاند تا راه را گم نکنیم. در این رهگذار هم بستری فراهم شده است که هم به عنوان یک فرد و جزئی از یک کل، فرصت بهتر شدن داشته باشیم و هم به عنوان یک کل، بستر ساز بهتر شدن روزگار مردم شویم. این هم یعنی انقلاب مأموریت خود را به بهترین شکل انجام داده است اما این که چقدر به اهداف انقلاب رسیده ایم، پرسشی است عمیق که کارنامه های ما و به ویژه مسئولان جواب باید بدهد که به واقع چقدر با انقلاب همراه بوده ایم؟….

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور