پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

انتظار مردم قهستان برای معرفی امام جمعه ۱۳ ماهه شد/ امام جمعه قهستان به زودی معرفی می‌شود

امروز خراسان جنوبی حسین زاده / نیمه تیرماه سال ۹۷ جلسه معارفه امام جمعه شهر اسدیه مرکز شهرستان درمیان برگزار شد و حجت الاسلام مصیب خزاعی امام جمعه وقت قهستان به عنوان امام جمعه جدید شهر اسدیه معرفی گردید.
تأخیر ۱۳ ماهه در معرفی امام جمعه شهر قهستان
از آن تاریخ ۱۳ ماه می‌گذرد اما هنوز امام جمعه جدید شهر قهستان معرفی نشده است و دو تن از روحانیون بومی با اذن از تهران به عنوان ائمه جمعه موقت فعالیت می‌کنند. چند ماه پیش هم گزارشی در این خصوص در روزنامه امروز خراسان جنوبی به چاپ رسید که رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان وعده معرفی امام جمعه جدید قهستان را در اسرع وقت داد.
در همان گزارش هم اشاره شد که به دلیل وعده‌های محقق نشده در این خصوص جمعیت شرکت کنندگان در نماز جمعه در شهر قهستان و روستاهای اطراف که اتفاقاً مردمی بسیار متدین و ولایی هستند و شرکت در مراسم مذهبی و فرهنگی و به خصوص نماز عبادی سیاسی جمعه را برای خود یک تکلیف می دانند کم و کمتر می شود.
مردم قهستان از خلف وعده ها گلایه مندند
از چاپ گزارش مذکور هم چند ماهی می‌گذرد و هنوز هم اهالی قهستان در انتظار معرفی و آغاز به کار امام جمعه این شهر هستند. یکی از اهالی قهستان گفت: مردم این شهر هیچگاه فکر نمی کردند که معارفه امام جمعه جدید بیش از یک سال طول بکشد و لذا واقعاً از مسئولین امر را به خاطر تأخیر در این خصوص و خلف وعده هایشان گلایه‌مند هستند.
مسئولین امر پاسخگو باشند
شهروند دیگری اظهار کرد: مردم شهر قهستان و روستاهای اطراف در تدین و ولایتمداری و پشتیبانی از نظام اسلامی زبانزد هستند و اتفاقاً در گذشته مراسم نماز جمعه این شهر بسیار باشکوه و پرشور برگزار می شد اما مسئولین امر آنقدر در معرفی امام جمعه جدید امروز و فردا کردند که حالا پس از گذشت ۱۳ ماه از رفتن امام جمعه سابق مردم دیگر رغبت چندانی برای حضور در نماز جمعه از خود نشان نمی دهند و این برای شهر و بخش قهستان که مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور دارد اصلا زیبنده نیست و مسئولین ذیربط باید پاسخگوی مردم باشند.
یک شهروند دیگر هم گفت: با توجه به اهمیت نماز جمعه تعلل شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان در انتخاب امام جمعه جدید قهستان آن هم با وجود پیگیری‌های مکرر اهالی و نمایندگان آنان و وعده‌های داده شده در این خصوص قابل تأمل است و به نظر من هیچ توجیهی ندارد که در استانی فرهنگی که خاستگاه علمای بزرگی است انتخاب امام جمعه یک شهر ۱۳ ماه طول بکشد. یکی دیگر از شهروندان قهستان نیز گفت: پس از ماه‌ها پیگیری بی نتیجه و بی حاصل، مردم به این نتیجه رسیده‌اند که بهتر است تا زمان تعیین تکلیف امام جمعه جدید برای شرکت در نماز جمعه به شهر اسدیه بروند تا بلکه مسئولان امر تکلیف را روشن کند وی افزود: واقعا امروز دیگر خبری از حضور چشمگیر و قابل توجه مردم در نمازجمعه های قهستان نیست و مسئولین امر نباید بیش از این به مطالبه و خواسته به حق مردم قهستان بی‌توجه باشند.

تصور می‌شد امام جمعه جدید ظرف یکی دو ماه معرفی شود
امام جمعه شهر اسدیه نیز در این باره گفت: نماز جمعه قرارگاهی برای تقوا و بصیرت افزایی است و به فرمایش مقام معظم رهبری قرارگاهی فرهنگی برای حضور و استفاده اقشار مختلف محسوب می‌شود. حجت‌الاسلام خزاعی با ذکر اینکه مردم قهستان و نمایندگان آنها بارها مطالبه خود مبنی بر تسریع در معرفی امام جمعه جدید را به من منتقل کرده‌اند البته دو تن از روحانیون جوان و بومی قهستان که در حال حاضر مسئولیت اقامه نماز جمعه را دارند از تهران اذن دارند و شاید در این خصوص آن طور که باید اطلاع رسانی نشده است.
وی با اشاره به اینکه تصور می‌شد امام جمعه جدید شهر قهستان ظرف یک یا دو ماه معرفی شود، اظهار کرد: مردم می‌گویند که انتظار نداشته اند که معرفی امام جمعه جدید یک سال و حتی بیشتر به طول انجامد و این تأخیر برای آنها قابل قبول نیست. حجت الاسلام خزاعی تصریح کرد: امیدوارم مردم مؤمن و متدین قهستان همچون گذشته در نماز جمعه این شهر حضور فعال و همه جانبه داشته باشند و از سوی دیگر معارفه امام جمعه جدید این شهر بیش از اینها به درازا نکشد و همه دست به دست هم دهیم تا آب به آسیاب دشمن ریخته نشود.
هفته ای نیست که پیگیر بحث امام جمعه قهستان نباشیم
رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان نیز گفت: در این مدت هفته ای نیست که حداقل یک یا دو بار بحث امام جمعه قهستان را پیگیری نکرده باشیم. حجت الاسلام رحیم آبادی با بیان اینکه از دغدغه‌های مخلصانه مردم قهستان قدردانی می‌کنیم، افزود: ان شاءا… به زودی امام جمعه جدید قهستان معرفی خواهد شد و امیدواریم مردم قهستان در این مدت با حضور باشکوه در نماز جمعه این شهر همچون دوران حضور امام جمعه سابق، انقلابی بودن و ولایی بودن را که خصلت و شاخصه غیرقابل انکارشان است، به نمایش بگذارند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور