پیام شهروند

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

افزایش ۸ برابری واردات خراسان جنوبی/ صادرات کاهش یافت

افزایش ۸ برابری واردات خراسان جنوبی/ صادرات کاهش یافت

بیرجند- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از افزایش هشت برابری واردات استان در سال جاری خبر داد.

داوود شهرکی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در بخش تجارت سیاست حمایتی در سه حوزه در استان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جدید ۵۹ فقره کارت پیله وری در استان صادر و ۵۶ فقره نیز تمدید شده است، بیان کرد: این رشد نشان می دهد که با توجه به شرایط اقتصادی کشور مرزنشینان در حوزه تأمین کالاهای مورد نیاز کشور صادرات فعال تر شده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی همچنین از صدور ۴۸ فقره و تمدید ۴۳ فقره تمدید کارت بازرگانی طی این مدت خبر داد و گفت: در مجموع تاکنون ۷۰۳ فقره کارت بازرگانی در استان صادر شده است.

بهره مندی ۱۸۶ هزار نفر از کارت مبادلات مرزی

شهرکی ادامه داد: با پالایش انجام شده بالغ بر ۱۵۰ فقره کارت فعال بودند و اقدام به ثبت سفارشات کرده اند.

وی با اشاره به اینکه در بخش کارت مبادلات مرزی نیز تعداد خانوارهای بهره مند از ۵۵ هزار و ۱۸۰ خانوار به ۵۵ هزار و ۷۸۹ خانوار افزایش پیدا کرده است، افزود: در حال حاضر ۱۸۶ هزار نفر از مرزنشینان استان کارت مبادلات مرزی دارند که از این تعداد ۴۶ هزار نفر عضو تعاونی های مرزنشین هستند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی به کاهش صادرات استان از ۹۷ میلیون دلار در سال گذشته به ۵۸ میلیون دلار در سال جاری اشاره کرد و گفت: یکی از دلایل این کاهش اعمال برخی محدودیت ها و ممنوعیت برای بخشی از کالا در ایام خاص بود.

شهرکی، میزان صادرات ماده ۱۱۶ را ۱۴۳ میلیون دلار در سال جاری اعلام کرد و گفت: مجموع خروجی کالا از مرز استان از ۴۷۰ میلیون دلار در سال گذشته به ۲۰۱ میلیون دلار کاهش یافته است.

ترانزیت ۱۹۵ کامیون کالا

وی همچنین از ترانزیت ۱۹۵ کامیون کالا طی این مدت خبر داد و گفت: این میزان در مدت مشابه سال گذشته ۱۱۴ کامیون بود که افزایش را نشان می دهد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از رشد هشت برابری واردات استان در سال جاری خبر داد و گفت: در سال گذشته کل واردات استان از محل بازارچه ها و گمرکات ۳.۵ میلیون دلار بود که امسال به ۲۷ میلیون دلار افزایش یافته است.

شهرکی، تجمیع عوارض دریافتی گمرکی، تجهیز بازارچه ها به فیبر نوری و استقرار سامانه جامع گمرکی، تسهیل در واردات دام و تسهیل صادرات سیمان را از جمله اقدامات انجام شده در حوزه تجارت خارجی در سال جاری عنوان کرد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور