پیام شهروند

سلام خسته نباشید به مسولین که واقعا حق الناس و بیت المال نمی شناسند خدا وکیلی تو معصومیه بعد سرعت گیر کی یک سرعت گیر دیگه نصب میکنه با این آسفالتای نمونتون واقعا پروفسرین ها کدوم دانشگاه مدیر پروژه هاتون درس خوندن ماهم بریم

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

اعمال قانون ۵ میلیون ریالی ۲۲ هزار راننده از شروع طرح فاصله گذاری اجتماعی

سرهنگ شرافتی گفت: از زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا پایان روز گذشته ۲۵ فروردین ماه، ۲۲ هزار راننده اعمال قانون ۵ میلیون ریالی شدند.

 

سرهنگ ایوب شرافتی جانشین رئیس پلیس راه ناجا با بیان اینکه طرح فاصله گذاری اجتماعی همچنان برقرار است، اظهار کرد: از زمان اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی تا پایان روز گذشته(۲۵ فروردین ماه) ۲۲ هزار راننده وسیله نقلیه اعمال قانون ۵ میلیون ریالی در حوزه پلیس راه شدند.

جانشین رئیس پلیس راه ناجا با بیان اینکه همچنین ۳۹۵ هزار خودرو در مبادی ورودی و خروجی شهرها، برگشت داده شدند، افزود: به هموطنان توصیه می شود از سفر‌های غیر ضرور پرهیز کنند تا زودتر زنجیره انتقال قطع شود.

 

 

رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری متهمی که با تهدید در فضای مجازی خواستار طرح دوستی بود، خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ تورج کاظمی گفت: سی ام بهمن ماه سال گذشته خانمی ۲۱ ساله ساکن خیابان سهروردی تهران با در دست داشتن شکایتی از دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای «ناحیه ۳۱ تهران» به پلیس فتا مراجعه و اظهار کرد، شخص ناشناسی در شبکه اجتماعی اینستاگرام با مزاحمت‌ها و ارسال پیام اصرار می‌کرد که با من ملاقات حضوری داشته باشد، ولی بعد که با مخالفت من مواجه شد، شروع به تهدید در فضای مجازی کرده است و بدین ترییب متحمل فشار‌های روحی و روانی شده ام.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با دریافت اظهارات شاکی، بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت و ماموران پلیس فتا موفق شدند در تحقیقات مهندسی، هویت متهم و مخفگیاهش را شناسایی کنند.

وی با اشاره به اینکه متهم با دستور قضائی در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به پلیس فتا انتقال یافت، افزود: متهم در ابتدا منکر بزه انتسابی شد، اما پس از مشاهده ادله و شواهد انکار ناپذیر لب به اعتراف گشود و گفت: در تلگرام با صفحه اجتماعی شاکی که با عکس او نمایان شده بود مواجه شدم و فهمیدم که صفحه تلگرامی متعلق به یک خانم می‌باشد و فضای گفتگو را با او شروع کردم و بعد از اینکه مطمئن شدم او خانم است به قصد دوستی به او پیشنهاد ملاقات دادم ولی او نپذیرفت و در صدد آزار و اذیت او برآمدم.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اشاره به اینکه متهم به دادسرای مبارزه با جرایم رایانه‌ای معرفی شد، به شهروندان تذکر داد: اعاده حیثیت و جبران آسیب وارد شده ناشی انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی، بسیار مشکل و شاید غیر ممکن باشد. بنابر این با رعایت اصول حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی وعدم نگهداری این اطلاعات بر روی گوشی هوشمند، از ارسال اطلاعات و تصاویر خصوصی به دیگران در بستر شبکه‌های اجتماعی به شدت خودداری کنید.

 

 

 

 

رهاسازی یک قطعه بوتیمار در قاین

یک قطعه بوتیمار در قاین با کمک یکی ار دوستداران محیط زیست مداوا و رهاسازی شد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست قاین گفت : پرنده بوتیمار آسیب دیده توسط رهاسازی یک بوتیمار در قاینیکی از دوستداران طبیعت به اداره محیط زیست قاین تحویل داده شد.
بسملی افزود : این پرنده پس از مداوا و مراقبت و اطمینان از سلامت کامل توسط ماموران اجرایی در یکی از زیستگاه‌های شهرستان رها سازی شد.
بوتیمار یا غم‌خورک پرنده‌ای آبزی از خانواده حواصیلان با بدنی پر خط و خال است که پا‌های بزرگ بژرنگ و صدای خاصی دارد.

امداد رسانی امدادگران هلال احمر به ۹۲ حادثه دیده

امداد گران هلال احمر خراسان جنوبی طی ۲۴ ساعت گذشته در ۷ مورد حادثه به ۹۲ نفر امداد رسانی کردند .

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گفت :  به ۱۶ خانوار در منطقه عشایری چشمامدادرسانی امدادگران هلال احمر به ۹۲ حادثه دیدهه خانم شهرستان فردوس خدمات اسکان اضطراری ارائه شد.
شهریاری افزود : اقلام توزیع شده شامل ۱۶ چادر ، ۳۷ پتو ، ۱۶ چراغ والور ، ۱۶ فانوس، ۸۰ کیلو نایلون و دیگر اقلام مورد نیاز بوده است.
وی گفت: در شهرستان زیرکوه نیز هفت منزل مسکونی در روستاهای، ولی آباد، چاه باشه، بشیران و محله عشایری فخرآباد دچار آبگرفتگی شد که تخلیه آب این منازل توسط نیرو‌های امدادی هلال احمر استان صورت گرفت.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی افزود: در مجموع ۲۲ نیروی امدادی در قالب ۹ تیم با بکارگیری هشت دستگاه خودروی امدادی به محل حوادث اعزام شدند.
وی گفت: ۱۹۶ نیروی امدادی هلال احمر در قالب ۴۹ تیم عملیاتی در راستای امداد رسانی به حوادث احتمالی ناشی از سیلاب در آماده باش کامل بسر می برند.

بسته شدن ورودی بیرجند از سمت خوسف

ورودی بیرجند از سمت خوسف به علت ریزش جاده آسفالته بسته شد.

سرهنگ علیرضا عباسی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: رانندگان برای تردد از مسیر‌های جایگزین استفاده کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور