wfn_ads

پیام شهروند

باسلام خدمت شهردارمحترم خواهشمندم که پیگیری پروژه بلوارخیابان جمهوری رومدنظرداشته باشین تاکی میخوادهمنجوربمونه

سلام بابت طرح خیابان جمهوری اسلامی که اکنون یکسال ازشروع آن گذشته و به پایان نرسیده
میخواستم بدانم ما مردم تاکی باید هزینه های آزمون وخطای شهرداری ومتخصصان بی تخصص آنها را پرداخت کنیم کی از دست آنها راحت میشویم
چرا هرکسی به این شهرمی آید با دنباله و عقبه نفری می آید

سلام می دانم پیامم چاپ نمی شودولی می گویم مثل اینکه روزنامه شماباسرمقاله ویاداشت خودقصدداردمردم راازرای دادن منصرف کندشمرهم جانبازبودامامرتدشد

باسلام
از ساکنین خوابگاه دانشجویی خیابان بعثت هستم. از شهردار محترم و معاونت محترم فضای سبز درخواست رسیدگی به بلوار و میدان کوچک این خیابان را دارم. زیبا سازی این بلوار و میدان از قلم افتاده. که می شود با هزینه ای اندک( مثلا رنگ آمیزی، جدول کشی، سنگریزه رنگی و …) زیبا سازی شود. چرا در این قسمت از شهر زیبای بیرجند که در برخورد با افراد غیربومی هست زیباسازی از قلم افتاده است.

در جواب گلایه پدر خانم خدمتی اینجانب بعنوان یک شهروند اعلام می کنم که شهرداری بیرجند بعد از قهرمانی این ورزشکار تعداد 14 عدد سکه و یک پروانه ساختمانی به ایشان اهدا نمود

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و  شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم منطقه سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده، آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرایی کنید.

سلام مدتی است که آنتن دهی تلویزیون درمنطقه خیابان بهجت مهرشهر دچار اختلال شده ازمسوولین صداوسیما خواهشمندیم پیگیری کنند.

باسلام و عرض تسلییت به مناسبت شهادت سرداران مقاومت حال که میدان سپاه را به نام شهید سلیمانی نام گذاری کردید کمربندی به سمت چهکند تارکات راهم یابه نام شهدای مقاومت ویاهم سردار ابومهدی المهندس که برای جان همه شیعه های اسلام تلاش فراوان کردند نام گذاری کنید واز استاندار محبوب هم خواهان هر چه سریعتر باز گشایی این جاده هستم

با سلام خدمت شورای محترم بیرجند چقدر خوب بود که از آخر خیابان کارگران یک زیر گذر به طرف خیابان 9دی دهلکوه زده میشد تا بار ترافیکی اول دهلکوه کمتر میشد

باسلام استفاده نکردن از مداحان جوان و انقلابی در بیرجند جای خیلی تامل دارد، هیچ جای کشور اینطور نیست، چرا مردم باید همیشه تو مراسماتی شرکت کنند که فرد خاصی فقط مداحی می کند، مگر مداح جوان کم داریم،این سوال به دفتر نماینده محترم ولی فقیه هم وارد هست

با سلام خدمت مسولین محترم آب منطقه استان وشهرستان بیرجند لطفأ خواهشمندیم نسبت بازدید از بندهای خاکی روستای قطارگز که کلأ جلوی رودخانه رو گرفته اند اقدام فرمایید با تشکر

سلام حدود یک سال است که لوله گاز وارد روستاهای عبدله پیرزنوک شده ولی تاکنون هیچ اقدامی درمورد نصب علمک گاز انجام نشده است

سلام
باصلوات به ارواح طیبه شهدا
پیشنهاد میکنم بزرگراه خوسف -بیرجند رو بزرگراه حاج قاسم سلیمانی نامگذاری کنید.
چون هم پادگان ارتش در مجاورت هست هم تیپ سپاه پاسداران.
هم جاده کرمان محسوب میشه.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

باسلام لطفا به گوش مسولیین شهرداری برسانید به کارمندان خود یادآوری کنند باارباب رجوع به خوبی برخورد کنند.نارضایتی به اوج خود رسیده به خصوص شهرداری منطقه یک

wfn_ads

چند خبر از خراسان جنوبی / اعلام آمادگی خراسان جنوبی برای کمک رسانی به سیل زدگان سیستان و بلوچستان

 

محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی، در گفت و گوی تلفنی با احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، آمادگی خود را برای کمک رسانی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اعلام کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، نماینده عالی دولت در استان در این مکالمه تلفنی تاکید کرد: خراسان جنوبی برای ارسال امکانات مورد نیاز و اعزام امدادگر به مناطق سیل زده ی استانِ همسایه ی خویش، آمادگی کامل دارد.

شایان ذکر است: شب گذشته یک دستگاه تریلی حامل ۴۰۰ دستگاه چادر از سوی هلال احمر استان خراسان جنوبی به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.

 

 

 

 

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
سردار سلیمانی معلم اخلاق و مکتب ولایت
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی معلم توانمند درس اخلاق در مکتب ولایت و مقاومت بود و از این پس تربیت شدگان مکتب انقلاب اسلامی راهش را ادامه می‌دهند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛ محمد علی واقعی عصر امروز در حاشیه ی  آیین گرامی داشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان طبس برگزارشد، اظهار کرد: مجاهدت‌های بی‌نظیر سرداردل ها مجد و عظمتی با شکوه برای ایران به همراه آورد و دشمن را ذلیل کرد.

وی با بیان این که سردار سلیمانی نماد مدیریت جهادی است، تصریح کرد: استکبار جهانی ، سالیان زیادی برای ترور سردار سلیمانی برنامه‌ریزی کرده بود؛ غافل از این که مکتب شهید سلیمانی حذف شدنی نیست و دشمنان با این اقدام ، علناً خود را حذف کرده‌اند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با اشاره به ترور ناجوانمردانه ی سردار شهید قاسم سلیمانی به دست دولت تروریسم و تروریسم پرور آمریکا، ادامه داد: با شهادت سردار سرافراز حاج قاسم سلیمانی اهداف اسلام و انقلاب ناقص نمی‌ماند و بی شک دانش آموزان بصیر،ولایی، سخت کوش در مسیر علم و دانش، امروز این علم بر زمین افتاده را بر دوش گرفته و راهش را ادامه می دهند.

دبیرشورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی ضمن ابراز تأسف از شهادت جوانان نخبه ی ایران زمین در سانحه ی هوایی  و موج سواری منافقین به رهبری انگلیس، این روباه پیر استعمار و غبار آلود کردن فضای ایران اسلامی خاطر نشان کرد:  دشمن با هدف تحت تأثیر قرار دادن جامعه ی ایران و فرار از پاسخگویی در مورد جنایاتش این اقدمات را انجام می دهد.

وی، ترس دشمن از سلیمانی و مکتب سلیمانی ها را دلیل دیگر اقدامات آمریکا، انگلیس و منافقین در به به بازی گرفتن احساسات و  قلوب پاک جوانان دانشجوی عزادار و هدایت ایشان در مسیر ناصواب دانست و افزود: این دشمنان در برهه های مختلف ثابت کرده اند نه تنها دلسوز و سوگوارجوانان نخبه شهید ایران نیستند بلکه به دنبال کاشتن بذر نفاق و کینه در دل ملت ایران هستند.

واقعی بر حفظ اقتدار نیرو های مسلح در صیانت از مرزهای جغرافیایی، امنیتی و اعتقادی تأکید کرد و ادامه داد: دشمن از نمایش اقتدار ملت در وداع و تشییع قهرمان ملیش بسیار عصبانی است و با دروغ پراکنی، تفرقه افکنی و استفاده از عوامل نفوذی به خیال خام خود دنبال جدا کردن ملت از فرزندان قهرمان خود در سپاه، ارتش و نیروی انتظامی است.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با بیان این که حوادث غیر عمد پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی و پس از پاسخ سخت فرزندان مقاومت و همسنگران حاج قاسم باید ریشه یابی شده و مورد بررسی دقیق قرار گیر، یاد آور شد: ما باید فضای فعلی کشور را به خوبی مدیریت کنیم و اجازه ندهیم دشمن بخواهد آثار مثبت خون شهید و شهدای مقاومت را از بین ببرد و در مقام تضعیف نیروهای نظامی و انتظامی بایستد زیرا دشمن به دنبال رسوخ در صفوف ملت برای پیاده‌سازی نقشه‌های شوم است.

گفتنی است بازدید از حوزه های امتحانی و مدارس شهر طبس از دیگر برنامه های واقعی در سفر یک روزه به این شهرستان بود.

بزرگترین طرح ورزشی خیرساز طبس در دیهشک

بزرگترین طرح ورزشی خیرساز طبس در دیهشک
 عملیات اجرایی مجموعه ورزشی منطقه دیهشک با مشارکت خیر محترم حسین فروغی از واقفین و خیرین طبس و با مشارکت و همراهی اداره کل ورزش وجوانان استان، مجمع خیرین ورزش یار استان و اداره ورزش وجوانان شهرستان طبس به عنوان بزرگترین طرح ورزشی خیرساز طبس در آینده نزدیک آغاز خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تشکر و قدردانی از نیت خیرخواهانه خیر محترم حسین فروغی در توسعه زیرساختهای ورزشی در منطقه مستعد و ورزش خیز دیهشک، اظهار امیدواری کرد با مشارکت همه دست اندرکاران و حمایت مسئولان بتوان بنای احداث مجموعه ورزشی در این منطقه از شهر را پایه ریزی کرد و احداث مهمترین پروژه خیرساز شهرستان با اولویتهای تعیین شده در اسرع وقت آغاز گردد.
در این جلسه که با حضور سید علی هاشمی و قاسم حسین زاده پیشکسوتان ورزش شهرستان بعنوان نمایندگان خیر ورزش یار و علی آبادی، دبیر مجمع خیرین ورزش یار استان برگزار شد، ضمن تاکید بر اجرا و مشارکت همه بخشها و متولیان امر، راهکارها و زمینه مشارکت خیر محترم و اقداماتی که در آینده برای تسریع در عملیات اجرایی آن باید انجام پذیرد مورد بررسی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد پس از ارزیابی و تهیه نقشه و پلان اجرایی، مجموعه بر اساس وسعت تعریف شده با اولویت اجرای زمین فوتبال چمن مصنوعی و سالن ورزشی در دستور کار مجمع خیرین استان و متولی امر قرار گیرد.

نفرات برتر مسابقات تنیس روی میز بانوان دستگاه های اجرایی مشخص شدند

اعلام نتایج مسابقات تنیس روی میز بانوان کارکنان دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی

مسابقات تنیس روی میز بانوان استان در دو بخش انفرادی و تیمی با حضور 9تیم در بخش مسابقات تیمی و 36 بازیکن نیز در بخش انفرادی برگزار شد.

این مسابقات به یاد مرحومه شادروان نرجس سیمادر بیرجند برگزار شد که در پایان نتایج ذیل توسط شرکت کنندگان این دوره از مسابقات، به دست آمد:
در بخش تیمی:
مقام اول مدیریت آموزش وپرورش بیرجند
مقام دوم دانشگاه علوم پزشکی
و مقام سوم مشترک تیم دانشگاه بیرجند وتیم بانک صادرات
نتایج انفرادی باشرکت ۳۶بازیکن به صورت تک حذفی:
مقام اول خانم فاطمه ثاراللهی از مدیریت آموزش وپروش بیرجند
مقام دوم خانم ملیحه راستی از مدیریت آموزش وپرورش بیرجند
مقام سوم مشترک خانمها محبوبه ساقینی و زهرا زنگویی از دانشگاه علوم پزشکی
خانمها زهرارادنیا،زهره بهدانی،شهربانوقندهاری،اعظم انصاری،نرگس فروتن،راضیه ثاراللهی،افسانه حسن نژاد و زهراچهکندی نژاد داوری این دوره از مسابقات را برعهده داشتند

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور