پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

اعتبارات دولتی جوابگوی نیاز خراسان جنوبی در بخش‌های مختلف آموزشی نیست

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: اعتبارات دولتی جوابگوی نیاز استان در بخش‌های مختلف آموزشی، پرورشی و عمرانی نیست و خدمت به دانش آموزان و رونق فرایند تعلیم و تربیت همت بلند خیران را می‌طلبد.

 

اعتبارات دولتی جوابگوی نیاز خراسان جنوبی در بخش‌های مختلف آموزشی نیست

 محمد واقعی پیش از ظهر امروز در ستاد تشکیل مجمع خیرین آموزشی استان خراسان جنوبی اظهار داشت: تشکیل این مجمع برای نخستین بار در استان اجرا شده و گام بلندی در راستای تحقق عدالت آموزشی است.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تقویت مراکز تخصصی، استفاده از ظرفیت‌ها و تجارب فرهنگیان باز نشسته در آموزش دانش آموزان و کاهش نرخ افت تحصیلی در استان از مهم ترین اهداف تشکیل این مجمع است.

وی با بیان این که اعتبارات دولتی جوابگوی نیاز استان در بخش‌های مختلف آموزشی، پرورشی و عمرانی نیست افزود: خدمت به دانش آموزان این خطه و رونق فرایند تعلیم و تربیت همت بلند خیران را می‌طلبد.

واقعی با اشاره به استفاده سایر موسسات آزاد و دانشگاه از پتانسیل عظیم انسانی موجود در آموزش و پرورش استان گفت: در صورتی که این پتانسیل ساماندهی شده و به درستی در خدمت فرایند تعلیم و تربیت دانش آموزان استان قرار گیرد تمام مشکلات  آموزش و پرورش در ابعاد مختلف آموزشی، پرورشی و عمرانی کاهش می‌یابد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی تصریح کرد: ذهن دانش آموزان این خطه معادنی سرشار از استعداد در عرصه‌های مختلف است و تشکیل مجمع خیرین آموزشی در استان باعث می‌شود که این استعدادها در مسیر صحیح هدایت شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 11 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور