پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

اشراف بسیار خوبی در بحث مواد مخدر در استان داریم / کشف 2 تن و126 کیلو گرم مواد مخدر طی یک هفته

امروز خراسان جنوبی – حسین زاده hoseinzade@birjandtoday.ir / رزمندگان فرماندهی انتظامی استان طی هفته گذشته در 25 عملیات جداگانه 2 تن 126 کیلو گرم انواع مخدر کشف وضبط ، 65 نفر قاچاقچی را دستگیر و 23 دستگاه خودروی آنان را توقیف نمودند.
عمده مواد مخدر مکشوفه دراستان
از مرزهای جنوب شرق وارد کشور می شود
استاندار خراسان جنوبی و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان دراین رابطه گفت: با توجه به آمادگی بالای نیروی انتظامی و سایر نیروهای عمل کننده در استان و هماهنگی خوبی که حاکم است اشراف بسیار خوبی در بحث مواد مخدر داریم. محمد صادق معتمدیان با بیان اینکه طی هفته گذشته میزان قابل توجهی مواد مخدر از قاچاقچیان کشف و ضبط شده، افزود: از ابتدای امسال تا کنون بیش از 15 تن مواد مخدر توسط رزمندگان نیروی انتظامی استان کشف وضبط گردیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 25 درصدی داشته است و نشان از اشراف و توانمندی نیروی انتظامی و سایر نیروهای عمل کننده ما دارد .
وی تصریح کرد : عمده مواد مخدر مکشوفه از مرز های جنوب شرق وارد کشور می شود و از آنجا که خراسان جنوبی در مسیر دو کریدور شرقی و کویری قرار دارد در این استان با اشراف کامل نیروهای انتظامی و سایر نیرو ها راه عبور محموله های مواد مخدر به سمت مرکز و شمال شهر سد می شود.
کشف 1375 کیلو گرم مرفین از یک دستگاه تریلی
فرمانده انتظامی استان نیز گفت: به لطف خدا وتلاش همکاران ما در فرماندهی انتظامی استان با توجه به هماهنگی های خوبی که از سوی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان حاکم واقدامات خوبی انجام شده و در طول هفته گذشته نیز طی25مرحله عملیات جداگانه در مجموع 2تن و 126 کیلو گرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان کشف و ضبط، 65 نفر در این رابطه دستگیر و23 ددستگاه خودروی آنان توقیف گردید. سردار مجید شجاع افزود: مهم ترین محموله مکشوفه به میزان 1375 کیلو گرم مرفین از یک دستگاه تریلی که سمت استانهای شمال غربی کشور در حرکت بود، کشف و ضبط شد.
انهدام باند مسلح قاچاق مواد مخدر
وی افزود : همچنین یک باند مسلح قاچاق مواد مخدر که طی سال های گذشته در استان های کرمان، سیستان بلوچستان و یزد فعالیت می کرد و درگیری هایی نیز با آن ها داشته ایم در استان های خراسان جنوبی و یزد متلاشی شد و دراین راستا 14 نفر از رابطین اشرار به همراه 3 شرور مسلح دستگیر و 3 قبضه سلاح از آنان کشف و ضبط شد. از این با ند 167 کیلوگرم شیشه در یزد و 127 کیلوگرم شیشه نیز در طبس کشف و ضبط گردید.
به گفته سردار شجاع، از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 15 تن مواد مخدر با افزایش 20درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته توسط عوامل فرماندهی انتظامی استان کشف و ضبط شده و 482 دستگاه خودرو از قاچاقچیان توقیف گردیده که افزایش 27 درصدی دارد.
متلاشی شدن 30 باند قاچاق مواد مخدر و دستگیری 2 هزار قاچاقچی و خرده فروش
وی اضافه کرد: از ابتدای امسال بیش از 30 باند قاچاق مواد مخدر متلاشی گردیده و درمجموع 2 هزار نفر شامل خرده فروش و قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شده اند.
سردار شجاع با تأکید بر اینکه عمده مواد مخدر مکشوفه دراستان از مرز های جنوب شرق وارد کشور و استان می شود، اظهار کرد: کشفیات شیشه در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از دو برابر افزایش دارد و به حدود 500 کیلو گرم می رسد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + بیست =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور