پیام شهروند

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

استاندار و جمعی از مسئولان از مجتمع درنمای شرق بازدید کرد/ دورنمای دُرنمای شرق/ محصولات چوبی شرکت درنمای شرق در راه کشورهای GIS

امروز خراسان جنوبی- حسین زاده / پنجمین بازدید استاندار خراسان جنوبی طی ماه اخیر از واحد های تولیدی شهرک صنعتی بیرجند روز گذشته با حضور جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار شد.
به گزارش امروز خراسان جنوبی، محمد صادق معتمدیان پس از بازدید از 6 واحد تولیدی در زمینه چاپ، تولید کارتن و مقوا، شانه تخم مرغ و صنایع چوبی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در ساختمان کسب و کار شرکت شهرک های صنعتی استان حاضر شد و مسئولان و نمایندگان دستگاه‌های ذیربط توضیحاتی در خصوص مسائل مطروحه ایراد کردند و در برخی موارد نیز مقرر شد جلسه ای با حضور نمایندگان دستگاه‌های مربوطه برای بررسی بیشتر مسائل و اتخاذ راهکاری مناسب برگزار گردد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان نیز در این جلسه گفت: استاندار خراسان جنوبی و همراهان طی ۵ مرحله حضور در شهرک صنعتی بیرجند از بیش از ۳۵ واحد صنعتی بازدید کردند و مسائل این واحدها با حضور مدیران دستگاه‌های ذیربط مورد بررسی قرار گرفته و عمدتا مسائل مطروحه مرتفع گردیده و یا در مرحله پیگیری قرار دارد. مهندس شهرکی تصریح کرد: در مجموع طی چند ماه حضور آقای استاندار بالغ بر ۶۵ واحد صنعتی در سطح استان مورد بازدید ایشان قرار گرفته است. استاندار خراسان جنوبی نیز در این جلسه هدف از این بازدیدها را اطلاع و شناخت از ظرفیت ها و توانمندی های تولیدی استان و البته شنیدن و دیدن مسائل و مشکلات و در ادامه جمع بندی این مسائل در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور مدیران دستگاه‌های ذیربط ذکر کرد و گفت: به دنبال راهکارهای قانونی برای انعکاس مسائل به مراجع ذیصلاح در مرکز و پیگیری برای رفع آنها هستیم‌.
مهندس محمد صادق معتمدیان مشکل بازار فروش تولیدات را به عنوان یکی از مسائل اصلی واحدهای تولیدی استان ذکر کرد و افزود: مشکل بازاریابی با دستور و بخشنامه رفع نمی‌شود زیرا بازاریابی هم علم، هم فن و هم هنر است و شاخص های خاص خود را می‌طلبد. وی اضافه کرد: پیگیر هستیم تا گروه‌های مشاوره‌ای و اتاق فکری در استان تشکیل دهیم که در آن از تجربیات واحدهای تولیدی موفق چه در داخل استان و چه در خارج از استان استفاده شود و این تجربیات به سایر واحدهای تولیدی استان انتقال یابد.
وی با ذکر اینکه خیلی روی خرید دستگاه‌های اجرایی به لحاظ سیاست انقباضی در بودجه حساب باز نکنید، اهمیت ویژه صادرات محوری و استفاده بهینه از بازارهای دو کشور واردات محور افغانستان و پاکستان را یادآور شد و اظهار کرد: در این راستا با بخش های مختلف دولتی در کشور افغانستان رایزنی کرده ایم و اولین نمایشگاه تولیدات استان را در شهریور ماه امسال در شهر مزارشریف افغانستان برپا خواهیم کرد که امیدواریم همه تولیدکنندگان استان بتوانند در این نمایشگاه شرکت کنند‌.
مهندس معتمدیان تصریح کرد: با مسئولان پاکستان هم رایزنی‌ها را شروع کرده‌ایم و قرار است سفر‌هایی در قالب هیئت‌های بخش خصوصی به این کشور آغاز شود که امیدواریم در راستای ایجاد بازارهای جدید مؤثر باشد.
در میان واحدهایی که مورد بازدید استاندار و هیئت همراه قرار گرفت یک واحد موفق تولید مصنوعات چوبی جلب توجه می‌کرد که سفارشات قابل توجهی از اقصی نقاط کشور و حتی شهرهای تهران و مشهد دریافت کرده است.
صحبت از صنایع تولیدی در نمای شرق است که حتی مصنوعات چوبی خود را از این استان دور افتاده به خارج از کشور نیز صادر می‌کند و قرار است اولین محموله مبلمان منزل و اداری و کابینت آشپزخانه تولیدی در این مجموعه طی یکی دو روز آینده به شهر تفلیس کشور گرجستان ارسال شود.
این مجموعه در استان نیز از سوی بسیاری از دستگاه‌های اجرایی و بانک ها و از جمله از سوی استانداری خراسان جنوبی سفارش کار داشته که در اسرع وقت و با بهترین کیفیت این کارها را اجرا و تحویل نموده است.

اجرا در کوتاه ترین زمان ممکن
مدیر شعب بانک تجارت استان در خصوص اجرای دکوراسیون و مبلمان سالن همایش ساختمان این مدیریت توسط مجتمع تولیدی درنمای شرق به خبرنگار ما گفت: این مجموعه کارشان را فوق العاده خوب و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دادند. مهندس لکزایی افزود: مجتمع تولیدی درنمای شرق با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات و نیروی کار بسیار ماهر و ورزیده ظرف یک ماه دکوراسیون و مبلمان سالن همایش ۱۵۰ نفری را اجرا و تحویل دادند که این سالن انصافا در سطح استان تک است. وی با ذکر اینکه اجرای این سفارش به حداقل ۳ ماه زمان نیاز داشت، اضافه کرد: کاری که به ما تحویل دادند قابل رقابت با کل کارهای شرکت های تهران و حتی بهتر و تمیزتر از آن هاست که فکر نمی‌کنم شرکت‌های تهران می توانستند این چنین کار بی نقص و با کیفیتی به ما تحویل دهند.
مهندس لکزایی همچنین گفت: مهمتر از کیفیت و سرعت کار مجتمع تولیدی درنمای شرق، خدمات بعدی و پاسخگویی آنها در اسرع وقت است و قطعاً این دو اصل یعنی ارائه کار با کیفیت در اسرع وقت و پاسخگویی دو اصل مهم و قابل توجه برای هر مشتری و سفارش دهنده ای است که این مجموعه هر دو اصل را دارد.

کیفیت کار بسیار بالا
مدیر اداره امور شعب بانک مهر اقتصاد استان نیز با بیان این که مجتمع تولیدی درنمای شرق دکوراسیون و مبلمان فضای ۱۰۰ متر مربعی را برای این مدیریت اجرا کردند، گفت: کیفیت کار این مجموعه خیلی خوب است و کار را به موقع به ما تحویل دادند و دقیقا همان کاری را که می خواستیم بسیار تمیز و به موقع به ما تحویل دادند.
مهندس جواد گروهی افزود: انصافاً نظارت مستمر بر روی کار، پاسخگوبودن، انعطاف و حساسیت بالا برای تحویل یک کار با کیفیت از جمله خصوصیت های کار مجتمع تولیدی درنمای شرق است و ما کاملا از کارشان راضی هستیم.

کار با کیفیت و قیمت مناسب
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی نیز گفت: این مجموعه با نیروهای بومی جوان، با سلیقه و با انگیزه‌ای که جمع کرده کار بسیار باکیفیتی را برای ما انجام دادند که در مقایسه با خارج از استان نیز کار خوب و قابل قبولی است.
مهندس آسمانی مقدم افزود: علاوه بر این مجتمع تولیدی درنمای شرق در داخل استان مستقر است و هم به لحاظ قیمت‌ها با سفارش دهنده راه می آیند و هم در ارائه خدمات بعدی نهایت همکاری را دارند و کاملا پاسخگو هستند.
وی تصریح کرد: با توجه به حضور نیروهای بومی و جوان در این مجموعه کیفیت بالای خدمتی که ارائه می دهند و سرعت کار و پاسخگوی آنان در اسرع وقت، بهتر است که همه بخش‌ها اعم از دستگاه‌های اجرایی و شهروندان و هم استانی ها به جای بردن سفارشات خود به خارج از استان با هدف حمایت از تولید بومی، رونق تولید استان و دلگرمی نیروهای بومی شاغل از ظرفیت بالای این مجموعه برای انجام کارهای خود استفاده کنند و در پایان با دریافت کاری با کیفیت، نتیجه خوب این اعتماد را به عینه مشاهده نمایند.

تولید با کیفیت جهانی
مدیر عامل صنایع تولیدی درنمای شرق نیز با بیان اینکه فعالیت این شرکت از سال 83 آغاز شد، گفت: در درنمای شرق، تولید با کیفیت جهانی را مد نظر داریم و بازارهای ما نیز همیشه فراتر از بیرجند و استان خراسان جنوبی بوده و رزومه ای بسیار قوی در شرق کشور داریم.
مهندس علیرضا اللهیاری با ذکر اینکه سالانه بیش از 125هزار قلم کالا تولید و روانه بازار می کنیم، افزود: در درنمای شرق برای 42 نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال شده و حدود 30 نفر دیگر نیز به صورت پیمانکاری با ما همکار هستند. وی اضافه کرد: دراقصی نقاط کشور اعم از بندرعباس، کیش، قشم، تهران، مشهد و… پروژه های بزرگ در سطحی عالی طراحی و اجرا کرده ایم و در حال حاضر تولیدات ما به خارج کشور از جمله کشورهای عمان و گرجستان صادر می شود و پروژه هایی را در این کشورها اجرا کرده و در دست اجرا داریم و قطعا توسعه صادرات به نقاط دیگر جهان در برنامه ما قرار دارد. وی ادامه داد: در سطح استان خراسان جنوبی نیز همیشه هدف ما این بوده که باعث افتخار استان باشیم و محصولات ما در سطحی بالا و عالی تولید شود و تاکنون اجرای دکوراسیون کامل، مبلمان اتاق شخص استاندار، سالن کنفرانس حوزه استاندار، آمفی تئاتر استانداری، سالن آمفی تئاتر اداره کل تأمین اجتماعی و بانک های ملی و تجارت و بسیاری دیگر از دستگاههای اجرایی استان از افتخارات ما بوده و هست و در مجموع تلاش می کنیم پروژه هایی خاص ، با کیفیت و ماندگار را اجرا نماییم و خوشبختانه سفارشات نیز با همین نگاه به ما ارجاع داده می شود.

صادرات محصولات غیراستراتژیک
مهندس اللهیاری همچنین گفت: افتخار می کنیم که در درنمای شرق، کار را از سطوح پایین آغاز کردیم و نگاه ما علاوه بر سطح کشور به سایر کشورهای جهان نیز معطوف بوده است. مدیرعامل صنایع تولیدی درنمای شرق تصریح کرد: افتخار می کنیم که توانسته ایم محصولاتی غیراستراتژیک را از بیرجند و استان خراسان جنوبی به خارج از کشور صادر نماییم و با آنکه جزو شرکت های کوچک هستیم اما با ظرفیت سازی به نوبه خود باعث رونق اقتصادی شهر، استان و کشورمان هستیم و در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی گام برمی داریم.
مهندس اللهیاری در خصوص ایده تشکیل مجتمع پی.اس.اس (pss) که برای اولین بار در استان توسط درنمای شرق اجرایی شد نیز گفت: حدود 14 سال پیش به همراه مدیر عاملان چند شرکت تولیدی کشور به دعوت شرکت beesse ایتالیا به این کشور سفر کردیم و در آنجا متوجه شدم که این شرکت در حقیقت مجتمعی از چندین شرکت است و ایده ایجاد مجتمع و کار گروهی از آنجا ذهنم را به خود مشغول کرد و در بازگشت برای اولین بار در استان بالغ بر 14 شرکت و از جمله درنمای شرق را در زیر پرچم پی. اس. اس ( pss) جمع کردیم و کاری گروهی را آغاز نمودیم که در شرق کشور بی نظیر است.
وی اضافه کرد: برخی از این شرکت های 14 گانه از شهرهای تهران ، مشهد و … با ما همکاری دارند و از نتیجه کار نیز بسیار راضی هستند و در حقیقت ما با تشکیل مجتمع pss ، سرمایه هایی را از خارج استان به داخل استان هدایت کرده ایم. وی ادامه داد: در این مجتمع بیش از90درصد مصالح و متریال های موردنیاز در دکوراسیون داخلی منزل و اداره موجود می باشد که وجود این بستر علاوه بر مدیریت در زمان، مدیریت در طرح و کیفیت را برای مشتری به ارمغان آورده است. وی بیان کرد: در طبقه فوقانی ساختمان ما در ابتدای خیابان معلم ، کافی شاپی را راه اندازی کرده ایم که هم به لحاظ معماری و هم به لحاظ نرم افزاری، ویژه و خاص است و فضای آرامی را برای استفاده مدیران، بازنشستگان و خانواده ها فراهم نموده ایم.
مهندس اللهیاری گفت: در مجموع هدف ما فراتر از کسب درآمد و سود است و بیشتر به دنبال رقم زدن اتفاقی بزرگ، خاص و نو در بیرجند و استان خراسان جنوبی هستیم. وی در پایان اعلام کرد: از مدیران و بزرگان شهر که همیشه یار و یاور این شرکت بوده اند کمال تقدیر و تشکر را دارم.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور