پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

استاندار خراسان جنوبی از بیمارستان های شهید رحیمی و حضرت ابوالفضل (ع) بازدید کرد / رکوردها با وجود محدودیت ها

امروز خراسان جنوبی _ حسین زاده / محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی روز گذشته همزمان با روز تأمین اجتماعی از ساختمان شعبه ۱ تأمین اجتماعی مرکز استان بازدید کرد و ضمن تبریک این روز به کارکنان از مسائل و مشکلات و ظرفیت‌ها مطلع شد. مدیرکل تأمین اجتماعی استان پس از انجام این بازدید گفت: آقای استاندار برای این بازدید با سعه صدر وقت زیادی گذاشتند و ارشادات و راهنمایی هایی به خصوص در پاسخگویی سریع و کاهش زمان پاسخگویی به مراجعین داشتند.
اجرای طرح بومی کاهش زمان پاسخگویی
به مراجعین در تأمین اجتماعی استان
مجید درویشی با ذکر اینکه کاهش زمان پاسخگویی به ارباب رجوع جزو برنامه‌های ماست، افزود: ارائه خدمات به صورت الکترونیک و به حداقل رساندن زمان توقف مراجعین در برنامه‌های ما بوده و در این راستا طرحی کاملا بومی را در سطح استان برای اجرا در دستور کار داریم که کاهش زمان صدور دفترچه ها و انواع مفاصاحساب موضوع ماده ۳۸ را در پی خواهد داشت و امیدواریم تا پایان شهریورماه امسال بتوانیم زمان انتظار مردم را کاهش دهیم.
وی تصریح کرد: در حال حاضر زمان صدور دفترچه های تأمین اجتماعی ۲۰دقیقه است که در این طرح به ۱۵ دقیقه کاهش می‌یابد و زمان صدور انواع مفاصا حساب موضوع ماده ۳۸ نیز از ۱۴ روز اولیه به ۷ روز کاهش داده می شود به گفته درویشی مراجعین پس از دریافت هر خدمت پیامک دریافت می‌کنند و راهنمایی های لازم برای مرحله بعد به آنان ارائه می شود.
توسعه بیمارستان شهید رحیمی
نیازمند الحاق زمین مجاور
استاندار خراسان جنوبی در ادامه از بیمارستان های شهید رحیمی و حضرت ابوالفضل(ع) تأمین اجتماعی در بیرجند هم بازدید کرد و با تبریک به پرسنل از برخی بیماران عیادت نمود. مدیر درمان تأمین اجتماعی استان نیز گفت: استاندار در بازدید از بیمارستان شهید رحیمی دستور داد بحث الحاق زمین اوقافی مجاور این بیمارستان توسط مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان پیگیری شود که در صورت به نتیجه رسیدن این پیگیری با توجه به نیاز شهر و استان امکان توسعه فضای بیمارستان شهید رحیمی فراهم خواهد شد.
پیگیری جریان نقدینگی بیمارستان
حضرت ابوالفضل(ع)
دکتر فرزاد فیروزی افزود: در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) بیرجند هم با توجه به جریان نقدینگی این بیمارستان مقرر شد این موضوع از طریق سازمان تامین اجتماعی پیگیری شود تا بیماران در تأمین دارو با مشکل روبرو نشوند. وی اضافه کرد: در خصوص زمین پلی‌کلینیک در قاین توافقاتی با استاندار وقت صورت گرفته بود که مقرر شد مشکل زمین برای احداث پلی‌کلینیک مرتفع گردد.
محدودیت جذب پزشک متخصص داریم
وی ادامه داد: با توجه به مشکل محدودیت جذب پزشک متخصص، درخواست خود مبنی بر اینکه مشکل از طریق وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بر اساس قانون برنامه پنج ساله ششم با جذب فارغ‌التحصیلان جدید مرتفع گردد را با استاندار در میان گذاشتیم.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان با اشاره به فراهم شدن امکان انجام جراحی اعصاب و جراحی ستون فقرات با لیزر در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) اظهار کرد: برای متخصص رادیولوژی خیلی مشکل داریم و خدمات ارائه شده در این بخش پاسخگوی نیازها نیست و لازم است این مشکل از طریق جذب پزشکان فارغ التحصیل رفع شود ضمن اینکه در بخش جراحی داخلی هم با کمبودهایی روبه رو هستیم.
برنامه نظام ارجاع داخلی در بیمارستان
شهید رحیمی اجرا می‌شود
وی در خصوص مشکل نوبت دهی به خصوص در بیمارستان شهید رحیمی نیز گفت: بیمارستان شهیدرحیمی روزانه حدود ۲۵۰۰ نفر مراجعه کننده دارد که در نوع خود رکورد بی نظیری است و نیاز به ساماندهی دارد که در این راستا به زودی برنامه نظام ارجاع داخلی را استارت می زنیم و بر این اساس همه مراجعان هم باید ویزیت شوند که این کار توسط پزشکان عمومی صورت می‌گیرد و در ادامه چنانچه نیاز به ویزیت متخصص بود به متخصص مربوطه ارجاع داده می‌شود و نیاز به شماره گیری و نوبت دهی نخواهد بود.
علوم پزشکی برای احداث بیمارستان محلی شبانه روزی در شمال شهر اعلام آمادگی کرده است
دکتر فیروزی در خصوص درمانگاه شمال شهر هم گفت: پس از اعلام آمادگی سازمان تأمین اجتماعی برای احداث درمانگاه در شمال شهر قرار شد زمینی برای این منظور واگذار شود و خیری هم برای احداث ساختمان اعلام آمادگی نمود در ادامه دانشگاه علوم‌پزشکی برای احداث یک بیمارستان محلی شبانه روزی در شمال شهر آمادگی خود را اعلام کرد با این حال چنانچه این امکان فراهم نشود و مسئولین استان از تأمین اجتماعی بخواهند تا به موضوع ورود کند قطعاً احداث درمانگاه تأمین اجتماعی در شمال شهر را پیگیر خواهیم شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + شش =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور