پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

محمدصادق معتمدیان در روز خبرنگار به گزارش عملکرد خود پرداخت/روز استاندار

امروز خراسان جنوبی _ حسین زاده / استاندار خراسان جنوبی از اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان به استان تا پایان دولت دوازدهم به منظور تأمین آب روستاها خبر داد.
محمدصادق معتمدیان در همایش روابط عمومی و رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد خبرنگار شهید صارمی و سردار شهید ناصری و دیپلمات های شهید حادثه مزار شریف با ذکر این که نیازمند تعامل و همکاری بیشتر روابط عمومی ها و رسانه ها هستیم، گفت: تدوین سند توسعه روابط عمومی ها در دستور کار است و با وجود بیش از ۱۲۰ دستگاه اجرایی با هم‌افزایی و همراهی روابط عمومی ها و رسانه ها تحول خوبی را در انعکاس خدمات نظام شاهد خواهیم بود.
مرزبندی نداریم
وی بر لزوم استفاده مدیران دستگاه‌های اجرایی از نیروهای با انگیزه و توانمند در روابط عمومی ها تأکید کرد و با اشاره به سختی کار خبرنگاران افزود: دستگاه های اجرایی ساعت کار مشخصی دارند اما کار خبرنگاران شبانه روزی است و مسائل و مشکلاتی که در خصوص ثبات شغلی، بیمه و… مطرح می‌کنند مطالبات به حقی است. وی تصریح کرد: سیاست ما تعامل حداکثری با رسانه هاست و مرزبندی هم نداریم و رسانه‌های منتقد که حرفی برای گفتن دارند را نیز حامی دولت می‌دانیم اما تخریب با نقد متفاوت است.
نمره قابل قبولی به رسانه های استان می دهم
وی با بیان اینکه باید حرکت به سوی توسعه را در استان سرعت بخشیم، نمره قابل قبولی به رسانه های استان داد و اظهار امیدواری کرد: پیش‌نویس سند توسعه رسانه های استان زودتر تهیه شود و خروجی آن سندی بومی باشد که به توسعه ظرفیت‌های رسانه‌ای استان کمک کند. وی ادامه داد: امید است برگزاری جشنواره ملی رسانه ها و مطبوعات استان را با توجه به ظرفیت‌های موجود و اینکه پدر علم ارتباطات ایران نیز به این استان تعلق دارد شاهد باشیم و از این راه ها در راستای معرفی ظرفیت‌های استان ناشناخته خراسان جنوبی گام برداریم و کم کاری های گذشته را در این زمینه جبران نماییم.
باید به برخی مسائل و موضوعات عمق بدهیم
معتمدیان با ذکر اینکه دغدغه‌های یکایک خبرنگاران و اصحاب رسانه در بحث توسعه استان درست است و هیچ اولویتی مهم تر از این نیست، گفت: در خراسان جنوبی مهمترین بخش توسعه بخش فرهنگی است و اگر می‌خواهیم در بخش‌های اقتصادی پیشرفتی داشته باشیم باید در بخش فرهنگی پیشرفت کنیم. وی تصریح کرد: خراسان جنوبی جزیره نیست و قرار نیست خط قرمزهای این استان با سایر استان‌ها متفاوت باشد و خطوط قرمز این استان هم در چارچوب مشخص شده نظام است وی با اشاره به اینکه باید به برخی مسائل و موضوعات عمق دهیم، افزود: یکی از این موضوعات مرز و تجارت بین الملل است که می‌تواند از اولویت‌های این استان برای توسعه باشد و نگاه ما در این بخش باید از شهرستانی و استانی به ملی و بین‌المللی تبدیل شود و توجه کشور را به ظرفیت مرز افغانستان معطوف نماییم.
صادرات مرز ماهیرود بیش از کل صادرات به ۲۷ کشور
استاندار گفت: سال گذشته با وجود محدودیت ها حدود یک میلیارد دلار صادرات از مرز ماهیرود فقط به کشور افغانستان داشتیم که بیش از کل صادرات کشورمان به ۲۷ کشور اروپایی است. به گفته وی عدم مشکل کارگری، بیمه‌ای، ورشکستگی و عدم امکان توسعه را در کارگاه های تولیدی استان شاهد هستیم ناشی از نداشتن بازار فروش تولیدات است و بازار بکر افغانستان و عراق برای توسعه صادرات و واردات بسیار کارگشا می باشد و به زودی نیز با پیگیری های صورت گرفته برای اولین بار در استان و کشور نمایشگاه اختصاصی محصولات استان را در مزار شریف افغانستان برپا خواهیم کرد.
میز خدمت از اتاق مدیران به روستاها رفته است
وی با اشاره به لزوم ایجاد صنایع فرآوری و بسته‌بندی، برندسازی و صادرات محصولات استراتژیک استان، ظرفیت های بخش گردشگری استان را با توجه به ثبت جهانی بیابان لوت در خراسان جنوبی به عنوان اولین استان کشور یادآور شد و اضافه کرد: ظرفیت استفاده از انرژی بادی و خورشیدی و بهترین شرایط برای ایجاد نیروگاه‌های خورشیدی را نیز در استان داریم. معتمدیان ادامه داد سفرهای شهرستانی ما در استان با هدف شنیدن بدون واسطه مسائل و مشکلات مردم پس از جمع‌بندی مسایل اصلی نقاط مختلف استان برنامه ریزی شده و در تصمیم گیری های ما بسیار مؤثر است و در حقیقت میز خدمت رسانی از داخل اتاق مدیران به سطح روستاها و مناطق مختلف شهرستان ها رفته تا کمکی برای توزیع عادلانه اعتبارات و امکانات باشد.
سفرهای معاون اول رئیس جمهور، رئیس جمهور
و مقام معظم رهبری در برنامه
وی به پیگیری‌ها برای حضور مقامات کشوری با هدف معرفی جاذبه ها و توانمندی ها و البته مسائل و کمبودها و ضرورت استفاده از تمامی ظرفیت‌های نظام در راستای توسعه استان نیز اشاره کرد و گفت: در این راستا ان شاءا… برنامه ما در استان به سفر معاون اول رئیس جمهور به همراه چند وزیر، سفر رئیس جمهور و در نهایت سفر مقام معظم رهبری که مکمل تمام سفرها خواهد بود ختم خواهد شد و تاکنون نیز خروجی سفرهای مقامات مشخص است و میزان جذب اعتبارات ملی توسط دستگاه های اجرایی استان نسبت به گذشته افزایش قابل توجهی داشته است و پروژه‌های مهمی همچون راه‌ آهن و انتقال آب که پروژه‌های گره خورده بود را نیز در شرف گشایش داریم که در این شرایط سخت تحریم ها و مشکلات توفیقات بزرگی محسوب می شود.
اختصاص ۴۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل ۳۷ مجتمع آبرسانی
استاندار با ذکر اینکه اگر صرفاً به دنبال اعتبارات دولتی باشیم روند توسعه استان بسیار کند خواهد بود، افزود: پیگیر هستیم تا با استفاده از مدلی چند وجهی با اعتبارات بخش های مختلف مشکل آب استان را برای همیشه رفع کنیم. وی اضافه کرد: از اعتبارات بانک ها و سایر ظرفیت‌ها ۴۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل ۳۷ مجتمع آبرسانی روستایی استان که حدود ۶۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد تا پایان دولت دوازدهم اختصاص خواهد یافت و به تأمین آب شرب ثابت و پایدار روستاهای استان خواهد انجامید که این موارد از دستاوردهای دیدار با معاون اول رئیس جمهور است.
اتصال بیرجند به یونسی گناباد طی 4 سال
وی ادامه داد: اتصال بیرجند به ایستگاه راه آهن یونسی در گناباد که بخشی از پروژه راه‌آهن چابهار- سرخس می باشد ۴ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که قرار است ۹۰ درصد هزینه‌های آن از محل کنسرسیوم متشکل از چند شرکت سرمایه گذاری و ۱۰ درصد باقیمانده از محل صندوق توسعه ملی تأمین شود ضمن اینکه برای کارهای زیر سازی نیز در صورت تخصیص ۴ هزار میلیارد تومان مورد نیاز پیمانکارانی به کار گرفته خواهند شد که دو سه روز پیش بازگشایی پاکت مناقصه انجام شد و در حال ارزیابی پیمانکاران هستیم و امیدواریم این روند کار تصریح شود و عملیات اجرایی آغاز گردد و در میان مدت و ظرف سه چهار سال آینده بیرجند را به یونسی در گناباد متصل نماییم. وی اظهار کرد: باند دوم محور بیرجند_ قاین نیز که از مطالبات جدی و به حق مردم است را نیز امیدواریم تا هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسانیم.
اختصاص ۵ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به خبرنگاران
معتمدیان همچنین از اختصاص ۵ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به خانه مطبوعات استان برای استفاده خبرنگاران خبر داد و گفت: علاوه بر این زمینه استفاده خبرنگاران از برخی امکانات فرهنگی و ورزشی فراهم شده است. در این همایش تعدادی از خبرنگاران و یکی از مدیران روابط عمومی دستگاهها به نمایندگی از فعالان حوزه کاری خود مسائل و مشکلاتی را مطرح کردند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 5 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور