پیام شهروند

سلام خسته نباشید به مسولین که واقعا حق الناس و بیت المال نمی شناسند خدا وکیلی تو معصومیه بعد سرعت گیر کی یک سرعت گیر دیگه نصب میکنه با این آسفالتای نمونتون واقعا پروفسرین ها کدوم دانشگاه مدیر پروژه هاتون درس خوندن ماهم بریم

با سلام
18سال پیش ماشینم زورگیری شده اماهنوزبلاتکلیفم

بسم الله/سلام علیکم.خداقوت.ضمن تشکرصمیمانه اززحمات جنابعالی وهمکاران عزیزتان/خواهشمندیم برای”بیمه قالیبافان روستایی”گزارشی تهیه کنید

پیام امروزسلام.هفته بسیج گرامیباد.فکرکنم ازطریق شمابهتربشه گلگی خودم وبرخی افرادجامعه روبه گوش مسؤلین ومدیران برسونم.بسیاربسیارتأسف انگیزوغمباره که مدیردفترآقای ….. امروزبالحن دورازاخلاق …بابنده برخوردکرد.فکرمی کنند دنیادستشونه چرااینگونه اند??… بستانی.بسیجی دوران دفاع مقدس.یاالله مددی

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

اخبار ورزشی / زیرساخت‌های ورزش همگانی برای عموم مردم تامین شود

 

زیرساخت‌های ورزش همگانی برای عموم مردم تامین شود
زیرساخت‌های ورزش همگانی برای عموم مردم تامین شود
استاندار خراسان جنوبی گفت: زیرساخت‌های ورزش همگانی باید برای عموم مردم تامین شود و توجه به زیرساخت‌های ورزش همگانی از مطالبات مردم استان در مناطق مختلف است.

محمدصادق معتمدیان در دیدار سید عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان افزود: برنامه ما در استان این است که در بحث تامین زیرساخت‌ها، متناسب با ظرفیت‌های هر منطقه اقدام کنیم.

وی تاکید کرد: اگر زیرساختی در یک منطقه ایجاد می‌شود، باید براساس مطالبات مردم و نیازهای واقعی باشد.

نماینده عالی دولت در خراسان جنوبی، احداث زمین چمن مصنوعی در روستاها را به عنوان یکی از درخواست‌های استان برشمرد و گفت: یکی دیگر از نیازهای مردم استان به ویژه در روستاها، سالن‌های ورزشی سقف کوتاه است.

وی ادامه داد: تامین این دو نیاز در روستاها، بخشی از مشکلات مردم را رفع می‌کند.

معتمدیان گفت: احداث سالن ورزشی استاندارد ۴ هزار نفره و ایجاد یک باب زورخانه استاندارد از دیگر نیازهای استان است که وزارتخانه می‌بایست برای تامین آن برنامه‌ریزی کند.

وی با اشاره به اینکه در راستای توسعه ورزش همگانی در پارک‌ها از محل اعتبارات سفر دکتر نوبخت به استان، مبالغی لحاظ شده است تصریح کرد: برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان نیز با رییس سازمان برنامه و بودجه کشور توافق کرده‌ایم.

استاندار خراسان جنوبی گفت: بخشی از پروژه‌های نیمه تمام استان، مربوط به حوزه ورزش است که تکمیل آنها توجه ویژه وزارتخانه را می‌طلبد.

وی در بخش دیگری از سخنانش، میزبانی مسابقات ملی و بین المللی را از ظرفیت‌های مناسب برای معرفی استان عنوان کرد و گفت: خراسان جنوبی تا قبل از این، مسابقات ملی کشتی آزاد و فرنگی را به خوبی میزبانی کرده و بعد از این هم می‌تواند میزبان مسابقات دیگر رشته‌های ورزشی باشد.

 

 

معاون وزیر

توسعه ورزش همگانی، نیاز مبرم جامعه امروز

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: شرایط زندگی فعلی مردم وکم‌تحرکی حتی در روستاها، ضرورت توسعه ورزش همگانی را دوچندان کرده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، سید عبدالحمید احمدی در حاشیه برگزاری آیین سنتی نان و نمک در زورخانه توسعه ورزش همگانی، نیاز مبرم جامعهامیر عرب بیرجند ، مهمترین اولویت ورزش کشور را ارتقاء سلامت جسمی و روحی جامعه با توسعه ورزش همگانی دانست و گفت: باید در قالب برنامه توسعه ورزش همگانی برای آگاهی بخشی و ایجاد انگیزه بیشتر، زیرساخت‎های لازم را فراهم کنیم.
وی افزود: وزارت ورزش و جوانان نمی‌تواند به تنهایی متولی ورزش همگانی باشد بلکه با هم‌افزایی سایر نهاد‌ها می‌توان مشارکت حداکثری مردم را در ورزش همگانی افزایش داد.
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ، توسعه زیرساخت‌ها در مکان‌هایی از جمله بوستان ها ، مکان‌های ورزشی، زمین‌های چمن مصنوعی و خانه‌های روستایی را از برنامه‌ها دانست و گفت: در این راه از ظرفیت سایر ارگان‌ها از جمله آموزش و پرورش، نیرو‌های مسلح و دانشگاه‌ها هم باید استفاده کرد.
احمدی از برگزاری طرح فجر تا نوروز در خراسان جنوبی با هدف توسعه ورزش‌های همگانی خبر داد و اظهار امیدواری کرد با اجرای برنامه راهبردی ورزش همگانی، چشم انداز امیدوارکننده‌ای برای استان داشته باشیم.
وی گفت: تا پایان امسال ۲۰ طرح نیمه تمام ورزشی و تجهیز ۵۰ خانه ورزش روستایی در خراسان جنوبی به بهره برداری می‌رسد.
معاون وزیر ورزش و جوانان همچنین از اختصاص ۱۰۰ میلیون تومان برای تجهیز خانه‌های روستایی استان خبر داد و گفت: بزودی برای حمایت از هیات‌های همگانی نیز، کمک‌های مالی ابلاغ می‌شود.

تیم های برتر مسابقات بدمیتون ادرات خراسان جنوبی مشخص شدند

مسابقات بدمینتون کارکنان ادارات استان خراسان جنوبی در قسمت آقایان با قهرمانی تیم آموزش و پرورش در هر دو بخش تیمی و انفرادی پایان یافت.
این مسابقات از روز پنج‌شنبه ۱۲ دیماه ۹۸ به مدت دو روز در محل سالن الغدیر، خانه بدمینتون استان برگزار شد که ۱۱ تیم از ادارات استان در بخش تیمی و ۲۸ بازیکن در بخش انفرادی این مسابقات حضور داشتند.
نتایج پایانی مسابقات به شرح زیر می باشد.

نتایج مسابقات تیمی

مقام اول تیمی:
اداره کل آموزش و پروش
مهدی تابعی، امین چهاردهی و علی خالصی مقدم (ورزشکار)
سرپرست: مهدی جلالی

مقام دوم تیمی:
اداره کل سازمان تامین اجتماعی
عبدالرضا رضوی، محمد رایگان و احمد چهکندی (ورزشکار)
سرپرست: عبدالرضا رضوی

مقام سوم تیمی:
دانشگاه بیرجند
محسن محمد‌نیا، محسن پوررضا و حسین نصرت‌خواه (ورزشکار)
سرپرست: امین برفی

نتایج مسابقات انفرادی

مقام اول:
مهدی تابعی (اداره کل آموزش و پرورش)

مقام دوم:
امین چهاردهی (اداره کل آموزش و پرورش)

مقام سوم مشترک:
محسن محمدنیا (دانشگاه بیرجند)
محمد رایگان (اداره کل تامین اجتماعی)

 

 

لغو کلیه مسابقات ورزشی در استان خراسان جنوبی

لغو کلیه مسابقات ورزشی در استان خراسان جنوبی

 

مرکز روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی اعلام کرد: در پی شهادت شهید عالی مقام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای همراه ایشان بویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس و اعلام سه روز عزای عمومی از سوی مقام معظم رهبری،کلیه مسابقات ورزشی از جمعه ۱۳ دی ماه به مدت سه روز در مرکز استان و تمامی شهرستانها برگزار نخواهد شد.

 

 

 

کسب افتخاری دیگر برای دوچرخه سوار صاحب نام بیرجندی

کسب افتخاری دیگر برای دوچرخه سوار صاحب نام بیرجندی

دوچرخه سوار خراسان جنوبی در مسابقات تریال کشور که در کرج برگزار شد توانست نایب قهرمان کشوری را از آن خود کند.

علی اختر دوچرخه سوار بیرجندی عضور تیم دوچرخه سواری استان بر سکوی نایب قهرمانی مسابقه جایزه بزرگ تریال کشور ایستاد.

این مسابقه با حضور قهرمانان آسیا و ایران به میزبانی مشکین دشت کرج برگزار شد و از خراسان جنوبی آقایان علی اختر و رضا بیدختی در این رویداد ورزشی شرکت کردند که در پایان به نفرات برتر هر بخش مدال و جایزه اهدا شد.

 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور