wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

اخبار ورزشی / برگزاری همایش دوچرخه سواری حرفه ای جام فجر در بشرویه

برگزاری همایش دوچرخه سواری جام فجر در بشرویه

برگزاری همایش دوچرخه سواری حرفه ای جام فجر در بشرویهhttp://skhorasan.msy.gov.ir//parameters/msy/modules/cdk/upload/content/news/438153/1581234069292ifu0b19qsvq2j27uu98oe0rtg6.jpg

دراجرای طرح ملی فجر تا نوروز و به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران  همایش دوچرخه سواری حرفه ای با حضوردوچرخه سواران پیشکسوت دربشرویه برگزارشد.

دوچرخه سواران با شعارورزش همگانی برای همه وبا کمک همه و باشعار با ورزش همگانی پیش بسوی ایرانی فعال و پویا مسیر۲۵ کیلومتری بشرویه تا جوزردان را رکابزنی نمودند.
در پایان ازطرف هیات ورزشهای همگانی جوایزی به رسم یادبود تقدیم پیشکسوتان دوچرخه سوار گردید.
http://skhorasan.msy.gov.ir//parameters/msy/modules/cdk/upload/content/news/438153/1581234074003ifu0b19qsvq2j27uu98oe0rtg6.jpg
عملیات اجرایی سالن ورزشی در قاینات آغاز شد

بیرجند – ایرنا – عملیات اجرایی سالن ورزشی روستای «نوغاب پسکوه» با اعتبار ۲ میلیارد تومان در نهمین روز دهه فجر با حضور معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان در شهرستان قاینات آغاز شد.

عملیات اجرایی این سالن ورزشی با حضور مهین فرهادی‌زاد معاون وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسوولان استان روز یکشنبه آغاز شد.

فرماندار قاینات در این آیین گفت: این سالن ورزشی با اعتبار ۲ میلیارد تومان و مساحت ۹۰۰ مترمربع و مشارکت خیرین ساخته می‌شود.

محمد کریمی افزود: همچنین بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی آرین‌ شهر قاینات امروز آغاز شد.

وی اظهار داشت: این طرح با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان به صورت مشارکتی از سوی خیرین، دهیاری، بخشداری و تجهیز توسط اداره کل ورزش و جوانان استان انجام شده است.

کریمی گفت: عملیات اجرایی چمن مصنوعی آرین‌شهر از سال ۱۳۹۶ با هزار و ۵۰۰ مترمربع وسعت آغاز شده و اولین زمین چمن مصنوعی در این شهر است.

وی ادامه داد: همچنین زمین چمن مصنوعی شهر اسفدن با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان به مساحت هزار و ۵۰۰ مترمربع با حضور معاون وزیر ورزش افتتاح شد.

آغاز عملیات اجرایی و کلنگ‌زنی چند طرح ورزشی در استان از جمله پیست موتورسواری و سالن ورزشی بیماران خاص از دیگر برنامه‌های معاون وزیر ورزش و جوانان در سفر به خراسان جنوبی است.

http://skhorasan.msy.gov.ir//parameters/msy/modules/cdk/upload/content/news/438135/463505860_473381.jpg

همایش پیاده روی خانوادگی جام فجر در بشرویه برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی جام فجر در روستای جوزدان شهرستان بشرویه برگزار شد
به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و یادبود سردارسپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی همایش پیاده روی خانوادگی در روستای بدون دخانیات جوزردان با حضور مردم ورزش دوست روستا برگزارشد.
شرکت کنندگان پس از زمزمه قرائت دعای ندبه در همایش پیاده روی همراه باهمایش طبیعت گردی شرکت نمودند.
علاقه مندان به ورزش مسیر۵ کیلومتری جوزردان تا کال روستا را پیاده روی نمودند و سپس در ادامه ی برنامه ها درجشنواره بازیهای همگانی شرکت نمودند.
درپایان به قید قرعه تعداد۲۵ جایزه شامل لوازم ورزشی و خانگی تقدیم شرکت کنندگان گردید.

آئین کلنگ زنی سالن ورزشی سقف کوتاه شهرستان خوسف

در نهمین روز از دهه مبارک فجر طی مراسمی با حضور مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان و محمدشفیعی فرماندار شهرستان خوسف کلنگ سالن ورزشی سقف کوتاه شهرستان به زمین خورد.

این پروژه با اعتبار مصوب 5 میلیارد ریال مرحله ساخت آن آغاز خواهد شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور