پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

اتفاقی قابل تأمل و ترسناک؛ کشف مگس و گریس در دوغ‌های شرکتی که رسانه ملی را قبضه کرده! +تصاویر

به گزارش «تابناک»؛ اگر از جمله میلیون‌ها بیننده ثابت برنامه‌های تلویزیونی در کشورمان باشید یا حتی در زمره افرادی باشید که گهگاه برای تماشای مسابقه فوتبال یا والیبال یا حتی انتخابی تیم ملی کشتی و… پای رسانه ملی می‌نشینند، بی شک دیالوگ‌های پرتکرار برخی تبلیغات در خاطرتان نقش بسته است.

منظورمان آن دسته پیام‌های بازرگانی است که کافی است یک بار با کنترل تلویزیون شبکه‌ها را بالا و پایین کرده و رج بزنید تا پی ببرید در چه حجمی تکرار می‌شوند؛ تبلیغاتی که در دوره‌های مختلف ممکن است کمی تغییر کرده و مثلا فلان کفش در رتبه اول پرتکرارترین تبلیغات قرار گیرد یا بهمان روغن و تن ماهی بیسار!

گردونه‌ای که مدتی است، سوزنش روی تبلیغ محصولات شرکتی گیر کرده که با تولید دوغ خود را به بازار ایران معرفی کرد و حالا کسب و کارش را توسعه داده و با برخی اقلام دیگر، می کوشد بازار جدیدی برای خود کسب کرده و توسعه‌ای پر سود را تجربه کند. شرکتی که با افتخار تأکید دارد خط تولید فلان محصولش بهترین نمونه وارداتی از دیگر کشورهاست و لذا خود را قابل اطمینان جلوه می‌دهد.

این ادعا زمانی جالب توجه به نظر می‌رسد که بدانیم شواهدی در نقضشان به دست آمده که عرضه شان به این شرکت، واکنش عجیب ایشان را به دنبال داشته است. آنقدر عجیب که برخی را مجاب کرده پیگیری حقوقی ماجرا را در دستور کار قرار دهند تا دریابند چگونه شرکتی با آن همه ادعا، نگران کشف گریس و مگس در محصولات خوراکی اش نیست؟!

ماجرایی که بهتر است برای آگاهی بهتر از جزئیات آن، پای سخن فردی بنشینیم که مدتی است تماس با کارمندان و مدیران زیرمجموعه این شرکت به کارهایش افزوده شده و زمانی که پی برده این پیگیری‌ها راه به جایی نمی‌برد، ترجیح داده پیگیری حقوقی را در دستور کار قرار دهد و کلیت ماجرا را این گونه شرح می‌دهد؛

«سال‌های طولانی است که در این کسب و کار هستم و به فراخور با اتفاقات عجیبی مواجه شده ام، اما این یکی فرق دارد. چند وقت پیش بعد از آنکه پخشِ شرکت برایم محصولات خواسته شده را آورد، متوجه شدم در یکی از بسته‌های شش تایی دوغ خانواده، یک بطری حاوی لکه‌هایی سیاه است؛ چیزی شبیه آشغال که با کپک و این موارد فرق داشت.
وقتی تاریخ درج شده روی بطری را با دقت نگاه کردم و متوجه شدم که زمان زیادی تا رسیدن تاریخ انقضای محصول وجود دارد، مجاب شدم با پخش شرکت و سپس با کارخانه تماس بگیرم که ابتدا سعی کردند ماجرا را کپک نشان دهند و محصول را مرجوع کنند، در حالی که خبر نداشتند بنده شغلم پیش از این، لبنیاتی بوده و می‌دانم کپک چیست و فرقش با آشغال چیست.
وقتی دیدند که زیر بار نمی‌روم از پخش آمدند تا آن بطری را ببرند و وعده دادند که به جایش کمی محصولات لبنی رایگان می‌دهند که قبول نکردم و زیر بار نرفتم. راستش بابت اینکه قبلا، چند سال قبل یک بار این کار را کرده بودم و از کرده خودم پشیمان شده بودم. این بار گفتم روی ضرورت سلامت این محصول که صبح تا شب تبلیغ می‌کند، می‌ایستم و ایستادم تا اینکه یکی دو روز بعد بسته‌ای دیگر را دیدم که در یک بطری آن مگس مرده شناور است.
این ماجرا مجابم کرد باز به شرکت زنگ بزنم و باز پیشنهادشان را تکرار کردند و وقتی گفتم به وزارت بهداشت اطلاع می‌دهم، تاکید کردند با وکیل شرکت طرف خواهم بود. باز یکی دو روز گذشت تا در بطری دیگر اثر چربی دیدم که فکر می‌کنم گریس است. حالا چندین بطری دوغ دارم که همه پر از آشغال‌های مختلف هستند و مشخص است که تولید بهداشتی شان و بدون دخالت دست، واقعیت ندارد.»

روایتی تأمل برانگیز و عجیب که به تأکید این فرد که سوپرمارکتی در یکی از محلات تهران دارد، به مجادله کلامی پشت تلفن و حضور چند نفر از شرکت در محل کارش نیز منجر شده که تأکید داشته اند تبلیغات پرشمار تلویزیونی محصولات این شرکت، تدبیر مسئولان ارشد کشور برای حمایت از تولیدات داخل و اشتغال زایی است و بر این اساس، کشف چند بطری دوغ حاوی اشیای خارجی موجب نمی‌شود تولید داخلی زیر سؤال برود و کسی متعرض ایشان شود!

اظهارنظری که این فرد را مجاب کرده پیگیری پرونده را در سازمان تعزیرات شروع کرده و با جدیت در صدد وصول آن به نتیجه باشد، چون احتمال می‌دهد این محصولات پر اشکال، گوشه‌ای از اشکالات شرکت هستند که در مرحله بسته بندی و انبارداری و توزیع و پخش به چشم کسی نیامده اند تا حذف شده و از همگان پنهان نگه داشته شوند. احتمالی که دور از ذهن هم نیست، اما بهتر است اظهارنظر در خصوص آن به مجموعه‌هایی مانند وزارت بهداشت و سازمان استاندارد و نهاد‌های ذیربط دیگر سپرده شود.

بر این اساس «تابناک» اعلام آمادگی می‌کند که توضیحات مسئولان را در این خصوص دریافت کرده و جهت تنویر افکار عمومی و مشخص شدن ابعاد دیگر ماجرا، منتشر نماید.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور