پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

آیین تودیع و معارفه مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد

آیین تودیع و معارفه مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی برگزار شد

طی حکمی علی اکبر درانی پور به عنوان مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی منصوب شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ صبح امروز ١٠ تیرماه سالجاری آیین تودیع و معارفه مدیر حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور محمد کمالی (مدیر امور استانهای مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، محمد رضادبیری (مدیر کل حراست استان خراسان جنوبی)،ناصر نبی زاده (مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی) و معاونین و جمعی از مسئولین ستادی این اداره کل،برگزار و محرم ابراری رومنجان مدیر پیشین حراست این اداره کل، تودیع و علی اکبر درانی پور به عنوان مدیر جدید حراست معارفه شد.

مدیر امور استان های مرکز حراست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه با تاکید بر اینکه کادرسازی در حوزه فرهنگ بسیار مهم است که متاسفانه نسبت به آن غفلت شده است ولی دشمن سرمایه گذاری کلانی بر روی آن کرده است، خطاب به کارکنان فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: شما رسالت و وظیفه سنگینی برعهده دارید.

محمد کمالی مسئولان حراست را پل ارتباطی بسیار منطقی و ظریف و خردمندانه بین مسئولان و کارکنان و هنرمندان معرفی کرد و اظهار داشت : مجموعه حراست باید در جهت ایجاد مودت و همدلی در بین مجموعه کارکنان و ارتباط کارکنان با مدیران تلاش کنند.

 ناصر نبی زاده  هم در این جلسه با تاکید بر این که باید برداشت مخاطب از حراست ها توام با مهربانی و ملاطفت باشد، بیان داشت: بیشتر بعد امنیتی حراست ها در جامعه اداری و تشکیلاتی جا انداخته شده، اما فلسفه وجودی حراست همراهی با همکاران، دستگاه و پشتیبانی از مدیران و همکاران در رسیدن به اهداف سازمانی دستگاه ها است.

وی با اشاره به اینکه حساسیت حراست در دستگاه های فرهنگی به دلیل اینکه مخاطبان ما اصحاب فرهنگ و هنر هستند و برخورد با آن ها حساسیت خاصی را می طلبد، بیشتر از سایر ارگان ها است تصریح کرد:مسئول حراست باید با همه سلایق مختلف ارتباط داشته باشد تا بتواند معضلات و مشکلات محیط را بخوبی شناسایی کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کمبودهای اعتبارات مالی و نیز نیروی انسانی را یکی دیگر از معضلات پیش روی فعالیت های فرهنگی و هنری عنوان کرد و گفت:  اهالی فرهنگ طبع حساس و ظریفی دارند، و بدون شک همراهی و همفکری نیروهای امنیتی و اطلاعاتی برای اجرای هرچه بهتر برنامه های حوزه فرهنگ و هنر بسیار مهم است.

 مدیر کل حراست استان خراسان جنوبی هم در این مراسم با اشاره به وظایف حراستی و حفاظتی مسئولان حراست دستگاه های اجرایی گفت:حراست علاوه بر اینکه از کیان اسلامی و ارزشهای دینی حفاظت می کند با شناسایی نقاط ضعف و تهدیدها و همچنین با ارائه پیشنهادات و شناساندن فرصت ها از وقوع جرایم و تخلفات اداری پیشگیری می نماید.

محمد رضا دبیری  با بیان اینکه بحث رخنه فرهنگی این روزها بارها مورد طرح قرار گرفته که باید با دغدغه مندی بیشتری به آن پرداخت گفت:امروز دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از اقتدار رهبر معظم انقلاب و نخبگان، جوانان و مردم ایران اسلامی ناراحت است و عرصه بر استکبار جهانی تنگ شده است.

 در این جلسه همچنین،محرم ابراری رومنجان، مدیر سابق حراست این اداره کل در سخنانی از همکاری مدیران سابق و فعلی مجموعه تشکر کرد و اظهار داشت:در طول یکسال  مسئولیت بنده در حراست موضوع قانون مداری و قانونمند کردن و اعتماد سازی را در سرلوحه کار خود قرار دادم و سعی کردیم با تعامل و ارتباط مبتنی برشرافت  و انسانیت کار خود را به پیش ببریم. 

علی اکبر درانی پور مدیر جدید حراست این اداره کل هم در پایان بیان داشت:عقلانیت،اعتدال ،خردورزی،کارآمدی و مشارکت را در سرلوحه کار خود قرار خواهم داد و همفکری و همکاری از محضر اساتید جز لاینفک کار ماست. 

در این آیین از خدمات ارزنده محرم ابراری رومنجان، مدیر پیشین حراست، تقدیر به عمل آمد و علی اکبر درانی پور به عنوان مدیر جدید حراست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان منصوب شد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور