پیام شهروند

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

دولت یا وزارت اموزش و پرورش یا رئیس جمهور با چه فکر و منطقی مدارس رو حضوی کردند ؟ ؟
حتما باید تعداد زیادی دانش اموز مبتلا بشنوند ?

باسلام ازشهرداری درخواست دارم باکاسبانی که سدمعبرمیکنند برخوردکند سرکوچه نواب صفوی 18جلوبندی سازخودرو باعث سدمعبرمی شود وهرلحظه خدای نکرده شاید اتفاق ناگواری بیفتدلطفا پیگیری فرمایید

سلام
مدتی است که بعد از اجرای بلوار خیابان ملاصدرا ، کار به حال خود رها شده!
لطفا برای تکمیل و رفع نواقص، شهرداری محترم چاره ای بیاندیشد!

شهرداری محترم بیرجند عرض سلام و خدا قوت!
لطفا تکمیل و زیبا سازی بلوار ملاصدرا را در دستور کار خود قرار دهید!

باسلام اداره کل راه و راهداری لطف کنند فبل از انکه اتفاقی برای شهروندان در مسیر انتهای خیابان شهید اوینی به سمت اداره راه بیفتد لا اقل دو طرف خیابان را اسفالت نمایند

سلام : از پارک وسایط نقلیه سنگین در خیابان سپیده ، سپیده 4 به سطوح آمده ایم. از مسوولان پلیس راهور خواهش می کنیم ی فکری برای بردارند. ورودی سپیده 4 به یک پایانه تبدیل شده است. بنده بارها شاهد بوده ام که عوامل گشت پلیس راهور از این خیابان عبور کرده اند و هیچ برخوردی با آنها نکرده اند.

سلام خدمت نماینده شهرستان نهبندان چرا بعد 5 ماه از خدمت جنابعالی هنوز به مشکلات شهرستان رسیدگی نشده مثال جاده ترانزیتی نهبندان به شهداد که هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و حدود 2 سال هست که بسته شده ورفت و آمد در ان در جریان نیست وچرا هیچ کس پا سخگو نیست

سلام جاداره اززحمات بسیارسخت کادردرمان تشکرکنم بخصوص ازهمه عزیزان خدمهای بخشهای کوید19اجرشان باسیدشهدا

عزیزم نشستن 8 الی 9 ساعت پشت سیستم که شاید در بعضی روزها بیشتر هم بشود را با در نظر گرفتن تسهیلاتی که به این قشر پرداخت می گردد را با هم مقایسه کنید در این شرایطی که همکاران بانکی با خطرات این بیماری مهلک خالصانه در حال انجام وظیفه هستند قدری بیاندشید

سلام خدمت جناب مدیر کل ورزش و جوانان چرا در مورد مجمع هیات اسکیت شفاف سازی نمیکنبن که ما هم بدانیم؟؟؟؟؟

سلام جناب مدیر کل محترم ورزش و جوانان چرادرموردابطال رای مجمع هیت اسکیت شفاف سازی نمیکنید ؟؟؟

با سلام به گفته رییس جمهور بالاترین مقام اجرایی کشور برای وام های خوداشتغالی 2 ماه تنفس در نظر گرفته شد من 1 ماه را اشتباه زودتر پرداخت کردم ولی بانک ملت شعبه معلم قسط دوم را هم در سررسید قسط منظور کرد هم دیرکرد به آن اضافه کرد لطفاً به فکر مردم هم باشید

سلام و خداقوت.درخیابان پاسداران حدفاصل میدان جانبازان و تقاطع شهید محلاتی حداقل دومورد نیاز به محل عبور ویلچری میباشد که اقدامی نشده.

آگهی استخدامی/نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران/کانون های وکلای دادگستری/ قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء/سازمان بورس و اوراق بهادار/شرکت مهندسی آبی ساز کاریز/

استخدام نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

نیروی هوایی ارتش ج.ا.ا در ادامه راه شهیدان والامقام و به منظور حفظ تمامیت ارضی و تامین نیروی انسانی خود در طیف افسری و کارمندی از بین جوانان مومن، متعهد و علاقه‌مند به حرفه نظامی‌گری و رزمندگی دارای روحیه انقلابی، ولایتمداری، سلحشوری، استکبارستیزی، از جان‌گذشتگی، ایثارگری و بسیجی، همرزم می‌پذیرد.

> شرایط عمومی

(1) متدین به دین مبین اسلام.

(2) تابعیت جمهوری اسلامی ایران

(3) ایمان به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران و آمادگی فداکاری در راه تحقق اهداف آن.

(4) اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه.

(5) کسانی که به عنوان عضو به نیروی هوایی ارتش ج . ا . ا می‌پیوندند باید برای رزمنده شدن وارد شوند و جهت پاسداری از استقلال، تمامیت ارضی، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ادامه راه شهیدان، آمادگی خدمت در یگان های تابعه نهاجا متناسب با نیاز سازمانی را داشته باشند.

(6) شاخصه‌های تدین، انقلابی بودن، روحیه ایثار و فداکاری و انگیزه خدمتی بعنوان یک اصل مورد توجه قرار می‌گیرد .

(7) سپردن تعهد کافی مبنی بر پرداخت دو برابر هزینه‌های دوره آموزشی در صورت استعفاء یا اخراج برابر قوانین و مقررات ارتش ج . ا . ا.

(8) شرط سنی برای داوطلبان افسری پیمانی (جدول الف) و کارمندی علمی(جدول ب) حداکثر 28 سال (متولدین 01/08/70 به بعد) (به استثنای مدارک دکتری که 30 سال می باشد)و جهت داوطلبان کارمندی تجربی (جدول ج) حداکثر 26 سال (متولدین 01/08/72 به بعد) می باشد. (در صورت انجام خدمت سربازی مدت خدمت دوره ضرورت به حداکثر سن داوطلبان اضافه می‌شود همچنین فرزندان شهداء، آزادگان از کار افتاده کلی و جانبازان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل معاف می باشند، ارائه مدرک معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران در اینخصوص الزامی می باشد ).

(9) دارا بودن سلامت جسم و روان برابر معاینات پزشکی (پس از قبولی در آزمون ورودی).

(10) فقدان محکومیت موثر کیفری و محکومیت ناشی از اقدام علیه امنیت کشور، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

(11) عدم عضویت یا وابستگی و هواداری از احزاب، گروه ها و سازمان‌های سیاسی.

(12) عدم معروفیت به فساد اخلاقی برابر ضوابط گزینش.

> شرایط اختصاصی

(1) داشتن مدرک تحصیلی متناسب با تخصص های پیش بینی شده جهت داوطلبین افسری وکارمند علمی (جداول الف و ب) با حداقل معدل 14.

(2) دارا بودن دیپلم مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش مرتبط با تخصص های کارمند تجربی(جدول ج) و در صورت نداشتن دیپلم مرتبط، ارائه گواهینامه مهارت فنی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای در راستای رشته ثبت نامی الزامی می باشد.

(3) داوطلبانی که قبلاً بصورت پیمانی در نیروهای مسلّح خدمت نموده اند نمی توانند مجدداً بصورت پیمانی استخدام گردند.

(4) استخدام مشمولین وظیفه عمومی مستلزم ارائه مستندات دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از اداره وظیفه عمومی ناجا می باشد (استخدام مشمولین غایب و دارندگان کارت معافیت پزشکی ممنوع است).

(5) سپردن تعهد خدمتی برابر مقررات ارتش جمهوری اسلامی ایران .

(6) موفقیت در آزمون ورودی، معاینات پزشکی، آمادگی جسمانی و صلاحیت های گزینشی. ضمناً جهت داوطلبان رشته های کارمندی تجربی، قبولی در آزمون عملی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

(7) نداشتن تعهد خدمتی یا استخدامی به دستگاه‌های دولتی و بخش خصوصی.

نکاتی که ضروری است داوطلبان گرامی به آن توجه کافی مبذول دارند :

(1) تعیین نوع استخدام پذیرفته شدگان (رسمی / پیمانی) بر اساس نیاز و مقتضیات سازمانی صورت می پذیرد.

(2) در هر مرحله از گزینش که مشخص گردد داوطلب فاقد شرایط اعلام شده می باشد بلافاصله از ادامه مراحل گزینش وی جلوگیری بعمل خواهد آمد.

(3) مدت قرارداد نظامیان پیمانی 5 سال و کارمندان پیمانی 6 سال می باشد لیکن کارکنان مربوطه پس از اتمام دوره پیمانی در صورت نیاز نهاجا، تمایل فردی و احراز شرایط لازم، وفق مقررات جاری از پیمانی به رسمی تبدیل وضعیت خواهند شد.

(4) خدمت کارکنان پیمانی به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی گردیده و در صورتی که قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت رها گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

> امتیاز ها

1ـ مدت آموزش برای داوطلبان افسری پیمانی (جدول الف) حداقل 9 ماه شبانه روزی و برای داوطلبان کارمندی (جداول ب و ج) حداقل دو ماه شبانه روزی می باشد و در این مدت کلیه هزینه ها از قبیل : وسایل کمک آموزشی ، خوراک پوشاک، بهداشت و درمان و اسکان به عهده نیروی هوایی خواهد بود و همچنین ماهیانه مبلغی بعنوان حقوق برابر قوانین و مقررات آجا به آنان پرداخت می گردد.

2- کلیه پذیرفته شدگان از امتیازات مربوط به طرح نظام هماهنگ پرداخت حقوق کارکنان دولت، وام های مصوب، کارت اعتباری حکمت، بیمه خدمات درمانی، بیمه عمر و سایر خدمات رفاهی برابر مقررات موجود برخوردار خواهند شد و پس از طی دوره های آموزشی پیش بینی شده به درجه/ رتبه مصوب نائل خواهند گردید.

تبصره: در خصوص اعطاء امتیازات مربوط به عائله تحت تکفل مستخدمین، وفق ضوابط جاری اقدام خواهد شد.

> مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

1ـ 3 قطعه عکس 4×3 پشت نویسی شده.

2- اصل و روگرفت مدرک کارشناسی مرتبط یا گواهی موقت پایان تحصیلات برای افسران وکارمندان علمی.

3- اصل و روگرفت مدرک دیپلم مرتبط برای کارمندان تجربی و در صورت نداشتن دیپلم مرتبط، ارائه مدرک دیپلم غیر مرتبط به همراه گواهی مهارت فنی و حرفه ای از مراکز آموزش فنی و حرفه ای الزامی می باشد.

تبصره: درج معدل در مدارک تحصیلی (موقت یا دائم) الزامی می باشد.

4- اصل شناسنامه و یک سری روگرفت از تمامی صفحات .

5- اصل و روگرفت کارت ملی یا ابلاغیه شماره ملی .

6- اصل و روگرفت کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به خدمت یا برگه اعزام به خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل .

7- واریز مبلغ 000/ 600 ریال (ششصد هزار ریال) به حساب 5151579091005 به نام درآمد حاصل از جذب و گزینش دانشجو آجا و ارائه اصل فیش واریزی در زمان ثبت نام. (ضمناً مبلغ واریزی به هیچ عنوان قابل استرداد نمی باشد).

8- خانواده درجه یک شهداء ، جانبازان ، آزادگان ، فرزندان کارکنان نیروهای مسلح و داوطلبان عضو بسیج فعال بایستی هنگام ثبت نام اصل و روگرفت نامه معتبر از مراجع ذیصلاح دال بر مشمولیت خود را ارائه نمایند.

9- ارائه تصاویر اسکن شده شناسنامه و کارت ملی ، وضعیت نظام وظیفه ، مدرک تحصیلی و نامه مربوط به امتیازات مصوب (فرزندان” شهید ، جانباز، آزاده ، نظامی”و بسیج فعال ) در قالب لوح فشرده به مسئول دفاتر استخدام (هر کدام از تصاویراسکن شده با پسوند JPG.* و حداکثر ظرفیت 200کیلو بایت ).

10-دارندگان مدارکی که مشمول طرح های پژوهشی در زمینه نیروی انسانی می باشند به هنگام ثبت نام روگرفت گواهی اتمام طرح و یا معافیت از آن را ارائه نمایند.

* شایان ذکر است اصل مدارک ارائه شده جهت ثبت نام صرفاً جهت رؤیت مسئولین دفاتر استخدام می باشد و پس از بررسی در زمان ثبت نام عیناً به داوطلبین اعاده می گردد.

جدول الف) طرح استخدام تخصص های افسری

ردیف مقطع تحصیلی تخصص تعداد/نفر جنسیت نوع استخدام
۱ کارشناس مهندسی رایانه-نرم افزار ۴ مرد پیمانی
۲ کارشناس آموزش زبان انگلیسی ۲ مرد پیمانی
۳ کارشناس پرستاری ۸ مرد پیمانی
۴ کارشناس شنوایی سنجی ۲ مرد پیمانی
۵ کارشناس فیزیوتراپی ۲ مرد پیمانی
۶ دکترای حرفه ای دامپزشک عمومی ۳ مرد پیمانی
۷ کارشناس بهداشت محیط ۲ مرد پیمانی
۸ کارشناس موسیقی –نوازندگی سازهای ایرانی،کلاسیک،جهانی و نظامی ۲ مرد پیمانی

جدول ب) طرح استخدام کارمندی علمی :

ردیف مقطع تحصیلی رشته تحصیلی و گرایش تعداد/نفر جنسیت نوع استخدام
۱ دکترای حرفه ای پزشک عمومی ۴ مرد و زن رسمی
۲ کارشناس بینایی سنجی ۱ مرد و زن رسمی
۳ کارشناس پرستاری ۳ مرد و زن پیمانی
۴ کارشناس بینایی سنجی ۱ مرد و زن پیمانی

جدول ج) طرح استخدام کارمندی تجربی:

ردیف مقطع تحصیلی تخصص تعداد/نفر جنسیت نوع استخدام
۱ دیپلم آشپزی ۴ مرد رسمی
۲ دیپلم لباسشویی ۴ مرد رسمی
۳ دیپلم شستشوی وسایل پرنده ۳ مرد رسمی
۴ دیپلم رنگ آمیزی و نقاشی وسایل پرنده ۴ مرد رسمی
۵ دیپلم آهنگری و جوشکاری ۲ مرد پیمانی
۶ دیپلم لوله کش ۲ مرد پیمانی
۷ دیپلم بسته بندی اجناس و اقلام ۲ مرد پیمانی

> نحوه ثبت نام

داوطلبان لازم است با همراه داشتن اصل و روگرفت مدارک خواسته شده از تاریخ 13/ 07/ 98 الی 14/ 08/ 98 در ایام هفته از ساعت (8:00 الی 13:00) و دوشنبه‌ها و پنج‌شنبه‌ها از ساعت (8:00 الی 11:00) حضوراً به یکی از حوزه‌های ثبت نام اشاره شده زیر مراجعه و پس ازتحویل مدارک نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است به مدارکی که از طریق پست ارسال گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

تبصره: در صورت تکمیل ظرفیت قبل از اتمام مهلت تعیین شده، ثبت نام متوقف خواهد شد.

>نشانی دفاتر استخدامی برای ثبت نام

1- تهران : میدان امام حسین (ع )- خیابان دماوند – خیابان شهید غفاری نسب (حجت) – فرماندهی آموزشهای هوایی شهید خضرائی- دایره گزینش و استخدام – تلفن: 35743413 021 و 35743284 021 و 35743275 021 .

2- شیراز : درب اول پایگاه – جنب تالار پارس – دفتر استخدام – تلفن :07137209357

3- اصفهان : خانه اصفهان – خیابان گلخانه – چهار راه نیروی هوایی- منازل سازمانی– دفتر استخدام– تلفن :03134132923

4- تبریز : میدان آذربایجان – پایگاه هوایی شهید فکوری – دفتر استخدام– تلفن :04132642400-04131422128-04131422673

5- همدان :شهرستان کبودر آهنگ – پایگاه هوایی شهید نوژه – ساختمان هتل H – جنب دفتر سازمان خدمات درمانی نیروهای مسلح – دفتر استخدام – تلفن :08135552724

6- دزفول : پایگاه وحدتی – بین دزفول و اندیمشک – دفتر استخدام– تلفن : 06142420329-06142428741

7 – بوشهر: پایگاه هوایی شهید یاسینی – میدان شهدای پایگاه – درب جنوبی پایگاه – دفتر استخدام– تلفن 31543300 077

8- بندر عباس : بلوار علی ابن ابیطالب ( ع ) – پایگاه شهید عبدالکریمی – دفتر استخدام– تلفن :07633702133 – 07632701515

9- محمودآباد: کیلومتر6 جـاده محمودآبـاد به فریدونکنـار – روبروی روسـتای دریاسر – مجتمع آموزشی نجـات خدمه بیشه کلا – دفتر استخدام– تلفن: 02135744441

10- کرمان – انتهای بلوار جمهوری- پایگاه مقدم خلبان شهید کاربر – دفتر استخدام – تلفن :03432822373

11- مشهد: انتهای خیابان فدائیان اسلام (نخریسی)– روبروی دفتر مرکزی مترو -دفتر استخدام منطقه پدافند هوایی شمال شرق – جنب بانک سپه – تلفن : 05133442828

12- کرمانشاه: بلوار شهید کشوری – بعد از ترمینال کاویانی – نرسیده به میدان امام خمینی- دفتر استخدام

13- چابهار: شهرستان کنارک – روبروی دادگستری- درب ورودی پایگاه برادران شهید دل حامد- دفتر استخدام تلفن: 05431264038 – 05431264042

14- امیدیه: جاده امیدیه به رامشیر – قبل از شهرستان رامشیر – پایگاه مقدم شهید اردستانی- منازل سازمانی- هتل ستاره دفتر استخدام- تلفن : 06922629129

15- بیرجند – کیلومتر 2 جاده بیرجند به مشهد – روبروی شرکت نفت – دفتر استخدام پایگاه هوایی شهید حسینی بیرجند تلفن 05632321494

(چ) زمان و مکان برگزاری آزمون ورودی:

> زمان و مکان برگزاری آزمون ورودی

تقویم آزمون
زمان برگزاری آزمون ساعت ۳۰ :۷ روزسه شنبه  مورخه۲۸/ ۰۸/ ۹۸ مختص افسری و کارمندی علمی (جداول الف و ب )  و  ۲۹/ ۰۸/ ۹۸ مختص کارمندی تجربی ( جدول ج )« حضور داوطلبین حداقل ۳۰ دقیقه قبل از شروع آزمون الزامی می باشد »
محل برگزاری آزمون تهران-  میدان امام حسین (ع ) _ خیابان دماوند _ خیابان شهید غفاری نسب ( حجت ) فرماندهی آموزش های هوائی شهید خضرایی (در سایر شهرها آزمون برگزار نمی شود)
مواد  امتحانی داوطلبین طیف های افسری (جدول الف) و کارمند علمی ( جدول ب) دروس تخصصی هر رشته در مقطع کارشناسی، زبان انگلیسی، رایانه، اطلاعات عمومی، هوش
داوطلبین طیف کارمندی تجربی  (جدول ج) معلومات مرتبط با تخصص، ادبیات فارسی، دین و زندگی، اطلاعات عمومی، هوش

* ارزیابی علمی داوطلبین رشته زبان انگلیسی پس از برگزاری آزمون ورودی انجام می پذیرد.

کانونهای وکلای دادگستری

شرکت مشمولان سربازی در آزمون وکلای قوه قضائیه

خبر 14 آبان 98: امکان شرکت در آزمون وکلای قوه قضائیه قبل از انجام خدمت سربازیسخنگوی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح از فراهم شدن امکان شرکت در آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه برای کارشناسان حقوقی، رسمی و مشاوران خانواده قبل از انجام خدمت سربازی خبر داد.

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: به دنبال اجرای سیاست‌های قرارگاه مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح که با هدف ارتقای مهارت‌های سربازان و بهینه‌سازی مدت خدمت سربازی در حال انجام است طی جلسه‌ای با حضور مسئولان قرارگاه مهارت‌آموزی و رئیس مرکز وکلای قوه قضاییه هماهنگ شد تا براساس تفاهم‌نامه مشترک امکان شرکت کارشناسان حقوقی، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قبل از انجام خدمت سربازی در آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه فراهم شود.

وی افزود: در همین راستا نیز افرادی که در این آزمون شرکت کرده و در آن پذیرفته شوند در صورتی که به سربازی اعزام شوند تا حد امکان در امور حقوقی، کارشناسی و مشاوره در نیروهای مسلح فعالیت خواهند کرد و پس از پایان سربازی نیز مدرک رسمی مربوط به این مهارت را اخذ می‌کنند.

وی درباره زمان اجرای این طرح نیز گفت: در جلسه مقرر شد تا این مسئله به صورت همه جانبه بررسی شده و به زودی تفاهم‌نامه‌ای در این زمینه به امضای قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی سربازان نیروهای مسلح و مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه برسد که پس از امضای این تفاهم‌نامه این امر نیز اجرایی خواهد شد.

استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (اطلاعیه جدید)

خبر 12 مهر 98: اطلاعیه مدیریت گزینش و استخدام نیروی پدافند هوایی ارتش (منبع: سایت پدافند هوایی ارتش)

مدیریت گزینش و استخدام نیروی پدافند هوایی پیرو آگهی استخدام در طیف های افسری، کارمندی علمی و تجربی نیروی پدافند هوایی اطلاعیه ای صادر کرد.

بنا بر این اطلاعیه|، داوطلبان محترمی که به دفاتر عضویابی نیروی پدافند هوایی ا.ج.ا ایران در اقصی نقاط کشور جهت ثبت نام مراجعه نموده اند، میبایست برابر برنامه زمانبندی ذیل در ساعت 6:30 صبح تاریخ های اعلام شده جهت سیر فرایند گزینش حضور یابند، بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ های ذکر شده به منزله انصراف تلقی شده و در روزهای آتی مورد پذیرش قرار نخواهند گرفت ، لازم بذکر است مدت حضور هریک از داوطللبان حداکثر 3روز کاری خواهد بود .

آدرس تهران- اتوبان بسیج- بزرگراه هجرت- جنب بانک سپه شعبه هجرت ستاد نیروی پدافند هوایی ا.ج.ا ایران (معاونت نیروی انسانی – مدیریت گزینش، عضویابی و استخدام)

توضیح 1: زمان حضور داوطلبان کارمندی تجربی در تخصص برق کنترل از طریق تماس ابلاغ خواهد شد.

توضیح 2: ظرفیت پذیرش قبولین آزمون تخصصی در سه رشته کارشناسی عمران ، مکانیک و نرم افزار هشت (8) برابر ظرفیت سهمیه استخدامی مندرج در آگهی استخدامی میباشد.

توضیح 3: هزینه معاینات پزشکی برای هر داوطلب مبلغ 700 هزار ریال می باشد.

رشته تحصیلی آزمون تخصصی تاریخ مراجعه
کارشناسی عمران کلیه دروس تخصصی مقطع کارشناسی روز شنبه 18/ 08/ 98
کارشناسی مکانیک کلیه دروس تخصصی مقطع کارشناسی روز یکشنبه 19/ 08/ 98
کارشناسی نرم افزار کلیه دروس تخصصی مقطع کارشناسی روز دوشنبه 20/ 08/ 98
دستگاه های حرارتی و تهویه- آشپز آزمون مهارت فنی روز شنبه 25/ 08/ 98
پمپ های آبرسانی و تصفیه آب- لوله کش- باغبان آزمون مهارت فنی روز یکشنبه 26/ 08/ 98
سرویس و نگهداری آسانسور- راننده پایه 1 آزمون مهارت فنی روز دوشنبه 27/ 08/ 98
راننده ویژه- جلوبندی خودرو- چاپ و نشریات – مولد قدرت آزمون مهارت فنی روز سه شنبه 28/ 08/ 98
پروتزهای دندانی روز شنبه 02/ 09/ 98
بهداشت محیط – بهداشت عمومی- روانشناسی – فوریتهای پزشکی روز یکشنبه 03/ 09/ 98
دامپزشکی روز دوشنبه 04/ 09/ 98
موسیقی روزدو شنبه 04/ 09/ 98

استخدام پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران سال 98 – 17 مهر 98

نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در راستای ادامه راه شهیدان و به منظورتأمین نیروی انسانی موردنیاز ازبین جوانان مومن ، ولایتمدار و انقلابی که دارای یکی از مدارک دیپلم ،کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های مندرج در آگهی جهت انجام خدمت  در تمامی نقاط پدافندی واقع در جغرافیای کشور عزیزمان ایران اسلامی در طیف های نظامی و کارمندی همرزم می‌پذیرد.

> شرایط عمومی

1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران
2- متدین به دین مبین اسلام ، دارای روحیه انقلابی ، سلحشوری ، رزمندگی ، ایثار وشهادت طلبی و اعتقاد و التزام به ولایت فقیه و احکام اسلامی
3- نداشتن سوء پیشینه کیفری ، سیاسی و اخلاقی
4- عدم سابقه اعتیاد به مواد مخدر و محرومیت از خدمات دولتی
5- داشتن سلامت روانی و جسمانی برابر گواهی اداره بهداشت و درمان(حداقل قد160 سانتیمتر)
6- موفقیت در آزمایش های ورودی(علمی، روان سنجی، عقیدتی، مصاحبه حضوری و آمادگی جسمانی)
7- داشتن مدرک فارغ التحصیلی معتبر در رشته‌های مورد نیاز در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با معدل کل حداقل 14 (دارندگان معدل بالاتر در اولویت بوده و فرزندان معظم شهداء، جانبازان از کار افتاده کلی و آزادگان از کار افتاده کلی با ارائه مدرک معتبر و مورد تائید نهادهای مراکز استانها از اعمال شرط معدل معاف می‌باشند)
8- نداشتن تعهد خدمت به سازمان‌های دولتی و غیردولتی به صورت رسمی، آزمایشی و یا پیمانی
9- محل خدمت بر اساس استانهای تعیین شده مندرج در جداول (الف) و (ب) و پس از خاتمه دوران آموزشی خواهد بود.
10-داشتن کارت پایان خدمت، گواهی اشتغال به خدمت سربازی و یا برگه اعزام به خدمت بدون مهر غیبت. 11- سپردن تعهد خدمتی 5 ساله برای نظامیان و 6 ساله برای کارمندان برابر ضوابط قانون ارتش جمهوری اسلامی ایران.
12- آمادگی انجام ماموریت در هر منطقه ای که سازمان تعیین نماید.

سازمان بورس و اوراق بهادار (استخدام جدید)

 استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار – 28 مهر 98

سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت های تابعه آن، به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود (در رده کارشناسی) از میان دانش آموختگان ممتاز و نخبه دانشگاه‌های کشور (طبق جدول ذیل) دعوت به همکاری می‌نماید.

استخدام در سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت­های تابعه آن، تابع مقررات استخدامی سازمان می ­باشد و مستخدمین برای مدت معین و کار مشخص به استخدام درمی­ آیند. متقاضیان با دارا بودن شرایط عمومی استخدام پس از انجام آزمون، مصاحبه استخدامی و گزینش، در صورت کسب امتیاز برتر دعوت به کار خواهند شد.

> شرایط عمومی

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران؛
متدین بودن به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران؛
دارا بودن توانایی کامل جسمی و فکری برای انجام کاری که استخدام می­شود و مبتلا نبودن به امراض مسری و عدم اعتیاد به مواد مخدر به تشخیص مرجع پزشکی مورد تأیید سازمان؛
دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت قانونی (برای آقایان)؛
دارا بودن شایستگی اخلاقی لازم و ارائه گواهی عدم سوء­پیشینه؛
عدم اشتغال به تحصیل در زمان ثبت نام؛
دارا بودن شرایط احراز شغل موردنظر و سایر شرایط استخدامی سازمان و یا شرکت های تابعه؛
آشنایی کامل به زبان انگلیسی براساس معیارهای سازمان؛
آشنایی با رایانه و مهارت­ های ICDL.
امتیازات همه شرکت­ کنندگان بر مبنای معدل، دانشگاه و رشته تحصیلی تعیین و از بالاترین امتیازات، برای آزمون دعوت به عمل خواهد آمد. جزئیات آزمون و مصاحبه، متعاقباً از طریق بخش اطلاعیه­ های سامانه emp.seo.ir و براساس گروه شغلی مربوطه اعلام خواهد شد.

شرایط اختصاصی (فردی) احراز شغل

ردیف عناوین شغلی تعداد نیروی مورد نیاز رشته های تحصیلی مورد نیاز حداقل مدرک تحصیلی حداقل سابقه کار لازم (با بیمه) شرایط لازم اختصاصی طرف قرارداد (سازمان یا شرکت های تابعه)
1 کارشناس معاونت نظارت بر بورس­ها و ناشران 4 حسابداری، مدیریت مالی و گرایش های آن، مهندسی مالی کارشناسی ارشد 2 سال توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه سازمان بورس و اوراق بهادار
2 کارشناس معاونت حقوقی 5 حقوق و گرایش­ های آن کارشناسی ارشد 2 سال تسلط بر مفاهیم و مبانی حقوق بازار سرمایهتوانایی نگارش متون حقوقی اعم از شکواییه، لایحه، دادخواست و …

توانایی تحقیق و پژوهش در زمینه حقوق بازار سرمایه در منابع داخلی و خارجی

توانمندی گفتاری و نوشتاری در ارائه مباحث و مطالب حقوقی

توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه

سازمان بورس و اوراق بهادار
3 کارشناس مرکز پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی (مالی) 2 حسابداری، مدیریت مالی، مهندسی مالی، اقتصاد، ریاضیات مالی، آمار کارشناسی ارشد 2 سال توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه سازمان بورس و اوراق بهادار
4 کارشناس مرکز پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی (فناوری اطلاعات) 1 مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)، علوم کامپیوتر کارشناسی ارشد 2 سال آشنایی با Database
کار با داده کاوی (Data mining)
سازمان بورس و اوراق بهادار
5 کارشناس مرکز نظارت بر امنیت اطلاعات بازار سرمایه 2 امنیت اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات، نرم افزار، سخت افزار، شبکه، هوش مصنوعی کارشناسی ارشد 2 سال *تسلط بر مفاهیم  امنیت اطلاعات*تسلط بر ارزیابی امنیتی و تست نفوذ برنامه­ های کاربردی و شبکه

*آشنایی با ممیزی سیستم مدیریت امنیت اطلاعات

*آشنایی با امن ­سازی­های سیستم عامل ­ها، وب سرورها و سیستم­های مدیریت پایگاه داده مختلف

*آشنایی با استانداردها و بهترین تجربیات امنیتی

*آشنایی با سرفصل ­های دوره CEH، SANS-SEC542، SANS-SEC642

*آشنایی با یکی از زبان­ های برنامه نویسی رایج

*توانایی تدوین گزارشات و مستندات فنی و نامه نگاری اداری

*داشتن روحیه کار تیمی و گروهی

و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه

سازمان بورس و اوراق بهادار
6 کارشناس روابط عمومی 1 ارتباطات، روابط عمومی، مدیریت رسانه، خبرنگاری و روزنامه نگاری کارشناسی ارشد 2 سال *آشنایی با حوزه ارتباطات رسانه ­ای بازار سرمایه*دارای روابط عمومی مناسب

*آشنایی با بازار سرمایه و فرایندهای آن

* توانمندی در ارائه برنامه در حوزه ­های فرهنگ­ سازی و نمایشگاهی

و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه

سازمان بورس و اوراق بهادار
7 کارشناس امور بین الملل 1 مدیریت مالی، مهندسی مالی، اقتصاد، ریاضیات مالی و حسابداری کارشناسی ارشد 2 سال *تسلط کامل به زبان انگلیسی
*آشنایی با بازار سرمایه و فرایندهای آن
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه
سازمان بورس و اوراق بهادار
8 کارشناس مدیریت امور مالی 2 حسابداری، مدیریت مالی کارشناسی ارشد 2 سال *تسلط به حسابرسی
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه
سازمان بورس و اوراق بهادار
9 کارشناس مدیریت فناوری اطلاعات 3 مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، مهندسی صنایع – (تمامی گرایش ها) کارشناسی 2 سال تسلط به تحلیل و طراحی نرم افزارتسلط به ASP.NET، Entity Framework

آشنا به برنامه نویسی با معماری MVC

آشنا به زبان برنامه نویسی .NetCore

آشنا به RESTful API

تسلط به HTML, CSS, javascript, JQuery

تسلط به بانک اطلاعاتی MS SQL Server

آشنایی به فریم ورک Angular

تسلط به مفاهیم مدیریت پروژه

تسلط به متدولوژی چابک

آشنایی به مفاهیم UI/UX

مسلط به معماری نرم افزار و Design Paternها

موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه

سازمان بورس و اوراق بهادار
10 کارشناس مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی 1 مدیریت منابع انسانی، مدیریت دولتی، مدیریت اجرایی کارشناسی ارشد 2 سال *آشنا فرایندهای منابع انسانی از جمله طراحی ساختار سازمانی، ارزیابی شغل و طراحی شناسنامه شغلی، مدیریت استعداد، مدیریت عملکرد و مدیریت کارراهه شغلی*آشنا با استانداردها و سیستم های مدیریت کیفیت و مدل تعالی سازمانی

*آشنا با سیستم های مدیریت فرایندها و بهبود آنها و دارای تفکر سیستمی

و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه

سازمان بورس و اوراق بهادار
11 کارشناس مدیریت حراست 2 مدیریت بحران، حفاظت اطلاعات، جرم شناسی، حسابداری، مدیریت مالی کارشناسی 2 سال *تسلط به امور حراستی و سابقه کار در این حوزهو توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه سازمان بورس و اوراق بهادار
12 کارشناس اداره مبارزه با پولشویی 2 حسابداری، مدیریت مالی و گرایش های آن کارشناسی ارشد 2 سال *توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه سازمان بورس و اوراق بهادار
13 کارشناس خبر 1 مدیریت رسانه، علوم ارتباطات و رشته های مرتبط کارشناسی ارشد 5 سال *سابقه مفید در خبرگزاری های اقتصادی و بازار سرمایه
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
14 کارشناس مالی 1 مدیریت مالی و حسابداری کارشناسی ارشد 5 سال *سابقه مفید در حسابداری شرکت های خدماتی
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
15 کارشناس توسعه بازار 2 اقتصاد، مدیریت و حسابداری کارشناسی ارشد 5 سال *سابقه مفید در بازار سرمایه و توسعه بازار
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه
شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس
16 کارشناس نرم افزار (1) 7 مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر کارشناسی 2 سال C#
Asp.net MVC
SQL Server
JavaScript
Angular
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
17 کارشناس نرم افزار (2) 4 مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر کارشناسی 2 سال تسلط به PLSQL و Linux
مهارت در مدیریت دیتابیس Oracle
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
18 کارشناس نرم افزار (3) 7 مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر کارشناسی 2 سال سابقه برنامه نویسی
آشنا به محیط لینوکس
آشنا با sed ، awk ، shell script
آشنا با یکی از SQL Server ، PLSQL یا Oracle
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
19 کارشناس نرم افزار (4) 1 مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر کارشناسی 2 سال برنامه نویس JAVA
تسلط بر اسپرینگ
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
20 کارشناس نرم افزار (5) 1 مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر کارشناسی 2 سال تسلط بر پایگاه های داده تحلیلی
تسلط بر یکی از ابزارهای OWB و ODI
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
21 کارشناس نرم افزار (6) 1 مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر کارشناسی 2 سال برنامه نویس PLSQL
تسلط بر ابزار Oracle APEX
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
22 کارشناس نرم افزار (7) 1 مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر کارشناسی 2 سال آشنایی کافی با زیر ساخت کلان داده
تسلط بر مجموعه ابزارهای Cloudera
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
23 کارشناس سخت افزار 1 مهندسی کامپیوتر (سخت افزار)
مهندسی الکترونیک
کارشناسی 2 سال تسلط بر سرورهای لینوکس و ویندوز
مجازی سازی
مدیریت دامنه
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
24 کارشناس شبکه 1 مهندسی کامپیوتر (سخت افزار و شبکه)
مهندسی الکترونیک
کارشناسی 2 سال تسلط بر مفاهیم Routing و Switching
پیکره بندی Firewall
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
25 کارشناس تاسیسات مرکز داده 1 مهندسی برق
مهندسی مکانیک
مهندسی کامپیوتر (سخت افزار)
کارشناسی 3 سال آشنایی با تابلوهای ولتاژ پایین و بالا و نحوه کار با آن ها
آشنایی با دستگاه UPS
آشنایی با دیزل ژنراتور
آشنایی با سیستم های خنک کننده و پمپ ها
شرکت مدیریت فناوری بورس تهران
26 برنامه‌نویس دات‌نت 5 مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار)، مهندسی فناوری اطلاعات کارشناسی 3 سال *تسلط عملیاتی به تحلیل و طراحی نرم افزار و پایگاه داده*توانایی توسعه کدهای سمت کلاینت و سرور برای اپلیکیشن های وب

*قابلیت کار تیمی و ارتباط نزدیک بین تیم توسعه و تیم عملیات در قالب چرخه توسعه نرم افزار

*آشنایی و مشارکت در معماری و ارائه راهکارهای نسل جدید نرم افزارها

*توانمندی کار با ابزارهای یکپارچه سازی و کنترل سورس کد

*توانایی توسعه نرم افزارهای موجود و اضافه کردن فیچرها و نیازهای جدید

*تسلط کامل به ابزارها و تکنولوژی های دات نت،

*معماری چندلایه، معماری DDD و سرویسگرا
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه

شرکت رایان بورس
27 برنامه نویس پایتون 2 مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار)، مهندسی فناوری اطلاعات کارشناسی 3 سال *تسلط عملیاتی به تحلیل و طراحی نرم افزار و پایگاه داده*توانایی توسعه کدهای سمت کلاینت و سرور برای اپلیکیشن های وب

*قابلیت کار تیمی و ارتباط نزدیک بین تیم توسعه و تیم عملیات در قالب چرخه توسعه نرم افزار

*آشنایی و مشارکت در معماری و ارائه راهکارهای نسل جدید نرم افزارها

*توانمندی کار با ابزارهای یکپارچه سازی و کنترل سورس کد

*توانایی توسعه نرم افزارهای موجود و اضافه کردن فیچرها و نیازهای جدید

*تسلط کامل به ابزارها و تکنولوژی های پایتون، معماری چندلایه، معماری DDD و سرویسگرا
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه

شرکت رایان بورس
28 کارشناس حسابداری و مالی 1 حسابداری، مهندسی مالی کارشناسی 2 سال *تسلط به مفاهیم حسابداری شرکتی و فروش خدمات*تسلط به کار با نرم افزارهای حسابداری و مالی

*تسلط به امور بیمه و مالیات کارکنان و قراردادهای شرکت

*توانمندی در تهیه و ارائه گزارشات مالی و انحرافات بودجه ای
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه

شرکت رایان بورس
29 کارشناس منابع انسانی و پشتیبانی 1 مدیریت منابع انسانی، مدیریت و رشته های مرتبط کارشناسی 2 سال *آشنایی با فرایندهای حوزه منابع انسانی*تسلط بر قوانین کار و بیمه تامین اجتماعی

*آشنایی با امور استخدامی و جذب نیرو

*اجرای تمامی مکاتبات و امور اداری مربوط به منابع انسانی

*جمع آوری، نگهداری و تحلیل اطلاعات پرسنلی

*مسلط به مجموعه Office

*مسلط به انجام امور بیمه ای

*مسلط به مباحث حقوق و دستمزد، حضور و غیاب و محاسبه کارکرد

*آشنایی با فرایندهای خرید و پشتیبانی، نظارت و پیش بینی موجودی انبار
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه

شرکت رایان بورس
30 تحلیلگر کسب و کار و نرم افزار 2 مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار)، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، مهندسی صنایع کارشناسی 4 سال *توانمندی در ایفای نقش مالک محصول*توانایی تحلیل نیازهای کاربران، طراحی و تست نرم افزار

*اطمینان از عملکرد صحیح نرم افزار از طریق تست آن

*مستند کردن فرآیند تولید نرم افزار

*آشنایی با ابزارهای طراحی پروتوتایپ ها مانند Axure و …
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه

شرکت رایان بورس
31 کارشناس کنترل پروژه 1 مهندسی کامپیوتر (نرم‌افزار)، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر، مهندسی صنایع کارشناسی 3 سال *تهیه دستورالعمل های برنامه ریزی و کنترل پروژه*تهیه ساختار شکست کار پروژه های شرکت

*کنترل زمانبندی پروژه ها

*تهیه گزارشات دوره ای پیشرفت فیزیکی پروژه ها
*تسلط به سرفصل های PMBOK
*تسلط بر نرم افزار MSP
و توفیق در آزمون کتبی و مصاحبه

شرکت رایان بورس
32 کارشناس منابع انسانی 1 مدیریت منابع انسانی و گرایش های مرتبط کارشناسی ارشد 3 سال ·   هوش عمومی در حد بالا·   ریاضیات در حد متوسط

·   روابط عمومی در حد بالا

·   مهارت های هفت گانه ICDL در حد خوب

·   آشنایی با قوانین کار وتامین اجتماعی در حد بالا

·   دارا بودن انگیزه وهوش هیجانی بالا

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
33 کارشناس پشتیبانی 1 کلیه رشته ها کارشناسی 5 سال ·   هوش عمومی در حد خوب·   ریاضیات در حد متوسط

·   روابط عمومی در حد خوب

·   مهارت های هفت گانه ICDL در حد خوب

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
34 کارشناس مدیریت برنامه ریزی و توسعه 1 مدیریت مالی/ MBA / اقتصاد/ مهندسی صنایع/ مهندسی مالی کارشناسی ارشد 2 سال ·   مدارک حرفه ای بازار سرمایه (اصول بازار سرمایه)·  زبان انگلیسی خوب (نوشتاری و گفتاری) شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
35 کارشناس حسابرسی داخلی 1 حسابداری یا حسابرسی کارشناسی 2 سال ·   کارشناس حسابرسی داخلی بایستی در شرکت‌های معتبر یا حسابرسی در مؤسسات حسابرسی را داشته باشد. شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
36 کارشناس امور ابزارهای مالی 2 مهندسی مالیمدیریت مالی

حسابداری

کارشناسی ارشد ·   آشنایی با ابزارهای مالی و مشتقه·   مسلط به اکسل و فرمول نویسی اکسل

·   تسلط به زبان انگلیسی

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
37 کارشناس امور بانکی 1 حسابداریاقتصاد

امور بانکی
مدیریت مالی

کارشناسی ارشد ·   آشنایی به مقررات و دستورالعمل ها و ایین نامه های بانکی·   آشنایی به امور ضمانت نامه های بانکی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
38 حسابدار 1 حسابداری کارشناسی 1 سال ·   آشنا به امور حسابداری مرتبط با خزانه داری شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
39 کارشناس گزارشگیری 1 مهندسی کامپیوتر-
مهندسی فناوری اطلاعات- علوم کامپیوتر
مهندسی صنایع
کارشناسی 2 سال ·   آشنایی با پایگاه داده و اصول کوئری نویسی·   آشنایی با دیتا ماینینگ

·   آشنایی با excel،access

·   آشنایی با Sql

·   آشنایی با ماکرو نویسی

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
40 کارشناس پشتیبان سامانه ها 1 مهندسی کامپیوتر-
مهندسی فناوری اطلاعات- علوم کامپیوتر
مهندسی صنایع
کارشناسی 2 سال ·   آشنایی با پایگاه داده و اصول کوئری نویسی·   آشنایی با excel،access

·   آشنایی با Sql

·   آشنایی با CRM و اصول ارتباط با مشتری

·   آشنایی با sql server و مدیریت پایگاه داده در آن

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
41 کارشناس اقدامات گروهی ناشران،کارگزاران و سازمان 1 مهندسی کامپیوتر-
مهندسی فناوری اطلاعات- علوم کامپیوتر
مهندسی صنایع
کارشناسی 2 سال ·   آشنایی با پایگاه داده و اصول data entry·   آشنایی با نرم افزار اکسل

·   آشنایی با قانون تجارت

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
42 کارشناس حقوقی گروه توقیف (دادگاهی) 2 حقوق (کلیه گرایش‌ها) کارشناسی ·   هوش عمومی در حد خوب·   ریاضیات در حد متوسط

·   روابط عمومی در حد خوب

·   مهارت های هفت گانه ICDL در حد خوب

·   آشنایی با مقررات بازار سرمایه در حد خوب

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
43 کارشناس حقوقی گروه توثیق  1 حقوق (کلیه گرایش‌ها) کارشناسی ·   هوش عمومی در حد خوب·   ریاضیات در حد متوسط

·   روابط عمومی در حد خوب

·   مهارت های هفت گانه ICDL در حد خوب

·   آشنایی با مقررات بازار سرمایه در حد خوب

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
44 کارشناس سخت افزار 3 مهندسی کامپیوتر (سخت افزار) کارشناسی ارشد 2 سال ·   مطابق شرایط استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
45 کارشناس نرم افزار 2 مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)، علوم کامپیوتر کارشناسی ارشد 2 سال ·   مطابق شرایط استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
46 کارشناس امنیت اطلاعات 1 مهندسی فناوری اطلاعات،امنیت اطلاعات کارشناسی 3 سال ·   تجربه کاری مرتبط·   کار  در زمینه SOC یا ISMS

·   تمام وقت

·   آشنایی با انواع حملات سایبری

شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه
47 کارشناس حراست (فناوری اطلاعات) 2 مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات، مدیریت فناوری اطلاعات، علوم کامپیوتر کارشناسی 2 سال مطابق شرایط استخدامی سازمان بورس و اوراق بهادار شرکت مدیریت فناوری بروس تهران

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

فایل اسکن شده عکس پرسنلی 4*3 (عکس پرسنلی باید در یکسال اخیر گرفته شده، تمام رخ و واضح باشد)؛
فایل اسکن شده کارت ملی؛
فایل اسکن شده صفحه اول و دوم شناسنامه و صفحه سوم در صورت داشتن توضیحات؛
فایل اسکن شده مدارک تمامی مقاطع تحصیلی؛
فایل اسکن شده کارت پایان خدمت (برای آقایان).
حداکثر حجم فایل­های ارسالی می تواند 1 مگابایت و فقط در قالب JPG ذخیره شده باشد.

> مراحل ثبت نام

در قسمت “ورود” اطلاعات لازم را جهت ثبت نام وارد نماید. لینک فعالسازی به تلفن همراه یا آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد؛ با مراجعه به آن، روی گزینه فعالسازی کلیک نموده تا به سامانه هدایت شوید.
پس از ورود به سامانه با کدملی و رمز عبور خود، ابتدا با مراجعه به بخش “مشاهده رزومه” تمامی اطلاعات موردنیاز را تکمیل نمایید. دقت فرمایید که در هر بخش اطلاعات خود را ثبت و در انتهای صفحه ذخیره­ سازی نهایی را انجام دهید.
پس از تکمیل رزومه خود، با مراجعه به بخش فرصت­ های شغلی، براساس شرایط موردنیاز و رشته تحصیلی اعلام شده، درخواست خود را ثبت نمایید. (هر فرد می تواند تنها یک درخواست شغلی ثبت نماید).
افرادی که پیش از این در سامانه ثبت نام نموده ­اند، می توانند پس از ویرایش رزومه و اطلاعات خود، در قسمت فرصت­ های شغلی درخواست خود را ثبت نمایند.
به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می­ رساند که صرف ثبت نام در سامانه کافی نبوده و منجر به بررسی رزومه ایشان نخواهد بود. بنابراین لازم است تا پس از ذخیره­ سازی نهایی رزومه و هنگامی که به صفحه فرصت­ های شغلی هدایت می­ شوند، درخواست خود را از میان فرصت ­های شغلی موجود (حداکثر یک مورد) و با توجه به شرایط اختصاصی موردنظر انتخاب نمایند.

نکات مهم جهت یادآوری:
ثبت نام در سازمان فقط از طریق این سایت امکان پذیر بوده، لذا از متقاضیان درخواست می­شود به هیچ عنوان مدارکی به دفاتر سازمان یا واحدهای زیرمجموعه ارسال ننمایند.
در صورتی که هریک از فایل­ های فوق را ندارید لازم است که در ابتدا آن­ها را تهیه فرمایید؛ چراکه بدون هریک از این مدارک امکان تکمیل ثبت نام وجود ندارد.
هر متقاضی تنها یک بار امکان ثبت نام در سامانه دعوت به همکاری را دارا می­ باشد. دقت داشته باشید که امکان ویرایش مشخصات پس از پایان مهلت ثبت­ نام و آغاز فرایند بررسی رزومه­ ها امکان پذیر نمی­ باشد.
ثبت­ نام در سامانه هیچ­گونه تعهدی برای سازمان جهت دعوت به آزمون و یا مصاحبه ایجاد نخواهد کرد.
چگونگی دعوت به آزمون و مصاحبه بر اساس اولویت­ های مورد نیاز از طریق اطلاعیه­ های مندرج در سایت و دیگر ابزار پیام­ رسانی به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. لذا از متقاضیان درخواست می­شود در ثبت شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود دقت نمایند؛ همچنین از پیگیری تلفنی یا حضوری فرایند استخدام خودداری نمایند.
انتخاب داوطلب برای استخدام در سطح کارشناس، از طریق مصاحبه و آزمون انجام می­شود. اتخاذ تصمیم نهایی برای انتخاب داوطلبین با کمیته استخدام سازمان می­ باشد.
کسانی که در امتحان و مصاحبه­ ی ورود به خدمت سازمان پذیرفته می ­شوند مکلف به انجام یک دوره خدمت آزمایشی به مدت 6 ماه می­ باشند تا طرفین شرایط را مورد ارزیابی قرار دهند. پس از طی دوره، اشخاصی که به خدمت در سازمان پذیرفته می شوند به صورت قراردادی و تمام وقت، خدمت می­ نمایند. افرادی که طی مدت خدمت آزمایشی، برای ورود به خدمت مناسب تشخیص داده نشوند، از انجام خدمت در سازمان معاف می­شوند. از حقوق دوره ­ی آزمایشی مالیات و حق بیمه مقرر کسر خواهد شد.
در هریک از مراحل استخدام، چنانچه به تشخیص سازمان اطلاعات ارسالی، ناقص و یا نادرست باشند، این حق برای سازمان محفوظ است که از ادامه فرایند استخدام یا همکاری ممانعت بعمل آورد.
متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام تا تاریخ 1398/08/15 در سامانه استخدام سازمان بورس و اوراق بهادار اطلاعات خود را ثبت و درخواست خود را ارسال نمایند.

استخدام شرکت مهندسی آبی ساز کاریز

شرکت مهندسی آبی ساز کاریز واقع در بیرجند جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید:

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز
1 کارپرداز 1 نفر آقا
حداقل مدرک تحصیلی دیپلم
با روابط عمومی بالا
2 سپرست کارگاه 1 نفر آقا
حداقل مدرک تحصیلی لیسانس
مسلط به نرم افزار های مربوطه
3 منشی 1 نفر خانم
حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم
با روابط عمومی بالا
مسلط به نرم افزار های مربوطه و ترجیحا حسابداری
نمایش اطلاعات تماس

آدرس : بیرجند، خیابان غفاری، خیابان جرجانی، پلاک 70 تلفن : 09155613461, 05632347176

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 8 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور