پیام شهروند

سلام دوفقره کیسه گردو از ارومیه به مقصد مشهد با تیپاکس ارسال گردید یک فقره کیسه هنوز بمدت یک ماه گم شده وهنوز وضعیت بار مشخص نیست .موضوع رابه مدیران تیپاکس منعکس فرمایید.

سلام قابل توجه مسولین محترم نمیدانم این همه سبدکالا که تلوزیون نشان می دهد را به که دادند بنده باتوجه به اینکه مستاجر و بیکار هستم و 5 نفرعائله دارم هیچ چیزی دریافت نکرده ام واقعأ این انصاف است که به یکی 10بار سبد کالا بدهند و به یکی مثل من اصلا ندهند

با سلام ، آقایان مسئول ستاد کرونای استان ، چرا قانون دور کاری در ادارات رو اجرا نمی کنید ، باید تمام کارمندان ادارات مبتلا به کرونا بشن که دور کار بشن . الان که دیگه بسیاری از کارمندان به علت تماس مستقیم با ارباب رجوع و اتاق های شلوغ دچار بیماری شدن ، تو رو خدا تا همه این قشر زحمت کش مبتلا نشدن چاره ای بیندیشید.

با سلام
پیشنهاد یکی از همشهریان مبنی بر کاشت درختان غیر مثمر خرزهره و پر غیر کارشناسی می باشد.
هر دو گیاه ایجاد حساسیت می نمایند. بسه به خدا از کاج کم نمی کشند این مردم!

سلام.خدانگهدارمهندس معتمدیان باشد. چندی پیش ازتفاهمنامه ای برای مسکن ایثارگران ورزمندگان خبردادند.جای خوشحالی بود چون با55 سال زندگی فاقدسرپناهم .امافقط برام چندپیامک از…اومد و بس. مسئولین ذیربط یه گوشه ی چشمی هم بماکنید.ازرزمندگان 8سال دفاع مقدس.

با سلام امار بیماران کرونایی در شهرستان سربیشه بالاست بیشتر بیماران در بیمارستانهای بیرجند بستری می شوند و یا مراجعه نمی کنند همچنین اکثر معلمان از بیرجند به سربیشه می روند جهت جلوگیری از شیوع ویروس مدارس غیر حضوری شوند

باسلام واحترام به نماینده ولی فقیه درخصوس حمایت ازکارگران ماکارگران میراث فرهنگی ازفرودین تاالان حقوق وبیمه دریافت نکردیم ازشمادرخواست حمایت داریم

باسلام آ یا کسی هست جلوی این اسب افسار گریختیه قیمت ها را بگیرد

اداره راه و شهرسازی نسبت به یکطرفه نمودن جاده کمربندی بیرجند حدفاصل فرودگاه تا ورزشگاه غدیر اقدام فرماید. عرض کم این مسیر و تاریکی جاده با توجه به تردد خودروهای سنگین بسیار خطرناک است.

باعرض سلام خدمت ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اینکه وضیعت ویروس در استان قرمز است چرا کلاسهای آموزشی و آزمایشگاهها در دانشگاه برگزار میشود

باسلام وضعیت آنتن دهی موبایل در شهرک امام علی (ع) با 1500خانوار بشدت ضعیف است لطفا مسئولین مخابرات رسیدگی کنید

باسلام وعرض خسته نباشید به تمام بزرگوارا روزنامه . به این اقایان که هروز نطق می کنند ماسک ارزان داریم واکسن کرونا رسید پس کجاست اگر برای خودشان است قبول ازاول تاریخ خون مسولین ازمحرومین رنگین تر بودا واگر دروغ است دروغ گناه کبیره است باتشکر

سلام چرا فیبر نوری مسیر نهبندان به شهداد را کسی پیگیری نمی کند که ما احالی روستا های دهسلم و چاهداشی از اینترنت پر سرعت برخوردار بشیم واز شاد بتونیم برای فرزندانمون استفاده کنیم لطفا پیگیری کنید

سلام برای سومین زمستان است که لوله گاز تا اول روستای پیرزنوک امده ولی هنوز اقدامی برای نصب علمک انجام نشده است در زمستان هم نفت نمیدهند که شما گاز دارید

با سلام
اقدام در بازگشایی مدارس و حضور فیزیکی دانش اموزان در مدارس از بززگترین خطاهای مدیریتی دولت یا ریس جمهور یا هر مرجعی است که این تصمیم رو گرفته اند .

آگهی استخدامی/ بانک پارسیان/نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران/ شرکت پالایش نفت و گاز پیروزی/

آگهی استخدام بانک پارسیان

گروه پارسیان در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را در شعب تهران و شهرستان (آذربایجان شرقی، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان و یزد)، از بین داوطلبان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.

گروه پارسیان در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز خود را در شعب تهران و شهرستان (آذربایجان شرقی، البرز، خوزستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، هرمزگان و یزد)، از بین داوطلبان مرد و زن و از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و سایر مراحل مربوطه تامین نماید.

> مراحل مورد نظر

آزمون کتبی
مصاحبه حضوری
معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع پزشکی ذیصلاح
موفقیت در آموزش های بدو خدمت
توفیق در دوره آزمایشی

> شرایط عمومی

تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران
اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور
تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی
عدم سوء پیشینه کیفری
داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا کارت معافیت دائم قانونی (ویژه داوطلبان مرد)
بومی و ساکن شهر مورد تقاضا (حداقل 5 سال اخیر)
تبصره: ایثارگران و خانواده محترم ایشان (شامل خانواده های شاهد، جانبازان و آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان ، فرزندان و همسران آزادگان ، اسرا وخواهر و برادر شاهد ، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان) طبق ضوابط مندرج در قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران از اولویت برخوردار می باشند.

> شرایط اختصاصی

برای جذب در شعب
فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در رشته های مدیریت (مالی، بازرگانی، صنعتی، امور بانکی، کارآفرینی) – حسابداری (مالی،حسابرسی) – علوم اقتصادی (نظری، بازرگانی، صنعتی، پول و بانکداری)
برای جذب در بخش حقوقی ستاد بانک واقع در تهران
آقایان فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد حقوق قضایی
حداقل معدل برای تمام مقاطع تحصیلی وکلیه دانشگاهها 16 تمام.
حداکثر سن خانم ها 25 سال تمام (متولدین اول آبان 1373 به بعد) و آقایان 27 سال تمام (متولدین اول آبان 1371 به بعد).

> مفاد آزمون کتبی

معارف اسلامی و زبان و ادبیات فارسی – زبان انگلیسی -آشنایی با کامپیوتر در سطح ICDL – هوش و استعداد تحصیلی و اطلاعات عمومی – اطلاعات بانکی.
نکته: آزمون کتبی همزمان به صورت غیرمتمرکز در شهرهای اهواز، تبریز، تهران ، شیراز ، کرمان و مشهد برگزار می شود.

جدول شهرهای مورد نیاز
استان
شهر
جنسیت
تعداد
حوزه برگزاری آزمون
استان
شهر
جنسیت
تعداد
حوزه برگزاری آزمون
آذربایجان شرقی
تبریز
مرد
4
تبریز
سمنان
سمنان
مرد
1
تهران
البرز
کرج
مرد
10
تهران
سیستان و بلوچستان
زاهدان
مرد
2
کرمان
تهران
تهران
زن
6
زابل
مرد
2
مرد
49
چابهار
مرد
1
گیلاوند
مرد
2
فارس
کازرون
مرد
3
شیراز
پردیس
مرد
1
کرمان
کرمان
مرد
4
کرمان
باقرشهر
مرد
1
سیرجان
مرد
3
خراسان رضوی
تربت حیدریه
مرد
2
مشهد
کهکیلویه و بویراحمد
دهدشت
مرد
2
شیراز
مشهد
مرد
2
گچساران
مرد
2
نیشابور
مرد
1
هرمزگان
بندر عباس
مرد
4
کرمان
خراسان جنوبی
بیرجند
مرد
2
یزد
یزد
مرد
1
خوزستان
اهواز
مرد
7
اهواز
آبادان
مرد
2
بندر ماهشهر
مرد
3
خرمشهر
مرد
1
بهبهان
مرد
2

> نحوه ثبت نام

داوطلبان می توانند حداکثر تا پایان روز یکشنبه مورخ 1398/09/24 با مراجعه به لینک ثبت نام در انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام شرکت در آزمون اقدام نمایند.
چاپ کارت شرکت در جلسه و محل برگزاری آزمون از تاریخ 1398/10/03 از طریق همین نشانی در دسترس می باشد و متقاضیان بایستی در روز آزمون مورخ 1398/10/06 کارت شرکت در جلسه آزمون را همراه داشته باشند.
ضرورت دارد داوطلبان شهر محل خدمت مورد تقاضای خود را که لزوماً بایستی شهر محل سکونت باشد، در فرم ثبت نام تعیین نمایند.
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون می بایست پس از ثبت اطلاعات فرم ثبت نام، نسبت به پرداخت اینترنتی مبلغ 880.000 ( هشتصد و هشتاد هزار) ریال، اقدام و سایر مراحل ثبت نام را تا دریافت کد رهگیری طی نمایند.
با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، موکدا اعلام می گردد صرفاً متقاضیانی که واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در متن آگهی می باشند، نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند.

> نکات قابل توجه

کارکنان سابق تعاونی در حال تصفیه ثامن الحجج که فارغ التحصیل رشته های مرتبط مندرج در آگهی بوده و مایل به شرکت در آزمون باشند از شرط سنی معاف می باشند.
نیروهای شاغل در نظام بانکی مجاز به شرکت در آزمون می باشند (مدت زمان اشتغال این افراد در مشاغل تخصصی بانکی (دارای سوابق پرداخت حق بیمه) صرفاً حداکثر تا 7 سال به شرایط سنی شرکت در آزمون اضافه می گردد.)
شرط دعوت به مصاحبه کلیه پذیرفته شدگان آزمون کتبی، ارائه مستندات مربوط به اقامت در طول 5 سال اخیر در شهر انتخابی فرد می باشد.
چنانچه پس از توفیق متقاضیان در مرحله کتبی آزمون و بررسی و تطبیق مدارک آنان با شرایط مندرج در آگهی حاضر یا در هر مرحله از بررسی های بعدی مشخص شود داوطلبی واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده نمی باشد، حتی در صورت توفیق در آزمون کتبی و هریک از مراحل و یا اشتغال بکار ، ادامه رسیدگی به وضعیت و یا استمرار خدمت وی منتفی خواهد شد و در این صورت داوطلب حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
موکداً اعلام می گردد؛ جذب نیروی انسانی، مستلزم توفیق متقاضیان در تمامی مراحل ذکر شده مشتمل بر آزمون کتبی، مصاحبه حضوری، معاینات و آزمایشات پزشکی با تائید مراجع ذیصلاح، موفقیت در آموزش های بدو خدمت ، توفیق در دوره آزمایشی و مطابق نیاز تعیین شده می باشد وگروه پارسیان هیچ گونه مسئولیتی در قبال بکارگیری سایر نیروها (مازاد بر نیاز هرشهر) نخواهد داشت، ضمن اینکه متقاضیان در هر یک از مراحل مورد الاشاره توفیق لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل بکارگیری آنان منتفی خواهد گردید.
هزینه شرکت در آزمون، به هیچ عنوان مسترد نخواهد گردید.
آخرین اخبار و اطلاعیه ها درخصوص تامین نیرو در گروه پارسیان، صرفاً از طریق درج در وب سایت بانک سرمایه ، معتبر بوده و مسئولیتی در قبال مطالب منتشره در سایر سایتها و فضای مجازی، نخواهد داشت.

استخدام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

 

استخدام کادر افسری و کارمندی نیروی دریایی ارتش در سال 98 – 18 آذر 98

نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه راه شهیدان والامقام و به منظور حفظ تمامیت ارضی و تامین نیروی انسانی خود در طیف افسری و کارمندی که دارای یکی از مدارک دیپلم ،کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری در رشته‌های مندرج در این آگهی، از بین جوانان مومن، متعهد و علاقه‌مند به حرفه نظامی‌گری و رزمندگی دارای روحیه انقلابی، ولایتمداری، سلحشوری، استکبارستیزی، از جان‌گذشتگی، ایثارگری و بسیجی، جهت انجام خدمت در تمامی پایگاه های واقع در جغرافیای کشور عزیزمان ایران اسلامی همرزم می‌پذیرد.

> شرایط عمومی

1- متدین به دین اسلام و تابعیت جمهوری اسلامی ایران. (التزام عملی به فرایض دینی و آگاهی داشتن به احکام شرعی در حد نیاز و قرائت و روان خوانی قرآن کریم)
2- التزام عملی به احکام اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و رعایت موازین اخلاق اسلامی.
3- اعتقاد و التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه.
4- نداشتن سابقه عضویت و هواداری احزاب، گروه ها و سازمان‌های سیاسی.
5- داشتن حسن شهرت و عدم سوء پیشینه کیفری.
6- نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
7- داشتن سلامت روانی و جسمانی متناسب با خدمت مورد نظر برابر گواهی اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی .
8- سپردن تعهد کافی مبنی بر پرداخت دو برابر هزینه های دوره آموزشی در صورت استعفاء یا اخراج برابر قوانین ومقررات ارتش جمهوری اسلامی ایران.

> شرایط سنی

1-9: حداکثر سن داوطلبان با مدرک دکترای تخصصی 35 سال تمام می باشد.
9-2: حداکثر سن داوطلبان با مدرک دکترا 30 سال تمام می باشد.
9-3: حداکثر سن داوطلبان با مدرک کارشناسی ارشد 29 سال تمام می باشد.
9-4: حداکثر سن داوطلبان با مدرک کارشناسی 28 سال تمام می باشد.
9-5: حداکثر سن داوطلبان با مدرک دیپلم (کارمند تجربی) 30 سال تمام می باشد.
(مدت خدمت دوره ضرورت به حداکثرسن داوطلب اضافه می گردد. فرزندان معظم شهداء، آزادگان ازکار افتاده کلی و جانبازان ازکارافتاده کلی از شروط سن و معدل معاف می‌باشند)
10- برای داوطلبان استخدام پیمانی مرد داشتن کارت پایان خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم غیر پزشکی یا دفترچه آماده به خدمت (بدون مهر غیبت) که تاریخ اعزام آن بعد از اسفند ماه سال 1398 باشد، الزامی است .
11- نداشتن تعهد خدمت به سایر سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی و بخش خصوصی.
12- داشتن حداقل معدل 13 در مقطع کارشناسی/کارشناسی ارشد مربوط به افسران و کارمندان علمی پیمانی (در رشته های مهندسی) و حداقل معدل 14 در رشته‌های بهداشتی.
13- داشتن حداقل معدل 13 در مقاطع دیپلم.
14- موفقیت در آزمون ورودی، معاینات پزشکی ، آمادگی جسمانی و صلاحیت های گزینشی .
15- ضمنا جهت داوطلبان رشته های کارمندی تجربی ، قبولی در آزمون عملی/مهارت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

> شرایط اختصاصی

دارا بودن مدرک تحصیلی متناسب برای تخصص‌های علمی، بهداشتی، فنی و افسری ماده 33 به‌شرح مندرج در برابر هر تخصص.
دارا بودن دیپلم مورد تایید وزرات آموزش و پرورش مرتبط با تخصص های کارمند تجربی و ارائه گواهینامه مهارت فنی ازمراکز آموزش فنی و حرفه ای در راستای رشته ثبت نامی الزامی می باشد.
برای تخصص‌های فنی مندرج در بند «و» دارا بودن مدرک فنی حرفه‌ای معتبر یا سابقه کار معتبر در همان حوزه تخصصی الزامی می‌باشد.
جهت تخصص کمک کار بهداشتی، داستن مدرک معتبر کمک بهیاری یا کمک پرستاری الزامی می‌باشد.
جهت تخصص بهیاری، داشتن مدرک معتبر بهیاری الزامی می‌باشد.
داوطلبانی که سابقه خدمت قراردادی در نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران داشته باشند، در صورت داشتن شرایط عمومی استخدام و طی نمودن مراحل استخدام ، از اولویت برخوردار هستند.
برای استخدام در کلیه تخصص‌ها، فرزندان معظم شهدا، فرزندان ایثارگران، فرزندان کارکنان نیروهای مسلح، داوطلبان بومی و دارندگان سابقه بسیجی فعال از اولویت‌هایی برخوردار خواهند شد.ضمنا می بایست هنگام ثبت نام اصل و روگرفت نامه معتبر از مراجع ذیصلاح دال بر مشمولیت خود را ارائه نمایند.
حافظان کل قرآن کریم در صورت احراز شرایط عمومی و اختصاصی استخدام در اولویت هستند.
پذیرفته شدگان پس از استخدام از نظر محل خدمتی تابع مقررات جاری نیروی دریایـی راهبردی ارتش خواهند بود و در صورت نیاز، بنا به صلاحدید نیروی دریایی به هر منطقه یا پایگاهی انتقال خواهند یافت.
افرادی که قبلاً یک بار به‌صورت پیمانی در نیروهای مسلح خدمت نموده‌اند و پس از پایان مدت تعهد از خدمت منفک گردیده‌اند، نمی‌توانند مجددا پیمانی ثبت نام نمایند.
شماره تلفن های 77226003-021و 77226007-021در وقت اداری آماده هرگونه پاسخگویی است.

ج : تخصص‌‌های افسری ماده 33 قانون آجا مورد نیاز(پیمانی پنج ساله)

ردیف تخصص مدرک تحصیلی تعداد جنسیت
1 مهندسی الکترونیک ( مخابرات جنگال ) کارشناسی 4 نفر مرد
2 مهندسی الکترونیک کارشناسی ارشد 1نفر مرد
4 مهندسی رایانه ( نرم افزار ) کارشناسی 6 نفر مرد
5 مهندسی رایانه (سخت افزار) کارشناسی 1 نفر مرد
6 مهندسی مکانیک کارشناسی 1 نفر مرد
7 مهندسی مخابرات جنگال کارشناسی 7 نفر مرد

د : تخصص‌های کارمند علمی بهداشتی مورد نیاز (پیمانی 6 ساله)

ردیف تخصص مدرک تحصیلی تعداد محل خدمتی جنسیت
1 بینایی سنجی کارشناس 1 نفر بندرعباس مرد-زن
2 پرستاری عمومی کارشناس 3 نفر جاسک – کنارک – آمادگاه جنوب (سیرجان) مرد-زن
3 مهندسی بهداشت حرفه ای کارشناس 2 نفر کارخانجات بندر عباس – کنارک مرد
4 مهندسی بهداشت محیط کارشناس 1 نفر بندر عباس مرد
5 بهیار دیپلم بهیاری 2 نفر بندر عباس – تهران زن
6 پزشک  عمومی دکترا 2نفر کنارک – جاسک مرد- زن
7 دامپزشکی عمومی دامپزشک 1 نفر جاسک مرد
8 روانشناسی بالینی کارشناس ارشد 1 نفر بندر عباس زن
9 پزشک طب کار پزشک متخصص 1 نفر تهران مرد- زن
10 علوم تغذیه کارشناس 2 نفر بندر عباس – مرکز آموزش سیرجان مرد
11 مامایی کارشناس 2نفر جاسک – رشت زن
12 هوشبری کارشناس 1 نفر بندر عباس زن
13 روانشناسی مشاوره کارشناس ا نفر جاسک مرد- زن

ه : تخصص های کارمند علمی مورد نیاز (پیمانی 6 ساله)

ردیف تخصص مدرک تحصیلی تعداد محل خدمتی جنسیت
1 متصدی امور انتظامات بانوان دیپلم 2 نفر کنارک – بندرعباس زن
2 کارشناسی ارشد زبان انگلیسی کارشناسی ارشد 1 نفر نوشهر مرد
3 برنامه نویس سیستم های نرم افزار رایانه کارشناس 1 نفر بندر عباس مرد
4 کارشناس تعمیرات تجهیزات (الکترونیک) کارشناس 1 نفر بندر عباس مرد

و: تخصص های کارمند تجربی مورد نیاز (پیمانی 6 ساله)

ردیف تخصص    مدرک تحصیلی تعداد محل خدمتی جنسیت
1 آتش نشان متخصص دیپلم 2 نفر کنارک – بندرعباس مرد
2 آرایشگر دیپلم 3 نفر بندر عباس – جاسک – کنارک مرد
3 آرماتور بند دیپلم 1 نفر جاسک مرد
4 آشپز دیپلم 6 نفر بندر عباس – منجیل مرد
5 آهنگر و جوشکار دیپلم 3 نفر بندر عباس – جاسک -کنارک مرد
6 بنا دیپلم 1 نفر کنارک مرد
7 تراشکار ماهر دیپلم 2 نفر بندر عباس – کنارک مرد
8 تعمیرکار ترمز وکلاچ دیپلم 2 نفر بندر عباس –  کنارک مرد
9 تعمیرکار دستگاه های آبشیرین کن دیپلم 1 نفر جاسک مرد
10 تعمیرکار دستگاه های حرارتی دیپلم 1 نفر منجیل مرد
11 تعمیرکار سیستم های حرارت مرکزی و تهویه مطبوع دیپلم 1 نفر بندر عباس مرد
12 کمک کار بهداشتی دیپلم 2 نفر تهران – انزلی زن
13 راننده خودرو بالابر( پایه یکم ) دیپلم 1 نفر بندر عباس مرد
14 راننده خودرو مخصوص لیفتراک دیپلم 1 نفر بندر عباس مرد
15 راننده غلطک دیپلم 2 نفر بندر عباس – جاسک مرد
16 راننده ویژه پایه یک دیپلم 4 نفر بندر عباس مرد
17 شوفاژکار دیپلم 1 نفر سیرجان مرد
18 کاربر جرثقیل 20تا 30تن دیپلم 1 نفر بندر عباس مرد
19 کمک تعمیرکار موتور های بنزینی و دیزلی دیپلم 2 نفر کنارک – بندر عباس مرد
20 متصدی لباسشویی  خشکشویی دیپلم 2  نفر بندر عباس – سیرجان مرد
21 متصدی رادیاتور ساز دیپلم 1 نفر بندر عباس مرد
22 مهماندار دیپلم 2 نفر بندر عباس – کنارک مرد
23 تعمیر کار برق سنگین دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
24 تعمیرکار  بدنه قایق ها ی فایبر گلاس دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
25 تعمیرکار الکترونیک عمومی (برق سنگین) دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
26 تعمیرکار جعبه دنده ماشین های سنگین دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
27 تعمیرکار سیستم های برقی(برق سنگین) دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
28 تعمیرکار ماشینهای الکتریکی(برق سنگین) دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
29 تعمیرکار و راهبر دیزل ژنراتور دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
30 تعمیرکار موتور بنزینی و دیزلی دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
31 تعمیرکار سیستم سکان و هیدرولیک دیپلم 2 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
32 تعمیرکار امور برقی تاسیسات و داکها(برق سنگین) دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
33 تست کپسول فشار قوی دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
34 تعمیر کار دستگاه های الکترونیکی ابزار دقیق دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
35 تعمیرکار  پمپ دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
36 تعمیرکار توربین گاز شناورها دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد
37 متخصص سیستم نیوماتیکی فشار قوی دیپلم 1 نفر کارخانجات بندر عباس مرد

> امتیازها

1-پرداخت حقوق و مزایا برابر قانون نظام هماهنگ پرداخت حقوق کارکنان دولت
2-پذیرفته شدگان از کارت اعتباری حکمت و سایر خدمات رفاهی برابر مقررات و ضوابط موجود برخوردار خواهند شد.
3-همسر و فرزندان پذیرفته شدگان به‌عنوان افراد تحت تکفل آنان منظور و از تسهیلات بیمه خدمات درمانی و بیمه عمر برابر ضوابط برخوردار خواهند شد.

> مدارک مورد نیاز برای ثبت نام

1- همراه داشتن اصل و روگرفت شناسنامه و کارت ملی
2- یک برگ روگرفت از مدرک تحصیلی(دارندگان مدارک دکترا مقالات، تحقیقات و فعالیت های علمی خود را به همراه داشته باشند)
3- یک برگ روگرفت از مدرک فنی و حرفه‌ای برای متقاضیان استخدام بند «و» به تناسب موارد مندرج در جدول‌های تخصص و روگرفت مدرک بهیاری و کمک کار بهداشتی جهت متقاضیان ثبت نام در این تخصص‌ها.
4- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی یا دفترچه آماده به‌خدمت ( بدون مهر غیبت ) با تاریخ اعزام بعد از اسفند ماه سال 1398
5- دو قطعه عکس 4× 3 جدید
6- اصل و روگرفت نامه بنیاد شهید برای فرزندان معظم شهدا و جانبازان
7- ارائه مدرک معتبر برای فرزندان خانواده‌های ایثارگران و نیروهای مسلح

> نحوه ثبت نام

الف) ثبت نام از داوطلبان به‌صورت حضوری انجام می‌شود و به مدارکی که با پست ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
ب) داوطلبان برای ثبت‌نام با مدارک پیش‌گفته از تاریخ 98/9/16 تا تاریخ 98/10/2 ( به استثنای روزهای جمعه و تعطیلات رسمی) از ساعت 08:00 تا 13:00 با توجه به محل سکونت خود به یکی از نشانی‌های زیر مراجعه نمایند.
پ ) تاریخ امتحان علمی برای داوطلبین افسری ماده 33 و گروه علمی و بهداشتی در مورخه 98/10/6 (روز جمعه) راس ساعت 09:00 صبح در ستاد نداجا – تهران برگزار خواهد شد.
ج)با توجه محدویت سهمیه واگذاری به محض تکمیل ظرفیت پذیرش، از ثبت نام مابقی متقاضیان خودداری بعمل می آید .
ت ) در صورت قبولی هر یک از داوطلبین ماده 33 و گروه بهداشتی در آزمون علمی و نفرات متقاضی کارمند تجربی ( پیمانی ) معاینات و مصاحبه وآزمون مهارت آنان از تاریخ 14/ 10/ 1398 الی 30/ 10/ 1398 انجام خواهد شد.

تهران، میدان رسالت، انتهای خیابان نیروی دریایی، مدیریت گزینش و اسـتـخـدام نیروی دریایی، تلفن 77226003 و 77226007 – 021
بندرعباس، جاده اسکله شهید باهنر، جنب درمانگاه تخصصی نیروی دریایی، شعبه استخدام، تلفن 33423009- 076، داخلی 2055
بوشهر، پایگاه دریایی بوشهر، درب دوم دژبان، شعبه استخدام، تلفن 19- 42524033 ، داخلی 3036
بندرجاسک، جنب میدان شهدا، منطقه دوم ولایت نیروی دریایی ارتش جمهوی اسلامی ایران، دایره استخدام، تلفن 42520682 – 076
چابهار، کنارک، منطقه سوم نیروی دریایی ارتش ج. ا. ا، جنب درب دژبان، دفتر گزینش و استخدام نداجا، تلفن312145 و 312922 و 31242006 – 054
نوشهر، خیابان شهید عمادالدین کریمی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره)، دفتر استخدام، تلفن 52353083 – 011
رشت، پل عراق، خیابان رسالت، انتهای منازل سازمانی نیروی دریایی، جنب مجتمع باران، دفتر استخدام، تلفن 33339975 -013
خرمشهر، پایگاه نیروی دریایی، نیروی انسانی، شعبه استخدام، تلفن 53531835 – 061
سیرجان، بلوار امام رضا(ع) ، آمادگاه ناوگان جنوب نداجا، درب لنگر، شعبه گزینش و استخدام ، تلفن 3203567 -034
مشهد، انتهای کوه سنگی هشت، مجتمع تشریفات میلاد نداجا، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 38598811 – 38598300 – 051
شیراز، میدان اطلسی، نبش خیابان فروغی ، روبروی بانک سپه ، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 32286313 – 071
اصفهان، خ ارتش، سه راه حکیم نظامی، خ صفه، نرسیده به اتکاء جنب کانون بازنشستگان نیرو های مسلح، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، 36202146-031
کرمانشاه، سه راه حافظیه، بلوار شهید غیرتمند، نرسیده به بانک حکمت ایرانیان، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 38395093 -083
تبریز، خیابان آزادی، جنب بیمارستان ارتش، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 35414136- 041
خرم آباد، خیابان60متری، پل مدیریت، نبش افلاک،ساختمان بنیاد نخبگان(طبق همکف)، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 33213586 – 066
سنندج، میدان مولوی کرد، سه راه صفری، ساختمان شماره 3 استانداری، طبقه اول، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 33246646 – 087
گرگان: به سمت جاده آق قلا،جنب ترمینال،پشت جایگاه سی ان جی دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 32686023 -017
شهرکرد، گودال چشمه، بلوار 13 آبان، سازمان دانش آموزی، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 33354941 – 038
یزد، امام شهر، بلوار کارگر، خیابان باهنر شمالی، پلاک 2، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 35236390 – 035
اراک، خیابان شهید بهشتی (عباس آباد) جنب امامزاده، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 44248044 – 086
سمنان، بلوار ولی عصر، روبروی پارک سنگی، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 33331528 – 023
بجنورد، خیابان امام خمینی (ره)، روبروی پمپ بنزین، خ ملاصدرا، بن بست اول سمت چپ، طبقه دوم، دفتر نمایندگی نیروی دریایی، تلفن 32262171 – 058
اردبیل،شورابیل نمایشگاه بین المللی اردبیل ساختمان همیاری شهرداری طبقه اول دفتر نمایندگی گزینش و استخدام نداجا در استان اردبیل تلفن

موقعیت: سراسر کشور
جنسیت: مرد
مقطع: چند مقطع

 استخدام شرکت پالایش نفت و گاز پیروزی

 شرکت پالایش نفت و گاز پیروزی واقع در شهرستان شاهرود (استان سمنان) به جهت تکمیل کادر حراست و نگهبانی سایت ‌پالایشی خود قصد استخدام نیروی واجد شرایط زیر از سراسر کشور به صورت شیفت نوبت کاری گردشی را دارد.

ردیف عنوان شغلی شرایط احراز
1 نگهبان حراست

۱۰ نفر
شرایط الزامی:
داشتن گواهینامه موتور و ماشین
داشتن ضامن/معرف معتبر
جنسیت مرد
درشت اندام
حداقل سن ۲۵ سال
حداقل قد ۱۸۰ سانتیمتر
حداقل تحصیلات دیپلم
صرفا انجام خدمت سربازی و داشتن کارت پایان خدمت
سلامت کامل پزشکی و بدنی
نداشتن هیچگونه سوء پیشینه کیفری
نداشتن اعتیاد و یا استعمال هرگونه دخانیات، مواد مخدر و الکل
درصورت دعوت متقاضی به مصاحبه استخدامی؛ ارائه نسخه  اصل مدارک زیر الزامی میباشد:
گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
گواهی عدم اعتیاد
مدرک تحصیلی دیپلم
گواهینامه‌های موتور و ماشین
کارت پایان خدمت
به هیچ وجه هیچکدام از مدارک ذکر شده قابل چشم پوشی نمیباشد.
لطفا دارندگان معافیت سربازی مراجعه نفرمایند
مسلما بیمه تامین اجتماعی در کنار حقوق و مزایا مصوب وزارت کار درنظر گرفته خواهد شد.

متقاضیان میتوانند تصویر تقاضای مکتوب خود را (با دستخط متقاضی) با ذکر مشخصات کامل فردی، مدارک، گواهینامه‌ها، سوابق کاری، سوابق ورزشی، … به شماره تلگرام درج شده ارسال بفرمایند.
جهت ارسال اطلاعات از طریق شماره همراه درج شده صرفا از طریق تلگرام و واتس آپ اقدام نمایید،لطفا از تماس صوتی جدا خودداری فرمایید.

نمایش اطلاعات تماس

04533593869

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 8 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور