پیام شهروند

باسلام خدمت استاندار پرتلاش و پیگیر استان
جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم در خصوص ورودی این خیابان از تقاطع محلاتی دستورات لازم را به دلیل تصادفات و خطرات مختلف مبذول فرمایید خسته شدیم بس که وعده طی ده سال از شهرداری شنیدیم .سپاس

با سلام
راهنمایی و رانندگی به جا اینکه در میدان قدس به کمربند گیر می دهند و جریمه می کنند با رانندگان متخلفی که گاهی در خیابان ها و حتی کوچه ها با سرعت زیاد خطر ساز می شوند برخورد نمایند .

باسلام ازمسولان اب شهرستان قاینات مى خواهیم یک سرى به روستاى چلونک بزنند ببینند مردم ازبى ابى چه میکنند دراین روزهاى کرنایى

سلام علیکم.جاده آسفالت میدان ابن حسام به سمت چهارراه انقلاب کی درست میشود؟از بس موج داره داغون شدیم

باسلام:از پرسنل دلسوز و زحمتکش اداره مخابرات خراسان جنوبی خواهشمندیم که وضعیت آنتن دهی تلفن همراه ایرانسل وثابت روستایی را ساماندهی کنند. در روستای روشناوند خیلی وضعیت تلفن خراب است لطفااین امر را پیگیری فرمایید.باتشکر

استاندارمحترم سلام.بحران بی آبی درروستای روبیات بیداد میکند،درهفته4الی5روزآب قطع است.جناب اقای استاندارکاش فرمایش جنابعالی را اجرایی میکردندوبرای یک روزهم که شده آب منازل مسؤولین اداره آب راقطع میکردندتامتوجه شوند که بی آبی جگرمردم راخون کرده وآنهامدام وعده های پوچ توخالی میدهند،.

سلام.خداقوت آیا درست یک جوان متاهل درس خونده با مدرک زحمتکش باید بیکار باشه کارگری کنه قسط وام ازدواج بده کرایه خونه بده یارانه معیشتیش قطع باشه به اداره کار مراجعه کنه جوابش این بده خانم پشت میز که دست مانیست رییس جمهور یک حرف زده برا خودش؟ ! آیا درست ما فقط خدا داریم مسئول پیگیری خواهش.

با سلام شهرداری که اینقدر از اراضی موسوی پول می گیرد بگوید روکش آسفالت خیابان های دیگر واجب یا اراضی موسوی که خاکی و بدون حتی جوبه و … با اینکه سالها پیش پول آماده سازی گرفته

جناب آقای استاندار! متاسفانه علی رغم پیام ها و پیگیری های مکرر و عدم پاسخگویی در خصوص تعیین و تکلیف ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی توسط شهرداری ،انتظار می رود همچنان که روحیه جهادی شما زبانزد هست ،شاهد دستور پیگیری مجدانه جنابعالی باشیم چرا که قریب به 10 سال از این موضوع می گذرد تا کی باید صبر و انتظار داشت؟!

باسلام مسولین اداره آب ازمشکل آب حرف می زنند چرا آب بندامیر به هدرمی رود دریک سد جمع آوری شود با تشکرشهروند بیرجندی

باسلام یکی ازدلایل افزایش کرونا دراین ایام برگزاری امتحانات دانشگاهها است امیدواریم امتحانات دانشگاهها مخصوصا علمی کاربردی غیر حضوری برگزارشود.

سلام می خواستم بگم اگربخاطر کرونا برداشت آب از خیابان نیلوفر وظفر غیربهداشتی وغدغن شده ومدتی است بسته شده آیا مردمی که برای بر داشت آب میرن بند دره اونجا بهداشتی وضد کروناست جواب منطقی نیست باداشتن چندین شیر اونجا احتمال کرونا وجوددارد ولی بنددره بااون همه ازدهام جمعیت
کروناوجودندارد خواهشا منعکس فرمایید
باتشکرازشما

سلام خدمت شهردار سختکوش شهر سربیشه و همکاران محترمشون؛اهالی ساکن در کوچه آزادی14(شهرک منیزیم)از سال1378 که هزینه آماده سازی ساختمان رو پرداخت کردند انتظار آسفالت کوچه رو میکشن لطفا یه نیم نگاهی به اونجا هم بیندازید(گاز کشی و اجرای فاضلاب هم انجام شده)علت خاکی بودنش چیه؟؟

هر جا استاندار جهادی و سخت کوشمان جناب معتمدیان ورود پیدا کردند انجا گلستان شد ضمن خداقوت به ایشان در خواست دارم به موضوع گرانی زمین و مسکن در بیرجند ورود نمایند .

سلام. خواهشی که از روزنامه خراسان امروز دارم این است که از مدیرکل راهداری سوال نمایند که آیا تا بحال با خودرو شخصی خود از جاده خوسف تا سه راهی عرب آباد استفاده کرده است ؟ واقعا” جاده خاکی بهتر از این جاده است.

آنانی که مرغ شان غاز بود…!!!

 

امروز خراسان جنوبی / محمدراعی فرد

تمامی فرهنگ وغنای شهروندی و پیشرفتهای درون وبیرن شهری آمریکاییان واروپاییان وقانون مداری شان که پاشنه آشیل تمدن شان بود در فضای آلوده وسنگین کرونا به یکباره چون فرو رفتن سوزنی در بادکنک بزرگی به اندازه عمری متجاوز از یک قرن و نیم با صدای مهیبی ترکید ….!!
کشورهایی که ما در نوشته های مان ازآنان بعنوان اسوه های اخلاق و قانون و سربه داران منتسکیو و فلاسفه شهیرغرب نام میبردیم تا ازآنان الگویی بسازیم برای پیشرفت ومرغ همسایه را غاز کنیم و تمام پلشتیها و بدبختی ها وعقب ماندگی ها و بیچارگی هارا به خودمان نسبت دهیم و البته که گاه پر بی راه هم نمیگفتیم و نقدهای مان به حاکمیت وعدم توانایی مدیریت به موقع و کارا همچنان بوده وهست ….!!
اما اینکه خواسته باشیم تمام داشته های مان را بی دلیل به باد دهیم وبه دلیل غربی بودن یاشرقی بودن یک امر خویش را از همه چیز تهی ببینیم وخالی انگاریم ، نوعی خودزنی تاریخی است که کماکان ادامه دارد.
در قضیه کرونا تمدن غرب را درتصاویری باورنکردنی ودر غارت فروشگاهها دیدیم ، کمبودهایی که ما در روزهای ابتدایی این بلاداشتیم بسیار بیشتر را در مهد آزادی و ثروت دنیا یعنی آمریکاهم دیدیم …!!
دزدیهای کشورهای پیشرفته اروپایی از یکدیگر در قبال کامیونهای مواد ضدعفونی کننده و ماسکها آنهم در روز روشن را دیدیم..!!
درصد مبتلایان و ازبین رفتگان کرونا در آمریکا و ایتالیا واسپانیا هم دیدیم .
دریافتیم که مرغهای آمریکایی و اروپایی تخم طلا نمیگذارند ، دریافتیم که دراین بحبوحه کرونای جهانی مرغ همسایه دیگر غاز نیست..
دریافتیم که ما باتمام تحریمها وفشارهای استخوان خردکن بسیار انسانی تر و معقولانه تر ازآنها با چنین عفریت مرگی پنجه درپنجه افکندیم…
پایین آمدن آمار کرونا را چه به لحاظ ابتلا وچه به لحاظ مرگ ومیر برخی ازدوستان داخلی و تحلیلگران خارجی قبول ندارند ، واین یعنی اوج بی انصافی وبیسوادی وبی رمقی فکری…
هرچند اگر دولت سعی در عادی سازی این بیماری نماید ، نعل وارونه ای را بر تمامی زحمات پرسنل بیمارستانها خواهد کوبید…

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 2 =

wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور