سرخط خبر

wfn_ads

پیام شهروند

باسلام.لطفا کاندیداهای محترم همه جلسات خود رو در منطقه های مهرشهر واطراف شهر برگزار میکنن!خواهشا خواهشا لطف کنید وعده های دروغین ب مردم ندین.)اگر واقعا قشر ضیف براتون مهم هستن بیان تو این مناطق ژندگی کنید تا 6وب طعم محرومیت رو بچشین!ن اینکه توی قصرهای بالاشهر با بهتزین امکانات خوش میگذرونید. انتخابات ک میشه این طرفا پیداتون میشه!

با سلام.خواهش میکنم شهردار محترم با ماشین یک سری تو کوچه های خیابان کارگران و رجایی بزنید،البته با پراید برین تا متوجه بشین ن با ماشین های ب قول معروف باکلاس و شاستی بلند…وضیعت اسفالت بسیار خراب میباشد.

شهرداری بیرجندبه تسطیح تپه دکل فشارقوی مسکنهای مهرخیابان الهیه مقابل مسجداباصالح توجه نمیکندبه چه دلیل؟

با سلام بنده برای گرفتن وام اشتغال به کمیته امداد مراجعه کردم پس از گذشت مدتی به بانک ملت شعبه معلم معرفی شدم اما الان نزدیک 1ماه است که برای یک استعلام ساده امروز و فردا میکنند و هرروز وعده فردا و پس فردا میدهند لطفابرای وقت مردم ارزش قائل شوید

سلام باتوجه به حرفهای آقای مدیرکل بیمه سلامت حداقل من و برادرم تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستیم

باسلام :درخصوص بیانات مدیرکل محترم بیمه سلامت بایدعرض کنم که تاریخ اعتباردفترچه درمان پدرومادرم که ساکن روستاهم می باشند،منقضی شده است،برای اعتبارمجدد،سه ماه شده که پیگیری میکنم وتاکنون نتیجه حاصل نشده است. ودرواقع فاقدبیمه می باشند.

با سلام خدمت استاندار معزز از شما خواهشمندیم دستور بفرمایید بحث ورودی خیابان سپیده از تقاطع محلاتی را در دستور کار قرار دهند خطر تصادف در این نقطه زیاد است .باتشکر

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار!محله معصومیه پایین مسیربرگشت مناسبی ندارد ودقیقا بن بست است.اگردستوربفرمایید یک چهارراه درتقاطع خیابان مسلم ازمعصومیه پایین و مرکزبهداشت ازمعصومیه بالا احداث گردد: هم این محله ازبن بست بیرون می آید و جلوی سرعت بالای خودروها گرفته شده و اهالی این محله و عابرین پیاده در ایمنی کامل ازمرکز بهداشت بهره مند می شوند.

سلام استاندارمحترم : دربلوار شهدای عبادی برای رفت وآمد دانش آموزان ومراجعین مرکز بهداشت از خیابان مسلم(معصومیه پایین) به معصومیه بالا هیچ مسیری ایمن اعم از زیرگذر، پل هوایی یا چهارراه با چراغ راهنما وجود ندارد و همه ساله شاهد کشته و مجروح شدن افراد هستیم . خواهشمنداست جدی پیگیری شود !

سلام با تشکر از زحمات دهیاری محترم چهکند لطفا پیگیر جاده کمربندی سجادشهر به چهکند باشید پروژه جاده سازی زیاد به طول انجامید.

مسولین محترم،آقای استاندار، آقای فرماندار، آقای شهردار و هیئت محترم شورای شهر بیرجند ،با سلام لطفا برای جنوب شهر اهالی محروم سراب جلسه بگذاری و امکانات رفاهی از جمله پارک، زیر گذر عابر پیاده(از ابتدای خیابان اصلی تا خیابان رضویه اختلاف ارتفاع وجود دارد که با طراحی درست اجرای می شود)،آسفالت خیابان اصلی سراب…را مصوب و اجرای کنید.

سلام استاندار محترم! شما را به خدا مشکلات محله معصومیه پایین را حل کنید . دل اهالی این منطقه خون شده . فقط به فکر زیباسازی غفاری ، معلم و 000 نباشین! آخه این محله هم جزو شهر محسوب میشه !

سلام
مدیرمحترم آبفای بیرجند فشارآب معصومیه پایین اونقدرکمه اصلأ آبگرمکنها روشن نمیشه
سرویس آبگرمکن هم تأثیری نداره
لطفأ حل مشکل کنید

باسلام.
ضمن تقدیر از خدمات اداره برق. لطفأ روشنایی انتهای بلوار ولیعصر(عج) مهرشهر بسمت مسجد بلال رو (از ولیعصر33تا تقاطع بلوار همت) را اجرایی نمایید. باتشکر

wfn_ads

آمار سایت

  • ۳۱۸
  • ۷۴۱
  • ۶,۲۷۲
  • ۲۶,۶۸۸
  • ۲۱۹,۵۲۰

آشتی ملی، ازحرف تا عمل…!!!

امروز خراسان جنوبی – محمد راعی فرد mohammadraeifard@yahoo.com
یکی دوسال قبل نیز چنین پیشنهادی ازسوی یکی از روسای جمهور اسبق شده بود که متاسفانه نه اینکه استقبالی نشد که به شدت به آن حمله شد، اما این بار از سوی رییس جمهور وقت در سخنرانی اش در جلسه هیئت دولت روز چهارشنبه اعلام گردید، البته شرایط امروز کشور آنهم در گداختگی ده روزه ای که اتفاقاتی غریب و غیر قابل باور کل کشور را در نوردید، اتفاقاتی که در چهار دهه قبل بی نظیر بودند و نشان از نوعی به هم ریختگی برنامه ای و احساسی و چند دستگی درونی بود…!!
آشتی ملی در شرایطی خاص تحقق می یابد آن هم به شرطی که بستر و زیر ساخت لازم فراهم باشد، با حرف درمانی و سخنرانی این شرایط فراهم نمی شود، آشتی ملی یعنی پازل هایی را که از هم پاشانده ایم را با تعقل و بی شعار و منت و قبول واقعیات جامعه کشورمان دوباره کنار هم بچینیم و در نهایت همبستگی عمومی را به شکلی واقع بینانه از دروازه فراخ دموکراسی و حق طلبی بنگریم نه از سوراخ وروزنه سوزن…!!
تا به خواسته ها و تمامی واقعیات درون جامعه مان با هر طرز تفکر و سلیقه و از هر قشرو فرهنگی نگاهی صحیح و بی حب و بغض و کینه های با قیمانده و دوری از خودی و غیر خودی ننگریم، امکان دستیابی به یک همگرایی و هم افزایی ملی وجود نخواهد داشت، نمی شود در یکی از کانال های رسانه ملی که هر روز از باغ اش بری تازه تر می رسد و مجری اش فریاد می زند که اگر با شرایط اینجا حال نمی کنید بروید کشورهای دیگری که مد نظرتان هست!!! یاد حزب رستاخیز محمدرضاشاهی افتادم که گفت هر که عضو این حزب نشود پاسپورتش را بردارد و از این کشور برود…!!!
یا با خروجی این روزهای شورای نگهبان که حدود ۹۰ درصد یک گرایش سیاسی را بنا به دلایلی رد صلاحیت کرده و دهها مثال ریزو درشت دیگر، نمی شود به آشتی ملی دست یافت، نمی توان انتظار معجزه در هجوم تمامی مردم به صندوق های رای داشت، نمی شود افکار عمومی را برای ادامه روزهای سختی که در انتظارشان است اقتاع کرد، نمی شود بدون احترام به هر ایده ای و بدون آزاد اندیشی وآزادی خواهی و احترام به تمامی اقشار و احزاب به همبستگی ملی دست یافت، نمی شود بدون استفاده از تجربیات تاریخی پازل به هم ریخته جامعه را بازسازی کرد، نمی شود …!!
در شرایط کنونی کشور که همگان نیک می دانند که چگونه ملتهب و عصبانیست نیازمند حاکم شدن شرایط ویژه ای برای باور پذیری مردم داریم، این که با فشار و یا روش های امتحان شده ای که تاکنون بارها و بارها بر ناکارآمدی شان اذعان شده، مدتی جامعه آرام گیرد و باز ما را در رخوتی دیگر فروبرد تا ندانیم که در زیر پوست شهرها و روستا های مان چه می گذرد، شک نکنیم که باز شاهد به هم ریختگی جامعه ای خواهیم بود که دیگر نه حوصله شنییدن شعار دارد و نه حوصله سخنرانی و نصیحت و از این آن ترساندنش، جامعه و افکار عمومی کشورمان نیاز به صداقت و یک رنگی و شفافیت دارد، نیاز به اینکه متجاوز از ۸۰ میلیون جمعیت کشور خودی باشند و در خط کشی های معمول چند پاره نشوند، به مردم ایمان بیاوریم همه جمعیت ایران مردم اند نه طبقه یا افرادی خاص…!!!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 20 =

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور