wfn_ads
wfn_ads

پیام شهروند

با سلام ما جمعی از اهالی خیابان سپیده از شهردار عزیز  خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

سلام الان سه ماهه آب طبس به شدت بوی لجن و تعفن میده چرا به داد ما مردم نمی رسید مدیر آب و فاضلاب طبس که هیچوقت نیست

با سلام چرا با شلوغی صف جایگاههای CNG برخی از نازلهای جایگاهها غیر فعال است(خیابان مدرس)

با سلام و تشکر از زحمات نیروهای محترم پلیس راهنمایی رانندگی بیرجند. متاسفانه برخی رانندگان در داخل شهر از چراغ راهنمای خودرو برای گردش به چپ و راست استفاده نمی کنند که مشکلاتی از قبیل ایجاد ترافیک،اتلاف وقت سایر رانندگان و بعضابروز اتفاقات ناگوار را به همراه دارد؛ لذا خواهشمند است با این رانندگان متخلف برابر قوانین رفتار شود.

قیمت فروش چای 500گرمی سی تی سی بانام دبش درمغازه باانصاف بیرجندی30هزارتومان قیمت درج روی جعبه59800تومان بنازم قیمت گذاری ونظارت برقیمت وزارت صمت راضمناقیمت خریدمغازه27هزارتومان

سلام با یکطرفه کردن خیابان طالقانی به سمت میدان طالقانی و یکطرفه کردن خیابان منتظری به سمت میدان شهدا بار ترافیکی این خیابانها بسیار کم خواهد شد

باسلام خدمت شورای شهرواتوبوسرانی ا خرت رادرنظربگیریدمگرفرق علی اباد(شهرک بعثت)بااطراف حومه شهرچه فرقی دارندکه اونهاجمعه هاوروزهای تعطیلی رسمی اتوبوس دارندولی ازماندارد چرادرتقسم بیت المال توجهی ندارید.

با سلام.
ما جمعی از خریداران زمین های معروف به زمین های موسوی مدت 6 سال و بیشتر … با تاییدیه بنیاد مستضعفان اقدام به خرید نموده ایم و الان پس از گذشت چند سال هیچ ارگانی جوابگویی مال باختگان که تمام داریی خود را جهت خرید این زمین ها گذاشتن نیستن.و الان از تمامی مسئولین متولی کار تقاضا داریم به این مشکل مردم رسیدگی نمایند.با تشکر

واقعا متعجبم چرا راهنمایی و رانندگی به این همه سوال مردم در خصوص مشکلات میدان قدس پاسخ نمیدهد؟
البته حتما و قطعا پاسخی ندارند چون عدم کارشناسی و غیر مهندسی بودن میدان قدس مشهود است.

سلام صبحتون بخیر
کمتر روزنامه میخونم .امروز اتفاقی سرمقاله روزنامه تون خوندم .حرف دل مردم بود.ممنون

سلام. چرا شهرداری بیرجند فضای سبز حدفاصل مدرس 59 تا بعث22 را بهینه سازی ومرتب نمی کند. حفاظت از فضای سبز ودرختان دراین شرایط حیاتی است

با سلام از شهردار عزیز جمعی از اهالی خیابان سپیده خواهشمندیم فکری به حال ورودی خیابان سپیده تقاطع محلاتی و خانه مخروبه ای که در ورودی آن که باعث زشتی چهره شهر و تجمع آب بدلیل عدم اجرای بلوک گذاری شده برداشته که با نزدیکی فصل بارندگی از تجمع آب در این منطقه دچار مشکلات عدیده برای تردد نشویم.سپاسگزاریم.

باسلام مسولین محترم میراث فرهنگی لطفا نسبت به مرمت ونظافت ارگ کلاه فرنگی خیابان مطهری چاره اندیشی شود گردشگران داخلی وخارجی که برای بازدید می ایند هرکسی یک ایرادی میگیرد این در شأن استان ما نیست0

با سلام شهردار محترم و شورای شهر لطفا جهت ایجا پارک وفضای سبز درخیابان انقلاب خیابان کلاهدوز اقدامی صورت گیرد تا از اون حالتی که هست بیرون بیاید ممنون

wfn_ads

آخرین وضعیت جاده «بیرجند- قاین»/ افزایش ۳ برابری اعتبارات حوزه راه‌ها

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی در خصوص آخرین وضعیت جاده بیرجند- قاین، گفت: در حال حاضر چهار پیمانکار برای این پروژه مشغول به‌کار بوده و پروژه فعال شده است.

آخرین وضعیت جاده «بیرجند- قاین»/ افزایش  ۳ برابری اعتبارات حوزه راه‌ها

مهدی جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بیرجند، توسعه ریلی و جاده‌ای را از اولویت‌ها در استان خراسان‌جنوبی دانست و اظهار داشت: حمل‌ونقل جاده‌ای، ریلی و هوایی نقش به‌سزایی در اشتغال، پویایی و توسعه اقتصادی هر منطقه دارد.

وی با اشاره به وسعت زیاد راه‌های روستایی و جاده‌ای استان، بیان داشت: طولانی‌بودن راه‌ها سبب خستگی رانندگان و تصادفات ناگوار در استان شده که در این راستا باید طول راه‌های باند دوم در استان افزایش یابد.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی از رشد ۱۲۹ درصدی طول باندهای دوم استان خبر داد و تبیین کرد: در سال‌های اخیر توجه ویژه‌ای به توسعه باندهای دوم در استان شده به‌طوری که طی پنج سال اخیر بالغ بر ۳۴۲ کیلومتر به طول باندهای دوم استان اضافه شده است.

جعفری خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۷۰ کیلومتر باند دوم آسفالت شده و ۱۳۰ کیلومتر آماده آسفالت داریم که اگر تکمیل شود تحول زیادی در باندهای دوم استان ایجاد می‌شود.

وی از آغاز شش پروژه باند دوم با اعتبار ۲۶۴ میلیارد تومان خبر داد و گفت: علاوه بر این در حال حاضر هشت پروژه با اعتبار ۵۰۰ میلیارد تومان و به طول ۱۷۱ کیلومتر در حال مناقصه داریم.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی در خصوص آخرین وضعیت جاده بیرجند- قاین، عنوان کرد: در حال حاضر چهار پیمانکار برای این پروژه مشغول به‌کار بوده و پروژه فعال شده است.

جعفری با بیان اینکه از 50 کیلومتر باقی‌مانده، شش کیلومتر در محدوده حوزه استحفاظی بیرجند است که تا پایان آذر ماه آسفالت خواهد شد، افزود: چهار کیلومتر نیز در محدوده حوزه استحفاظی قاین آسفالت شده که به‌زودی زیر بار ترافیک خواهد رفت.

وی با اشاره به اینکه پنج کیلومتر دیگر مسیر نیز زیرسازی بتن آن طی سه ماه آینده انجام خواهد شد، بیان داشت: در مجموع از 50 کیلومتر باقی‌مانده 10 کیلومتر آسفالت و آماده بهره‌برداری است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه از ابتدای سال پروژه‌های زیادی از جمله دو پروژه راه‌آهن به طول ۱۳۰ کیلومتر و اعتبار ۱۹۰ میلیارد تومان در استان آغاز شده، اضافه کرد: اعتبارات ملی راه‌های استان افزایش چشمگیری داشت و از ۶۰ میلیارد تومان سال قبل به سه برابر افزایش معادل ۱۷۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
wfn_ads
روزنامه امروز خراسان جنوبی

خوش آمدید

ورود

ثبت نام

بازیابی رمز عبور